Strona 459 z 1006
Pokaż wyniki od 4,581 do 4,590 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam, my już wróciliśmy ze szpitala... cukry wyszły dobre... dostałam glukometr i mam przez 3 tyg. mierzyć a potem do diabetologa. Taka padnięta jestem całą noc mało co spałam bo co 3-4 godz. w nocy mierzyli mi glukozę.

Malutka na usg w szpitalu ważyła 1033g.

Witam nowe mamy i wszystkiego najlepszego dla jubilatki...

Gratuluję zdanego egzaminu na prawko. To super rzecz mieć prawko. Mi się udało za pierwszym razem. I nie wyobrażam sobie go nie mieć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    W domu.
    Teraz od 18 dopiero co jakiś czas Mały daje mocny sygnał - ja tam jestem!
    Oj oby więcej mnie tak nie straszył

Dobrej nocy :*
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Moj syn Adas umarl.. Jutro mam cc bo silami natury psychicznie nie jestem w stanie urodzic syna.. Moj maz jest ze mną na.. Tesciu i szwagier pojechali po niego.. Jestem na srodkach uspokajajacych wiec pisze teraz poki jestem w stanie.. Zyccze Wam by nigdy przenigdy Wam serce nie peklo po stracie dziecka!

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Aga nawet niewiem co napisać bo żadne słowa nie są w stanie ukoić Twojej straty!!
    Dużo wytrwałości i pamiętaj proszę, że masz Nas- kwietniówki, które sercem są z Tobą!!

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Aga trzymaj się jakoś musisz to przetrwać. Współczuję Boże nawet nie wiem co ci napisać.Na pewno jesteśmy zToba w tym bolu. Pamiętaj że u nas tu na stronie możesz sie wyżalić wyplakac. Jesteśmy z tobą.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Aga, jesteśmy z Tobą i przesyłamy Ci dużo ciepła i wsparcia.
    Straszne jest to co teraz przechodzisz, bądźcie z mężem razem w tych ciężkich chwilach.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Aga, trzymaj się! Przyjmij, prszę,j najszczersze kondolencje. Bardzo współczuję. Korzystaj ile możesz ze wsparcia bliskich. Jeśli potrzebujesz pogadać pisz i tutaj!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Aga to straszne,nawet sobie nie wyobrażam co możesz teraz czujesz, musisz być silna wiem że nasze pisanie Ci nie pomoże ale zaglądaj do nas i pisz jak będziesz miała taka potrzebę. I pamiętaj najlepiej mieć w kimś oparcie także przebywaj dużo z mężem i rodziną.

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi dotyczące prezentu, Maminka Ty to chyba nigdy nie masz problemu z prezentami hehe, kupie jej chyba takie mini SPA bo ma od 3 miesięcy nową łazienkę i wannę to sobie zrobi pachnącą kąpiel tymabrdziej że ma 2 synów 2,5roku i rok także za dużo czasu nie ma dla siebie może jakiś kwiatek do tego i tyle.
    Figa tak ogarnęłam program do fakturowania ale powiem Ci ile było płaczu i nerwów przy tym to masakra .
    Miałam odebrać wyniki ale nie miałam jak jechać i nadal nie wiem jak mój cukier ale w poniedziałek muszę jechać i odebrać wyniki.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Aga, trzymaj się, nie możesz się teraz załamywać, Twój synek zawsze będzie z Tobą, pamiętaj, zawsze możesz się tutaj wyżalić. Trzymajcie się teraz blisko z rodziną.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Aga matko boska to straszne... nawet nie wiem co powiedzieć!!! To takie niesprawiedliwe!!!!
    Tule Cię mocno!!!!
    (*) dla Adasia
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów