Strona 442 z 1006
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,420 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wam
    Nie spie wiec naskrobie cos
    Witaj MMmargo
    Ja mysle ze moje dzidzi drugie bedzie podobnie wazyc jak Nati moze teroche mniej lub wiecej ale to dobrze dla mnie takie starczy dzieciatko Aby zdrowe
    MMMargo Jak juz bedziesz na badaniu to szybko Ci minie zobaczysz Nie jest az taka zla ta glukoza mozesz cytrynke wcisnac

Nastawilam sobie budzik ale nie potrzebnie hehe Nati spi wiec moge sobie polezec w spokoju
    Milego dnia :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Okrąglinka mąż jest wysoki, ja niska. Bardziej miałam na myśli nasze "wymiary" porodowe, ja 3850 a mąż prawie 5 kg

Może racja, że Jula będzie drobniejsza... kurcze musiałam coś sobie założyć, żeby łatwiej mi się kompletowało wyprawkę nie umiem tak w ciemno.

Dalej szukam ile sztuk tych bodziakow,pajaców itp.
    Kochana di samego szpitala musisz mieć 3x kompletne ubranko + coś na wyjście - zależne od pogody.
    Wiec te 5 bodziachow by Ci znikło.
    Musisz mieć tak żeby nie prac non stop - a jednocześnie nie mieć za dużo.
    Liczba ok 15 (body, kaftanikow) moim zdaniem jest ok.

Co do rozmiarów.
    Ja ważyłam 5,200 mój ex mąż ważył ponad 4 - Gabrysia 4,000
    Mój brat 4,500 jego Ania 3,2000 - Ich Jula 2,900
    Także nie ma to chyba reguły.

Na ostatnim (kazdym) pod rodzeństwo będzie wiadomo (o ile dobry sprzet) czy Jula jest WIELKA
    Nasz Szymon póki co "zapowiada" się z tych drobniejszych
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Witaj MMmargo. Fajnie, że ciąża dotychczas przebiega dobrze i bez większych utrudnień, oby tak dalej.

Na materac zdecydowaliśmy się latekst - kokos z firmy Hevea.
    Ciuszków do szpitala wezmę z 4 komplety - body plus śpiochy, kaftanik plus pajace, czapeczki bawełniane i skarpeteczki. Do tego pieluszki bambusowe i tetrowe, po dwie z każdej, rożek i otulacz plus kocyk: jeden bawełniany cienki, drugi z Minky (nie wiem jaka temperatura jest na oddziale). Do tego kosmetyki: do smarowania pupy bepanthen, chusteczki nawilżające, pampki, do kąpieli oliwkę.
    Z ciuszkami nie ma co przesadzać, by torba nie była za duża. Lepiej naszykować mężowi/ partnerowi ciuszki w domu i w razie "W" niech dowiezie
    I jeszcze wezmę do szpitala szumisia - koleżanka mi tak poradziła, że jej bardzo się przydał.
    Ja dziś przespałam całą noc, padłam ok 21 czytając książkę i tak do rana. Oczywiście standardowe przerwy w śnie do toalety były
    Dziś cały dzień jestem sama, Ula ma zajęcia dodatkowe i dopiero wróci z J po 18.
    Na obiad dziś robię pomidorówkę, już wczoraj wieczorem mi się zachciało, ale nie miałam siły robić.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Zaczynam się spinać porodem, niby będzie to druga cesarka, ale z Ulą była nieplanowana - po wielu godzinach na porodówce i w ogóle (szczegóły Wam odpuszczę), byłam tak zmęczona, że chciałam tylko by z Małą było wszystko dobrze i by w końcu sier to skończyło. A teraz? Idziesz na umówiony termin, czekasz, badania i ciach... najbardziej się boję znieczulenia ogólnie panicznie się boję igieł, a to wyjątkowo mnie stresuje i w ogóle samego zabiegu eh... wolałabym spróbować naturalnie urodzić

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam. Ja już po badaniach teraz do piątku czekać na wyniki bo u nas robią 2razy w tygodniu tylko.
    Yza powiem ci że ja też się boję porodu niby przeszłam 2 cesarki ale tej sie boje bo będę usypiana więc nie wiem jak to będzie.W ogóle to boje się że nie dotrzymam do wyznaczonego dnia cesarki i będzie nieciekawie

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie
    U nas dziś od rana słoneczko

przeglądałam przed chwilą gazetkę z tesco i od 12.01 są promocje na pampersy chusteczki i pieluchy, podkłady do przewijania i rzeczy do pielęgnacji... może któraś z Was skorzysta
    http://gazetki.tesco.pl/pobierz/gaze...hm/gazetka.pdf

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Witam. Ja już po badaniach teraz do piątku czekać na wyniki bo u nas robią 2razy w tygodniu tylko.
    Yza powiem ci że ja też się boję porodu niby przeszłam 2 cesarki ale tej sie boje bo będę usypiana więc nie wiem jak to będzie.W ogóle to boje się że nie dotrzymam do wyznaczonego dnia cesarki i będzie nieciekawie
    Planowane były? Jak to wygląda w praktyce?

Ja na badania idę w piątek.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ann, niestety u mnie nie ma Tesco :/ a i ciuszki z F& F są niezłe, szczególnie pod względem ceny
    Ale widziałam, że w Biedronce ma bycbyć promo na chusteczki nawilżające i pampersy Dada.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Witam nową mamę
    I wszystkich w kolejny mroźny poranek

Catti - będziecie mieć piękną pamiątkę.
    Spory już wasz chłopak - niech rośnie na zdrowie!

Maminka - 5 sztuk to chyba mało.
    Tzn. takich grubszych (np welurkowych) pajaców wystarczy, ale body, śpioszki to byś ciągle musiała prać.
    Mi było najwygodniej mieć koło 10 sztuk "góry" i "dołu".
    Wiadomo, że to nie będzie cała pralka, ale ja po prostu nasze ciuchy prałam w proszku dziecięcym, żeby do połowy dobić.
    Rozmiarami to nie dopasujesz, bo do końca nie masz pewności, jak duża ci córcia urośnie.
    Może po prostu nastaw się, że dokupisz w ostatniej chwili - po USG III trymestru.

Znowu pozamawiałam farby
    Już mi tylko gruntu i białej brakuje, ale to kupimy "stacjonarnie".
    Mój m. zdziwiony, że to taki problem kupić konkretne kolory.
    No ale żeby wszystko w jednym miejscu dostać to sztuka i kawałek.
    w wykańczaniu weszliśmy w ostry zakręt - w przyszły czwartek kuchnia, a w piątek parkiety.
    Musze jeszcze szybko gdzieś zlew zamówić.
    Oczywiście nigdzie nie mogę go zobaczyć "na żywo" i muszę kupić kierując się ogólnym wyobrażeniem.
    Może któraś z was ma Franke z fragranitu, Kolor onyx i może sie podzielić wrażeniami.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Figa, toż szalejesz z tym wykończeniem dobrze, że wszystko można zamówić zdalnie

My z J coś ostatnio myślimy jednak nad zmianą mieszkania na większe, tzn.wcześniej marzył nam się domek z ogródkiem, ale w zeszłym roku kupiliśmy działkę i ją cały czas urządzamy. Myślę, że w tym roku już będzie więcej odpoczynku niż pracy wiele osób, które mieszkają w domkach mówią, że to jest wieczne inwestowanie, że wygodniej jest mieszkać w mieszkaniu. I w sumie już nie wiemy. Bo teraz mamy 4 pokoje, ale byśmy chcieli bardziej otwarty salon i duży taras no i żeby pokoje dzieci były większe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów