Strona 450 z 1005
Pokaż wyniki od 4,491 do 4,500 z 10047

Kwietniówki 2017

Junior Member
    Magga111

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Witam Was kwietniowe mamusie !

Przeczytałam kilkadziesiąt (!) stron wstecz i z chęcią bym do Was dołączyła Mam w brzuszku dziewczynkę, odnośnie imienia nie możemy się z mężem dogadać a termin porodu na 19 kwietnia. To jest moja druga ciąża pierwsza była już dawno więc niewiele z niej nie pamiętam

Pisałyście o tym co zabrać ze sobą do szpitala, w tym co ja bym chciała rodzić jest lista najpotrzebniejszych rzeczy podsyłam link:
    http://www.szpital-inflancka.pl/jak-...ie-do-szpitala

CattiBrie czy mogę zapytać w jakim mieście robiłaś sesję? też bym chciała tylko w większości ofert trzeba mieć własne ubranie a trochę mi się nie widzi żeby kupić tylko na ten jeden dzień sesji...

2. dzieckozakupy.pl
    Robiłam w Jarosławiu... eee poszukaj dobrze, takich fotografów co się specjalizują w sesjach noworodkowych, ciążowych, rodzinnych... wielu z nich jednak ma do zaoferowania jakieś zwiewne sukienki dla ciężarnych np... chociaż może się mylę

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Magga Witaj
    No juz sroda prawie zleciala .. Aby do piatku

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Magga111 Zobacz posta
    Witam Was kwietniowe mamusie !

Przeczytałam kilkadziesiąt (!) stron wstecz i z chęcią bym do Was dołączyła Mam w brzuszku dziewczynkę, odnośnie imienia nie możemy się z mężem dogadać a termin porodu na 19 kwietnia. To jest moja druga ciąża pierwsza była już dawno więc niewiele z niej nie pamiętam

Pisałyście o tym co zabrać ze sobą do szpitala, w tym co ja bym chciała rodzić jest lista najpotrzebniejszych rzeczy podsyłam link:
    http://www.szpital-inflancka.pl/jak-...ie-do-szpitala

CattiBrie czy mogę zapytać w jakim mieście robiłaś sesję? też bym chciała tylko w większości ofert trzeba mieć własne ubranie a trochę mi się nie widzi żeby kupić tylko na ten jeden dzień sesji...
    Z OM tez mam na 19.04
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Z OM tez mam na 19.04
    Ja dzien po Was

Dziś ogarniałam glukozę Wyniki w normie po 2h 104 a na czczo 80 - jestem spokojniejsza, szczególnie że robiłam krzywą również w 9 tygodniu a wtedy na czczo byłam na granicy cukrzycy ciążowej czyli 91. Uspokoiłam się

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Ja dzien po Was

Dziś ogarniałam glukozę Wyniki w normie po 2h 104 a na czczo 80 - jestem spokojniejsza, szczególnie że robiłam krzywą również w 9 tygodniu a wtedy na czczo byłam na granicy cukrzycy ciążowej czyli 91. Uspokoiłam się
    Ja się sugeruje terminem z usg 16.04
    Bo potwierdza się on na każdym badaniu.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Mi z usg wychodził 19.04 więc nie mam zbyt dużej rozbieżności

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Moi się kąpią, a ja właśnie szukam inspiracji na obiad... i będą naleśniki zapiekane po bolońsku aż mi ślinka cieknie...

Dzisiaj miałam wypad na lumpka... i cholera, powinnam mieć zakaz obiecałam sobie, że nie będę kupować tyle ciuchów...no ale się nie da... perełki takie... na później ciut, ale potem w sklepach krocie się za to płaci...a ja za 3,4, 5 zł... koszule z Rebel, Next, Cubus... bordowe spodnie z Cubusa Michasiowi kupiłam ... A Córci polar jak z Cocodrillo...tylko tam koło 100zł daliśmy kiedyś...a ja 12 zł , nówka...z metką ...
    Małemu obiecałam sobie, że na te pierwsze miesiące już nic nie kupuję, bo musze wyprać, wyprasować i pukładać...wtedy zobaczę co mam!

Miłego wieczorku Wam życzę! Ja dzisiaj jakaś klapnięta... więc pewnie jakiś film i lulu...

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Hej ja odebralam dzis wyniki i mam biale w moczu.. Pisze slad.. To cos powaznego?

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Bialko*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów