Strona 466 z 1006
Pokaż wyniki od 4,651 do 4,660 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Wam
    Ja mniewam zgage ale nie czesto bardziej po ostrych przyprawach
    Ja dzis wysprzatalam i buty posegregowalam zeby wywalic te co sie bie nadaja..
    Teraz zupke pieczarkowa gotuje i reszte prania robie
    Ja teraz akurat spie dobrze tfu tfu
    Fajnie ze juz tak wysoko jestesmy To juz takie realne
    Wiolcia Wspolczuje cichych dni..

2. dzieckozakupy.pl
    Muszę o tych naczynkach pogadać z moja ginekolog tym bardziej że choruję na malformacje naczyniową ale jedno z drugim nie powinno mieć nic wspólnego. A plastry muszę sobie przykleić bo już nie mogę chodzić :/
    U mnie też noce są straszne nie mogę sie wygodnie położyć w nocy, ciągle się budzę i sama nie wiem czy muszę iść do łazienki czy iśc się napić. Plecy też mnie bolą.
    Co do zgagi ja nie wiem jakie to jest uczucie tzn może mam zgagę a nie wiem że to ona hehe. Julka miała dużo włosów także oby druga córcia też miała.
    Odebrałam wyniki glukozy i są dobre nawet chyba mam za niski cukier ale teraz bardzo ograniczyłam słodkie przez infekcje, toxo wyszła ponownie ujemna, a morfologia ok tzn czegoś jest tam minimalnie mniej ale wiadomo nigdy wynik nie będzie idealny.
    Ostatnio edytowane przez palina ; 16-01-17 o 12:05

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Co do zgagi, to ja męczę się z nią od pierwszych dni ciąży. Dla mnie to horror, aż powietrza czasem nie mogę złapać, więc córa powinna być cała owlosiona;p i tylko gaviscon mi pomaga, jest przy mnie cały czas i bez niego nie ma mowy żebym zasnela.
    Co do prania to u mnie już część zrobiona i wyprasowana dziś zaczęłam 30 tydzień więc najwyższy czas żeby to ogarnąć, zwłaszcza że syn nie dają mi wiele okazji ku temu.
    I co do wspomnień ze szpitala, też mam tragiczne, gdybym dłużej miała w nim przebywać z dzieckiem, depresja u mnie byłaby pewna. Nikt się dziewczynami po porodzie nie interesował, syn miał sapke, trzeba było mu nosek czyścić, żadna nie chciała mimo zalecenia lekarza. Plus lekarze czekający tylko i wyłącznie na kopertę. Eh długo mogłabym po tym pisać.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ja tez juz pranie mam porobione dzis ostatnia tura ale takich wiekszych ciuszkow na 6-9 miesiecy. No i zostanie mi tylko posciel do łozeczka uprac i w sumie to juz mam poszykowane, posegregowane rozmiarami. Nie wiem boje sie ze urodze duzo wczesniej dlatego mam juz wszystko poprane. Zostalo mi jeszcze tylko poprasowac moje rzeczy typu koszule do szpitala i szlafrok i takie tam bo prałam tez w dzieciecym proszku.
    No i trzeba bedzie skompletowac reszte rzeczy higienicznych dla siebie do szpitala.
    Powiem wam ze ja tez nie mam ciekawych wspomnien ze szpitala połozne wcale sie nami nie przejmuja ja bylam po cesarce i nie pomagały przy dziecku zarowno tu jak i zagranica jak rodzilam drugiego.

Ale macie fajnie że zaczął sie Wam 30 tydzień dzieli nas równe 4 tygodnie boję się że zostanę tu sama do końca kwietnia
    Ja jeszcze nic nie piorę czekam na marzec bo u mnie dzisiaj studniówka także jeszcze sporo czasu...

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    I ja mam przeczucie ze wcześniej urodzę, mimo że syna prznosilam 2 tygodnie i oksycytyna nic nie dała, ale teraz Sewek cały czas na ręce chce, do tego jeszcze jest chory, a mnie już brzuch od tego wszystkiego boli, wydaje mi się że mam już jakieś skurcze (wcześniej nie znane mi zjawisko;p). W piątek mam wizytę i mam nadzieję, że wszystko dobrze sprawdzą i ocenią mój stan

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej.
    Weekend tak mi szybko minął a tu tyle stron do przeczytania i widzę również smutne wiadooś

Aga strasznie mi przykro to coś strasznego, szczerze współczuję.

Witam nową mamusię

W sobotę przeholowałam ze spacerami i zakupami i potem strasznie mięśnie naciągłam w pośladkach i krzyżu i brzuszek ciągnął i był twardy. Trochę widzę muszę stopować . Nie wszystko naraz, wczoraj zrobiłam tylko obiad i leżałam zmarnowana.
    Dziś za to od rana badania - diabetolog miał życzenie na wizytę żeby przynieść, szkoda że skierowania nie wypisał, trudno bylebym po sto razy do niego nie latała, wolę mieć wszystko gotowe. w południe byłam z mamą i córą na zakupach hihi miałam tragarzy córa obkupiona, przy okazji jeszcze dla Konradka dokupiłam kilka rzeczy już na 68 rozmiar, fajne promocje takich cieplejszych komplecików są w kiku i za 30zł jeszcze śpiworek dobrałam.
    Kupowałam w Rossmannie pampersy 2 tych epszych za 38zł 80 sztuk myślę że to dobra cena.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Zgaga mnie też już czasem dopada, na razie siemię lniane pomaga o migdałach i mleku mogę zapomnieć. Jak już nie będę mogła wytrzymać kupię Malox bardzo mi przy córce pomagał, a męczyłam się pamiętam strasznie.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Pesetka ja tez pierwsze dziecko rodziłam 2 tygodnie po terminie drugi miał cesarke planowana w dniu terminu a teraz to boje sie strasznie. Najgorsze jest to ze maz bedzie dopiero koncem marca w domu i boje sie ze to nastapi zanim on zjedzie.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Heej
    Weekend w szkole, do dzisiaj była u nas szwagierka z mężem i córą, Mała ma niecałe 2 latka i wulkan energii z niej. Ale się na śniegu dzisiaj wyszalałyśmy, teraz się ruszyć nie mogę, taka zmęczona jestem

Co do zgagi to na szczęście nie jest mi znana, nigdy w życiu w sumie nie miałam. Mam nadzieję, że Córeczka nie będzie łysa

5.02 kończę sesję na uczelni i prawie do końca lutego mam wolne, wtedy zamierzam się wziąć za ciuszki, poprzeglądać te milion worków z piwnicy, posegregować, dokupić jeśli jest coś jeszcze potrzebne (chociaż wątpię przy tej ilości ), poprać i poprasować. Ale ja mam termin cesarki 22.03, gdyby nie to pewnie później bym się za to brała

Zaczynam się rozglądać za wózkiem, orientujecie się jakie koła są najlepsze na trudne tereny? Bo u mnie okropne, dziurawe drogi bez chodników, alternatywa to lasy. Wszędzie czytam, że skrętne koła są najlepsze, ale nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego. Mi się wydaje, że będą latać w każdą stronę, tak na logikę najodpowiedniejsze wydają mi się takie duże, pompowane, nieskrętne, ale kompletnie nie mam doświadczenia, poradzicie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów