Strona 462 z 1002
Pokaż wyniki od 4,611 do 4,620 z 10013

Kwietniówki 2017

Ja mama elektryczny laktator z firmy Avent i jestem średnio zadowolona bo nie wiem czy nie potrafiłam go używać czy co ale więcej mleka ściągnęłam ręcznie uciskając i masując pierś. Zresztą ja od początku miałam mało pokarmu także może dlatego.
    Ale u nas jest dużo śniegu maż z Julką próbowali iśc na sanki wyszli na 10 min i musieli wrócić bo zaczęło znowu padać i Julka do taty: Tato śek w oczy pada hehe. Ciękzo ma mowę ta moja córa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    wogóle dziewczyny mam do was prośbe

zbliża sie czas rozliczeń pitów i w zwiazku z tym jeśli nie macie kogoś w rodzinie czy w znajomych komu przekazujecie 1% podatku to bardzo bym was prosiła o wpisanie w rozliczenie mojej córki, jak juz wam pisałam jest chora na mukowiscydozę i ma subkonto w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą, polega to na tym ze mamy tam pewną pule z rozliczeń i kupując leki fundacja opłaca fakture którą wysyła apteka, wiec pieniązki nigdy nie przechodzą przez nasze ręce, pisze to dlatego ze czesto ludzie myślą ze my za te pieniadze żyjemy a tak naprawde to sa pieniazki tylko na leczenie,

rozpisałam sie, bede wdzieczna za kazda pomoc, załączam ulotkę z zeszłego roku bo obecne jeszcze sie drukują

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10958887_774751815946100_1959244489_n.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	91.7 KB
ID:	99731
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 15-01-17 o 10:31

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Paulina witaj wsród nas, ja wg pierwszego usg miałam ternim na 3 kwietnia ale mi sie przesunęlo na 30 marca w sumie zg z sotatnia om, ale zostałam wsród kwietniówek bo mi tu dobrze
    bardzo współczuje rodzinnej tragedii

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witam nową mamusie.

Ja używałam laktatora ręcznego avent, średnio sobie z nim radziłam i na szczęście nie musiałam używać bo młody ładnie ciągnął cyca przez 20 miesięcy, uratował mnie jednak przy zastoju pokarmu.

Tak na przyszłość dziewczyny... polecam na zastój, przyłożyć ciepły termoform na cyca a potem laktator w ruch

Używanie laktatora zależy właśnie od sytuacji... bo różnie bywa. Dlatego ja nie kupuję teraz...jeśli konkretnego nie dostanę u siebie to 2 dni i pocztą przyjdzie... Na razie jednak najbardziej to ten Lovi Prolactis mnie zachęcił... ale zobaczymy...

My byliśmy 1,5 h na szaleństwach sniegowych... nacykałam cudownych fotek Trzeba szykować się do wywołania ...

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Co do laktatora to miałam ręczny z Aventa i mimo ze ponad 2 tyg. odciągałam co 3 godz. i woziłam pokarm do szpitala to dawałam rade i nowet mocno "rozhulałam" nim laktacje. Fakt ręka mnie bolała i nie wiem czy bym drugi raz się na to porwała ale dawał radę a był kupowany "na cito" po porodzie.
    Ja dalej chora choć już gardło az tak mocno nie boli mam ochotę iść dziś do lekarza żeby mnie osłuchał bo boje się ze mi to na płuca idzie ale na razie sama z młodym w domu jestem więc nie mam jak wyjść ;/ Mam tyle fajnie ze w mojej przychodni jest tez wekendowa oraz wieczorna opieka lekarska z nfz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Agus Bardzo Ci wspolczuje :* Nie umiem sobie wyobrazic nawet tego jaki bol Was spotkal.. Przytulam :* :*

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Ja mam laktator elektryczny z lovi i byłam bardzo zadowolona więc za nic go nie zmienię, tylko w swoim czasie wyciagne z szafki
    Wiolcia89 ulotkę zapislam i moje i męża 1% masz, mam nadzieję że chodź trochę wam się przydadzą

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. My dziś po zakupach, promocje jeszce są, a zbliżają się urodziny mojego chrześniaka więc stwierdziłam, że tym razem nie będzie zabawek, ani książek (miłością, do których próbuję go zarazić i jak na tę chwilę mało skutecznie :/ ), tylko ciuch z motywem Star Warsów. Przy okazji Rossmann i Smyk obeszliśmy. W tym drugim kupiliśmy niedrapki i ręcznik w fajnej promocji bo opakowanie było pogniecione Uli zaś koszulę nocną z Krainą Lodu wygląda w niej cudownie
    Teraz leżę i odpoczywam.
    A pogoda u nas przyjemnie zimowa.
    Co do laktarora, to nie pomogę bo nie używałam. Mam jakiś ręczny w domu, chyba firmy Avent bo wygrałam kiedyś w jakimś konkursie, ale nigdy go nie używałam.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów