Strona 452 z 1002
Pokaż wyniki od 4,511 do 4,520 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MMMargo Zobacz posta
    A jeszcze z innej beczki pytanko: czy używacie termometrów elektrycznych? Macie jakiś godny polecenia model?
    Ja jakoś nie mam przekonania do tych elektronicznych... mamy z firmy microlife NC100 i potrafi tak oszukiwać że masakra.. Dla mnie nie ma lepszego jak rtęciowy... I nikt mnie nie przekona...

Sysiasia test z obciążeniem glukozy wyszedł mi mocno podwyższony i teraz w szpitalu mają mi badać po posiłkach poziomy. Na ich podstawie stwierdzą czy wystarczy dieta czy może potrzebna insulina...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    MegW Aha to musialam przoczyc wpis.. Trzymam kciuki zeby teraz dobrze wyszedl cukier :*

Junior Member
    Magga111

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Aga idz do lekarza z wynikami, nie wiem jak jest w ciazy ale jak u mojego syna wyszlo bialko w moczu to na cito do szpitala, multum badan, usg jamy brzusznej itp bo bialko podobno bardzo szybko niszczy nerki, ktore same sie nie regeneruja, chociaz jak sladowe ilosci to moze nic sie nie dzieje ale warto sprawdzic.
    To widze jest nas kilka w okolicach 19 boje sie ze sie pospieszy i wyjdzie na swieta a wiekszosc lekarzy bedzie na urlopach

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja ubranka będę prała tylko raz. Używałam lovela przy synu i myślę, że i tym razem od tego zacznę, proszek+ płyn i oczywiście prasowanie

Nie mieszkam ale dość dobrze znam Dąbrowę

Termometr mam elektroniczny z miękką końcówką ale zgadzam się z Meg, że co rtęciowy to rtęciowy, nawet pielęgniarki go chwalą jak syn miał wysoką temp. to używałam właśniego tego starego ale będąc ostatnio w aptece widziałam wielki napis, że termometry rteciowe w sprzedaży, więc chyba wracają do łask.

Miłej i przespanej nocy Wam życzę

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Czy dobrze widze, że dwie nowe mamy dołączyły?
    Cieszę się

MegW - pomyślnych wyników życzę!

Ja do termometru elektronicznego nie mam specjalnie zaufania - mój nie jest dobry.
    Na pewno kupie taki na podczerwień - teraz mamy do ucha.
    Do dokładnego pomiaru nie ma jak zwykły (mam alkoholowy nie rtęciowy), ale do zorientowania w temacie elektroniczny wygodniejszy, bo szybko jest wynik.

Kurier mi na budowę przywiózł farby 7.50.
    Dobrze, że nie mamy daleko i m. był już na chodzie a pan zgodził sie na niego poczekać.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc i milego dnia

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    My też mamy elektroniczny, taki z Lidla, kupiony jak Ula była malutka i zwykły rtęciowy. Wiadomo, który jest dokładniejszy ale ten elektroniczny przydaje się w nocy, gdy dziecko śpi i powiem Wam, że ten mój nie przekłamuje jeśli chodzi o wysoką temperaturę. Ze stanem podgorączkowym się myli, ale akurat przy wysokich temp.jest przydatny.

Z Dąbrowy zarezerwowałam leżaczek z olx i mam nadzieję, że jego stan jest faktycznie taki jak na zdjęciu.

Czemu myślicie, że lekarzy może być mało ok.19kwietnia? Święta?

Jutro bal w przedszkolu więc dziś muszę zrobić próbną fryzurę i strój przygotować. Pojedziemy wszyscy rano bo uszykuję Ulę na miejscu, a później na badania. Podobno przychodnie zawalone chorymi, aż mi się nie chce iść na to pobranie :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Też macie takie głupie sny jak ja?
    Co noc takie nieprawdopodobne rzeczy mi się śnią. Dziś to się obudziłam przestraszona, a Mała w brzuchu szalała bardzo.
    Każą się wyspać na ostatniej prostej, a ja z 10pobudek zaliczam co noc :/ a sen mam tak płytki, że wszystko słyszę :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Termometry mam rtęciowe ... i uważam je za najlepsze... dbam o nie że hoho... ale mam też taki nieduży z Microlife i używam go, traktuję go plus/minus... ale ja już na "ciumka" wiem ile ona ma temp

Prać będę w Lovella, bez dodatkowych płynów... włączę dodatkowe płukanie i prasowanie. U Ani się sprawdziło... może Michaś nie będzie też uczulony... Był okres że prałam w płatkach mydlanych, bo mała miała zmiany skórne i było szukanie przyczyny...ale to jednak nie była Lovella..

Dziewczyny, a wypadłam z obiegu... jaka jest DOBRA cena za Lovelle?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Właśnie z tymi cenami też nie jestem na bieżąco. Może podpowiecie z pieluchami pampers premium care i proszkami właśnie, tylko mnie Jelp interesuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów