Strona 453 z 1006
Pokaż wyniki od 4,521 do 4,530 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Muszę wstać na śniadanie, ale strasznie mi się nie chce.
    Dziś na obiad naleśniki faszerowane pieczarkami, serem i cebulką z sosem czosnkowym, takim delikatnym. Mam nadzieję, że zgaga mnie nie wypali

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dziś już lepiej
    Biało, magicznie za oknem - dziś sanki murowane

Ja mam rtęciowy - ale trzeba też coś kupić dla Maluszka... I tu problem... :/
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja mam termometr microlife taki pod paszkę z gumową końcówką i jest tak dokładny jak rtęciowy bo go sprawdzałam kilka razy na mnie, mężu i Julce. Rtęciowy też mam ale głęboko schowany hehe. Mam też 2 termometry f formie ,,pistoletu" ale powiem wam że jest taka kicha że masakra różnica w temeptaurze jest ogromna więc ich nie używam.
    zazdroszczę wam tych zakupów tego szału i w ogóle ja stoję w miejscu i nic nie mam dla maleństwa bo wszytsko jest po Julce. Chciałabym kupić już kilka rzeczy ale nadal czekamy na meble dla Julki i nie mam gdzie trzymać tych wszytskich rzeczy.
    Dzisaij jadę odebrać wyniki krzywej i morfologii ciekawe co tam wyszło.
    wczoraj miałam takie nerwy i płacz że maskara bo nie umiałam sobie poraddzić z nowym programem do faktur ale dzisiaj ma przyjechac szwagier i mam mi trochę wytłumaczyć co i jak. Nawet mój mąz krzyczał że mam to zostawić bo szkoda mnie i dziecka na takie nerwy.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyni
    Mamy widzę kolejną mamusię Witam.
    Wczoraj pół dnia z chrześnicą spędziłam, sama już chodzi i ciężko za pierunkiem nadążyć , ale przynajmniej jestem na bieżąco z małymi dzieciaczkami. Dobrze sobie przypomnieć jakie są zajmujące. Po południu wyciągam męża na zebrania do córki bo sama po tym lodowisku chodzić nie chcę.
    Lovellę kupowałam ostatnio w biedronce i mleczko i proszek były po ok 14 zł więc tanio. Jeszcze widziałam z dwa dni temu je w tej cenie na sklepach. A Jelp też płyn do prania był ok 16 zł w Kauflandzie też myślę że dobra cena.
    Co do termometru dobrego mam rtęciowy, ale marzy mi się taki co go nie trzeba przykładać do ciała do pomiaru, mierzy też temperaturę mleka w butelce i wody. Jak byłam teraz w szpitalu do położne nim właśnie mierzyły mi temperaturę.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Na dworze jest piękny śnieżek szkoda, że bez słońca jedziemy dzisiaj do naszego domku sprawdzić jak elektrycy sobie poradzili i jak coś się rozliczyć.
    Ta cała dieta cukrzycowa jest faktycznie do przeżycia tylko ciągle stoję przy garach hihiihi albo gotuję albo zmywam albo jem i tak w kółko

Widziałam w Biedronie ale właśnie nie wiedziałam czy to faktycznie dobra cena ;p
    a jaka waga proszku była??

Ale jak mówisz ze ok, to pewnie kupię...bo ten mój to mi nie starczy pewnie na pierwsze pranie hehe
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 12-01-17 o 09:32

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Chyba i mi się zaczyna płytki sen... Dziś to jakaś masakra była, miałam wrażenie, że tylko leżę na tym łóżku. W dodatku gardło mnie boli i chyba katar się dobija muszę czosnku się najeść,ostatnio pomogło.

Mam jeszcze jedną dziwną przypadłość. Jak wieczorem zasypiam to mi ciepło,czasem.nawet na tyle, że ledwo się kołdrą nakrywam. W nocy budzę się niemalże mokra, a nad ranem mega mi zimno i jak mąż wychodzi do pracy to nakrywam się dodatkowo jego kołdrą...
    Nie potrafię sobie z tym poradzić.Mamy dwie kołdry, jedna lekka bo mąż woli taką, druga cieplejsza dla mnie. Próbowałam już zasypiać i pod tą lekką,ale raz że zmarzłam nad ranem baaardzo, a dwa i tak w nocy się obudziłam mokra...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Aga, też mi ostatnio wyszło to białko w moczu, moja pani doktor mi powiedziała, żeby trochę zmodyfikować dietę, co kilka dni badać mocz i jak po 2 tygodniach dalej będzie to wtedy szpital. Na szczęście mi po tygodniu wyszło, że białka nie ma. Ale warto się tym zająć bo to poważna sprawa.

Wiadomo, rtęciowy termometr najlepszy ale dla Małej kupimy chyba jeszcse na podczerwień.

Lovella teraz na promocji w biedronce, opłaca się a co do Jelpa to próbowałam ceny i w końcu kupiłam przez internet na gemini

Dzisiaj wizyta, taka zabiegana i zajęta byłam szkołą, że zapomniałam morfologii i mocz zbadać :/ mam nadzieję, że mnie pani doktor nie zje

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Ja mialam dzis okropny sen ze rozstalam sie z mezem ale jak jeszcze bylismy para Masakra..
    Ja higieniczne rzeczy kupie w marcu bo nie mam gdzie trzymac..
    Ja tez mam elektryczny i rteciowy.. Rteciowy grosze kosztuje a jest dokladny
    Mamy dzis obiadek z wczoraj wiec fajnie nie musze stac przy garach tylko kasze ugotuje Jem teraz duzo surowki z buraczkow i zobacze czy morfologia sie poprawi.. A wiecie nawet moj gin mi nie powiedzial ze juz nie bedzie od lutego przyjmowal na nfz i przepisalam sie do innej ginekolog ktora z Nati mnie prowadzila.. Wkurzylam sie troche..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    To widać, że płytki sen i dziwne sny to jednak nie tylko moja dolegliwość :/ do tego w nocy szalał wiatr, a głowa dziś chce mi pęknąć. Nie mam siły

Kosmetyki i chemię będę w lutym kupowała, teraz i tak by tylko leżało i miejsce zajmowało.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów