Strona 444 z 1005
Pokaż wyniki od 4,431 do 4,440 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Katarzynka Tak ja wlasnie dzis dostalam skierowanie na to usg .. I bede miala 2 lutego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witaj MMargo....

Z tą wagą to tak różnie. My z m tak ok. 3200 a syn ważył 4160 g. i 59 cm. I na usg połówkowym już lekarz stwierdził że raczej będzie duży. Na ostatnim usg na początku 38tyg. dzień przed porodem miałam wyjęty krążek i usg a na nim waga wyszła 4700... I miało być naturalnie ale wyszło cc.

A Alunia też zapowiada się duża bo porównywałam usg połówkowe z usg pawełka w tym samym czasie i jest troszkę większa...

I co do ubranek ja kupowałam od 62 rozm. Miałam może ze 2 komplety które dostałam na 56. Teraz też raczej od 62. Choć przygotuje parę na 56 i jak coś to m do szpitala podrzuci. Jak dla mnie najlepsze body + pajacyk bo nic się nie zawija tak jak przy kaftanikach. Tak jak figa pisała ok. 10 wystarczy bo zawsze ktoś przyniesie jakieś ubranka.

A co do domu i mieszkania. Mieszkanie jest fajne w sezonie grzewczym. Bo cały czas wracasz do ciepłego a w domu trzeba sobie najpierw napalić. Ale wiosna i lato lepiej mi się widzi w domu z podwórkiem. A jeszcze jak ma się małe dzieci to po prostu super. Dziecko całe dnie może być na dworze. My mieszkamy w domu na wsi, zamykam bramę i albo coś na podwórku robię albo co jakiś czas wyglądam a P. może się śmiało bawić.
    Męża siostra która mieszka w stolicy. To z dziewczynami całe wakacje spędza u teściowej. Dziewczyny mega zadowolone. Wiadomo że jest sporo pracy aby utrzymać porządek na podwórku. Ale coś za coś.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Planowane były? Jak to wygląda w praktyce?

Ja na badania idę w piątek.
    Yza pierwsza nie byla planowana rodzilam dwa tygodnie po terminie. skurcze miałam jakby dziecko mialo wyjsc a rozwarcia zero. Wkoncu zaczeło zanikac tetno i sie zdecydowali na cc w ostatniej chwili.
    Druga była planowana i mialam wyznaczony termin 1 dzien przed terminem. Rano sie zgłosiłam do szpitala a po południeu juz była cesarka. Teraz mam tydzien przed terminem wyznaczona date ale mam sie zglosido szpitala dzien przed.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hej

My zadowoleni po wczorajszej wizycie
    Bartusiek ma już ok.760 g, równiutki 25 t.c wszystko w jak najlepszym porządku.
    Szyjka wysoko i zamknięta na cztery spusty

A ja zmagam się z przeziębieniem.
    Katar odpuścił, gardło przestało boleć , teraz męczę się z mokrym kaszlem :/
    Noc przesypiam. Najgorzej rano, jak wstanę.
    Macie jakis naturalny sposób na to?
    Syrop z cebuli nie działa zbytnio :/

Zaraz zbieram się po Dziewczynki. Dziś poszły pierwszy dzień, bo też chore były. Zapalenie gardła i miały antybiotyk.
    Niby mrozi u nas konkretnie, a wirusów pełno wokół :/

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Znacie jakis sposb na zgage? Oszaleje.. Plisss

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Na zgagę polecam migdały i gumę miętową - przynajmniej mnie przynosi ulgę.
    Ula mierzyła 57cm i na wyjście ze szpitala miała strój 56założony. Teraz kupiłam dwa nowe kompleciki (body + śpiochy) właśnie w tym rozmiarze.
    Resztę kupiłam na 62, tak samo kombinezon.
    Na USG genetyczne jedziemy w lutym, będzie to właśnie 32tydzień ciąży. W ICZMP wyznaczyli mi taki termin po ostatnim badaniu. A normalne usg mam na każdej wizycie, teraz w przyszły wtorek.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Pozdrawiam wszystkie mamy po wizytach super że wszystko dobrze
    Ja mieszkam w domku teraz akurat u rodziców, ale osobne mieszkanie. Dwa lata mieszkałam w blokach niby wszyscy się zachwycali 3 pokoje 67 m, ale to nie domek bez podwórka i problem ze zwierzakiem. Gdy powiedzieliśmy koniec z wynajmem zdecydowaliśmy się na domek i mamy już wybudowany prace kończą właśnie elektrycy i wchodzą z sanitarką i ogrzewaniem. Będziemy mieć gazwe plus kominek z rozprowadzeniem na sypialnie u góry metraż o 120 m dział 450 i super. Cały dół i łazienka u góry podłogówka włącza się tylko piecyk również z niego gorąca woda. Rozwiązań jest mnóstwo nie trzeba palić i uganiać się z węglem każdemu polecę. Jak się przeprowadzimy-podejrzewam na gotowo koniec roku to piesek owczarek niemiecki uwielbiam je a teraz nie mgę mieć bo rodzice już mają 2 psy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Mnie w mieszkaniu denerwowało że mój świat się zamykał na 3 pokojach i balkonie hhihi potrzebuję więcej przestrzeni do życia. I po prostu nuda, ja tam jednak wolę kosić trawe i krzaczorami się zajmować

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Katarzynka Dokladnie jezeli macie taka mozliwosc mieszkac po za miastem i macie tam prace itp to super.. My niestety jestesmy zmuszeni w bloku mieszkac bo tu pracuje moj maz a nie chce osobno zyc .. Niestety cos za cos :/ Ja tez tesknie za wsia i domem w ktorym sie wychowywalam ale z praca tam krucho..

Martulka Super wiesci

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Katarzynka, to co mówisz to racja. Moi rodzice też mają dom i ogród więc mieszkanie w bloku to dla mnie trochę duszenie się. Jednak J prowadzi firmę i nie ma go całymi dniami, odwozi rano Ulę do przedszkola, robi dla mnie zakupy i jedzie do firmy, przyjeżdża przed 19codziennie, plus soboty do południa. Niby będę w domu na macierzyńskim, ale to wtedy ja przejmę obowiązki zakupów i zawożenia Uli na różne zajęcia, a teraz funkcję kierowcy spełnia mój tato. Więc gdybyśmy teraz mieszkali w domku, to nie wiem kiedy J by np.odśnieżył :/ a w sumie to naszym marzeniem i spełnieniem jest trójka dzieciaczków. Tegoroczną wiosnę i lato planuję spędzić z dzieciakami na działce. Tam jest cisza i spokój, a i daleko nie jest bo to niedaleko za miastem, a rowerze bez problemu można dojechać całą familią

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów