Strona 458 z 1002
Pokaż wyniki od 4,571 do 4,580 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia! :*
    Powiem Wam, że zdałam sobie sprawę z tego, że jestem w takim miejscu w swoim życiu, wśród takich ludzi, że nie śmiem prosić o więcej. Jestem szczęśliwa, że mam to co mam, moje marzenie to teraz tylko to, żeby Jula się szczęśliwie urodziła. Reszta to tylko tło.

Ala - gratulacje zdania prawka!!! Mobilne mamy mają dużo łatwiej.
    Miałam robić w lipcu kurs, bo czas najwyższy, a mi wciąż brakowało odwagi. A jak zobaczylam dwie kreski na teście to uznałam, że spokój i pozytywne emocje są najważniejsze teraz, a stresujące prawko zostawiam na później.
    Moja mama robiła kurs, jak ja miałam 3 lata a brat kilka msc i dała radę. Ja też dam

Palina - moje pomysły na prezent (nie wiem, jaki budżet masz więc podsunę kilka różnych opcji):
    - zestaw kosmetyków (Stenders, Organic) np. balsam, maslo do ciała, żel pod prysznic, sól do kąpieli itp. Koszt to ok 100-130zł
    - biżuteria (srebrna jest zdecydowanie tańsza) - kolczyki, delikatna bransoletka czy łańcuszel. Ja lubię te modne ostatnio cienkie łańcuszki i jakiś jeden symbol (koniczynka, znak nieskończoności, serduszko, kwiatek, arabeska... dużo tego
    - paletka do makijażu (możesz skomponować sama w Inglot np. 4 cienie i róż do tego
    - książka (literatura piękna, jakiś poradnik np. o byciu fit, ksiażka z przepisami)
    - ciepły szlafrok puchaty (dostałam wczoraj i jest super, zwlaszcza na teraz)
    - duży, ładny kubek na herbatę i do tego jakaś ciekawa wersja herbaty (w sklepach herbaciarskich jest spory wybór)
    - portfel (teraz na przecenach można skórzany portfel za ok. 100-120zł kupić, np. w Cholewińskim)
    - coś do domu (ładny storczyk czy inna roślina, elegancki wazon, designerski dzbanek do wody, kieliszki do wina+wino)

Mam jeszcze sporo pomysłów, jeśli sa potrzebne to mogę się dalej produkować

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam.
    Maminka Wszystkiego najlepszego .

Dziewczyny no i mam wyniki mocz na szczęście dobre wyniki morfologia jak zwykle slaba czyli anemia. Ale glukoza robiona powtorkowa bo przy krzywej cukrowej na czczo wyszła mi 100 a teraz mam na czczo 110. Próbuje się dodzwonić do lekarza ale nie odbiera.kurczę a wizytę mam dopiero za 1.5 tygodnia.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam.
    Maminka Wszystkiego najlepszego

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Ale mi smaka narobiłyście tym gotowaniem u mnie na szczęście dziś mama bo została az do przyjazdu męża a ze miałam resztkę drożdży w domu to upiekłą drozdzówki z dżemem - mniam i dobrze do młody chory 39 gorączki ma i tylko na te drożdżówki dał się skusić żeby coś zjeść
    A na obiadek dziś zupka brokułowa a potem młody chce ryż z sosem truskawkowym a my z mama mamy śledzie z ziemniakami

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny
    Maminka, jakbym mieszkała w mieście też bym pewnie czekała, ale na wsi to porażka... po mięso na obiad trzeba się było pociągiem tłuc

widzę, że za wami też tak słodkie chodzi, poddawałam się temu, ale trzeba przestać bo w ciągu miesiąca +3kg pani doktor powiedziała że mi odpuszcza tylko dlatego że od początku mam +6, ale powinnam się już ograniczać Takze siedzę i chrupię wafle ryżowe jak mnie na coś ochota najdzie

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Witam Domi i Justyś
    Maminka Wszystkiego Najlepszego
    Ala gratulacje zdanego egzaminu.

Tak mi rano cukier podskoczył po śniadaniu n 173, że wybrałam się na spacer aby go zbić i tak mi zeszło z 2 godzinki. Zajrzałam do sklepów z ubrankami i jednak coś jeszcze dokupiłam, promocje są w 5 10 15 za dwa kaftaniki 100% bawełna 30zł i są na kopertę zapinane więc super, mężowi będzie łatwiej ubierać Konradka.

Usg prenatalne umówiłam na 2 lutego. Teraz w styczniu jeszcze udało mi się na 19 dostać do diabetologa. 24 będzie za to szał b na 11 dietetyk a na 16 gin. Nie będzie mi się nudziło.
    Na 18 idziemy do znajomych. Młodzi rodzice córcia ma niespełna rok więc jeszcze coś może doradzą względem zakupów.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Byłam na IP.
    Przez to ze słodkie nie działa dziś na Szymka - wolałam sprawdzić.
    Z Malutkim ok 140 razy na minutę - serucho boje jak dzwon
    Ja dostałam globulki - bo przez Nadżerkę zrobił mi się stan zapalny.

Ponoć teraz ok tyg - dwa może być bardziej śnięty - bo bardziej skupia się na rośnieciu...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Okrąglinka... ale dobrze, że wszystko jest w porządku...

A u nas faworków brak...ale za to zrobiłam z Córą ciasto marchewkowe właśnie stygnie...a w domu cudnie pachnie cynamonem...

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Ech rozłożyło mnie na maksa mama już pojechała bo wiadomo ma też swoje życie i obowiązki (jutro ma pogrzeb sąsiadki) a my z młodym leżymy pod kocem i oglądamy bajki - od rana : Ryżu z koktajlem młody zjadł AŻ 5 łyżeczek ale dobre i to Gorzej ze ja miałam plan ze jak dziś była mama to posprzątam sobie mieszkanie a tu cały dzień przeleżałam wrr

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Magdzia, zdrowia życzę. Posprzątać zdążysz, spokojnie. Brudek na pewno nie ucieknie

Catti, ciasto marchewkowe uwielbiam dawno nie robiłam, ale tylko ja w rodzinie je robię więc nie mogę liczyć na pojedzenie. U mnje dziś babka z owocami

Okrąglinka, dobrze, że sprawdziłaś. Będziesz spokojniejsza

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów