Strona 445 z 1006
Pokaż wyniki od 4,441 do 4,450 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Właśnie sysiasia, gdyby praca na miejscu była, to i czasu by było więcej, a nie wiecznie w drodze :/
    Ale może kiedyś

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    Ja też mam usg robione za każdym razem choć mój lekarz przyjmuje na nfz. Właśnie się zastanawiam czy robić dodatkowo w 30tc ale pewnie po wizycie u tego mojego lekarza coś zdecyduję...

Dziadkowie prezentu w tym roku nie dostaną jeszcze od Maćka, muszą poczekać do przyszłego roku Poza tym i jedni i drudzy mają już całe gromady wnucząt więc nie powinni się czuć zaniedbani

Co do ciuszków to sporo już dostałam po dzieciakach z rodziny, tylko czasem mam problem z rozszyfrowaniem rozmiaru, bo np. metki się sprały i ni w ząb nie można z nich nic odczytać. Najgorzej z czapeczkami bo tych mam miliony w rożnych rozmiarach i na różne pory roku...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    U Nas w tym roku beda zyczenia telefoniczne dla dziadkow bo inaczej sie nie da i laurki moze wyslemy poczta .. Raczej jiz wiemy ze nie bedziemy nigdzie sie wybierac po porodzie a akurat w maju ma maz urlop.. Chyba ze dziadki przyjada ale watpie..

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Pół dnia w plecy - dosłownie to czuję - ale nowa wanna jest
    Pękniętą zareklamowaliśmy z żądaniem zwrotu gotówki.
    Jednak 2 tygodnie obsuwy mi sie teraz nie uśmiechają.

Jeszcze odnośnie mieszkania i domku - znam obydwie możliwości i po prostu widzę, że dla nas teraz mieszkanie jest lepsze.
    Ale każda sytuacja jest indywidualna: my mieszkamy na granicy Warszawy - działka lub dom tu kosztuje majątek.
    Działkę mamy dalej od miasta i zamieszkanie tam teraz wydłużyłoby nam dojazdy.
    Poza tym trzeba koło domu robić, a ja za tym nie przepadam.
    Nie wyobrażam sobie też wyprowadzenia sie gdzieś dalej - tu mieszam prawie 40 lat, znam każdy kąt, mam tu rodzinę, przyjaciół, znajomych.
    A jak potrzebuję ogrodu to ide do rodziców - u nich jest dom z ogrodem i nikt mnie na razie nie wygania, jak przyjde z rodzinką.

Prezenty dziadkom robią moje starsze dzieci

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    I ja również mam usg na każdej wizycie, a chodzę na NFZ i z każdej wizyty wychodzę ze zdjęciem w 3d. Więc to jest kwestia lekarza i jego sprzętu, a nie tego czy prywatnie czy na NFZ.
    Dziewczyny a czemu mialyscie drugi poród jako planowane cc? Ja jestem też już po jednej cesarzem, długo zastanawiałam się co teraz robić, ale raczej będę starała się naturalnie rodzić, zresztą u mnie w szpitalu chyba nie ma nawet innej opcji, chyba że w prywatnych klinikach. Jedynie obawiam się że cukrzyca ciążowa pokrzyzujr mi te plany, bo podobno przy cukrzycy trzeba urodzić w terminie, a ostatnio przenosilam 14 dni.
    I co do ubranek, pamiętam że z synkiem mimo iż urodził się 8 kwietnia to że szpitala wyszliśmy w cieniutkim pajacyku i czapeczce plus kocyk, było tak ciepło, ale potem welurowe pajace poszły w ruch bo się ochlodzilo

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    My tez mamy mieszkanie. Mieszkamy na swoim od prawie 3 lat do pracy mam na nogach do szkoly i ogolnie pod tym wzgledem mieszkanie kupowalismy.. Maz przyszedl z domu do bloku myslalam ze ciezko mu bedzie ale jest domatorem wiec latwo sie zaklimatyzowal jakos w domu nie wyobrazam sobie mieszkac.. Chyba panikara jestem

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    I my też mieszkamy w swoim mieszkaniu, niestety mamy tylko dwa pokoje. Za parę lat planujemy budowę domu za miastem, działkę już mamy, więc połowa sukcesu za nami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dom jest naszym marzeniem do którego dążymy... mamy duże mieszkanie obecnie, ale to ... nie dom. Pomimo, że całe życie mieszkam w bloku, to mam dziadków na wsi...z domem, ogrodem, działką... i my akurat pomimo tego, ze dom to ciągle inwestycje, często też problemy, ciągle coś do zrobienia to ... jakbym mogła to dziś byśmy stawiali i się przeprowadzali kwestia kto co sobie ceni...

Na sztuki nie umiem podać ubranek nigdy tak nie liczyłam... i w sumie zawsze kończyło się nadmierną ilością ... ale troszkę tego trzeba.
    Obecnie też już kupuję tylko 62, które jednak na chwilkę starczy... większych na razie nie bardzo chce gromadzić, bo wolę potem usuwać za małe i zamieniać... chociaż i tak coś tam jest

Do szpitala biorę to co niezbędne... nie chce żadnych zabawek, zbędnych kocyków, rożka który będzie w domu używany... mam fisia na punkcie bakterii itp. i co nie będę musiała do domu targać to wyląduje w śmietniku... Wiadomo, że pewne rzeczy przepiorę w odpowiednim praniu... ale co nie muszę to nie biorę.

Powiem Wam, że odkąd znam datę prawdopodobnej cc... to jakoś tak realnie się zrobiło oby tylko w dwupaku dotrwać szczęśliwie. Wiem, że będę koło 11 cięta nawet...bo ja byłam GBS dodatnia i obecnie dostanę antybiotyk przy przyjęciu i po 4 h można cc robić... a przed 7 mam się zgłosić do szpitala.

Witam Nową Mamę Kwietniową

A dzień dziadków... nie, od Michałka nic nie będzie... od Ani dzisiaj był występ, prezenty z przedszkola i będą zdjęcia z sesji (o których dziadkowie nie wiedzą) plus pewnie jakieś dzieła Wnusi ...
    My dzisiaj właśnie te Jasełka i Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu... potem cudowne sanki...piękna pogoda była, słoneczko i lśniący śnieg...

A moja teraz robi szlaczki i literki, mąż gotuje... a ja piszę pracę podyplomowa ... brrr...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Pesetka, moja planowana cc nie jest przez moją niechęć sn, dr decyduje co będzie lepsze i nie będę z nim dyskutować na ten temat po raz kolejny.
    My właśnie też mieszkamy na osiedlu, na którym mamy przedszkole, do którego chodzi Ula i pewnie Lucynka też tu będzie chodziła, zresztą ja też do niego chodziłam SP jest zaraz obok przedszkola. Jest tu masa sklepików osiedlowych, warzywniaków, a dona centrum na pieszo mamy 15minut, mimo że mieszkamy na peryferiach miasta i sąsiadujemy z osiedlem domków jednorodzinnych.

Ula pojechała na trening, dziadek po nią przyjechał. Zaczynają się przyjaźnie i sympatie wieku przedszkolnego dziś moja córeczka dostała laurkę od kolegi - narysował Ulę w sercu i siebie obok niej, a na dole Elzę z Krainy Lodu i później sier podpisali jakie to urocze

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    DZIĘKUJĘ ZA WASZE KCIUKI!!!

Wszystko poszło tak jakbym tego chciała
    Jestem SZCZĘŚLIWA!!!
    Nawet Baaaaaaaardzo - albo i Bardziej! ♡
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów