Strona 467 z 1002
Pokaż wyniki od 4,661 do 4,670 z 10013

Kwietniówki 2017

Ala, ja potwierdzam ... skrętne i pompowne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ala D, koła pompowane i skrętne!!! Zawsze możesz zablokować, jadąc prosto, ale prawda jest taka, że skrętne nie latają na lewo i prawo, a super łatwo się prowadził, szczególnie po nierównym terenie, gdzie trzeba wózkiem manewrować!
    Zgaga - istna masakra!!! Koszmar i obecnie mi migdały pomagają, guma miętowa i mycie zębów pastą miętową i płukanie płynem miętowym !
    Mleka nie mogę, mój organizm nie toleruje, a podobno pomaga.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas choroba się rozwija Ula coraz gorzej kaszel i katar straszne są, jednak bez lekarza się chyba nie obędzie! Eh...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja mam nieskrętne... z Gaba tez były nieskrętne.
    Jakoś te skrętne mnie nie przekunuja...
    Kosztowałam w użytku - Darka siostra taki ma... i jakoś ciężko mi się go prowadzi. Może to kwestia amortyzacji - bo jest "za miękki" ciężko go podbić pod krawężnik... a podniesienie przednich kół do autobusu/tramwaju - to jakaś masakra...
    Ale to tylko moje zdanie.

Ja czuję się niewyraźnie - czuje ze coś mnie łamie... wcale nie fajnie... zobaczymy czy domowe sposoby wystarczą.
    Szymuś wierci się tak jak powinien
    Mi na zgage NIC nie pomaga... choć ja póki co bez leków walczę.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Katarzynka, a jak to siemię stosujesz?
    Bo mi dr ostatnio poleciła w postaci "kisielku", który co prawda łagodzi, ale mam mega opory, żeby to włożyć do ust i połknąć

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Siemię lniane robię tak jak w przepisach farmaceutycznych. Zalewam 4 łyżeczki lub 2 duże łyżki wodą o temperaturze pokojowej około 30 stopni Celsjusza nie większą do 2/3 szklanki, piję po paru godzinach. Wrzątek zrobi nam też później kisielek ale nic nie warty. Siemię właśnie tylko macerujemy. A i zawsze to robię z całych ziarenek nie ze zmielonego.
    A co do kółek u wózków na wertepy tylko nie skrętne. Mają być duże i pompowane, na drogi polne, szrotowe leśne wózek ze skrętnymi po prostu stoi w miejscu nic nie daje blokada kół są do niczego. Przerabiałam z córką bo po innych drogach nie jeździłam a teraz z chrześnicą. Mam po niej wózek 3 w1 włąsnie bez skrętnych kółek są duże i pompowane. Kupili jej już spacerówkę ze skrętnymi niby super miała być z wyższej półki i niech ją szlak trafi na dziurach nie daje rady a pod wiatr szkoda gadać męka.

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tak czesto piszecie, ze szkraby Wam w brzuszku wariują, ze zaczynam sie martwić. Moja mała jest raczej spokojna, rzadko kopie, a dziś to prawie wogle. Może jestem przewrażliwiona - w końcu to moja pierwsza ciaza
    Słyszałam, ze podobno powinno sie liczyć ruchy dziecka ? To ja chyba nie miałabym zbytnio jak - a uprzedzam, ze jestem bardzo szczupła a brzuch ogromny.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A mam pytanie odnośnie tych kół pompowanych na trudne drogi - bo u mnie tez niestety fatalna droga - same górki, pagorki i kamienie
    Nie pękały Wam one na takiej fatalnej drodze ? Bo słyszałam, ze lepsze sa piankowe, bo ich nie da sie przebić

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Łoj dziewczyny, byłam dzisiaj na tej krzywej cukrowej. Jakos poszło. Najgorsze to, ze jak wróciłam do domu to cały dzien czułam sie głodna, nie mogłam sie najesc. Do tego chyba bierze mnie przeziebienie. Mojej córce własnie mineło, a na mnie przeszło.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Lila 28 Zobacz posta
    Tak czesto piszecie, ze szkraby Wam w brzuszku wariują, ze zaczynam sie martwić. Moja mała jest raczej spokojna, rzadko kopie, a dziś to prawie wogle. Może jestem przewrażliwiona - w końcu to moja pierwsza ciaza
    Słyszałam, ze podobno powinno sie liczyć ruchy dziecka ? To ja chyba nie miałabym zbytnio jak - a uprzedzam, ze jestem bardzo szczupła a brzuch ogromny.
    Kochana jeśli masz łozysko na przedniej ścianie to nie będziesz czuła tak bardzo kopniakow, bo dzidzius "bije" w łozysko.
    Ja mam na tylnej w górnej części wiec Szymon ma pole do popisu
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów