Strona 440 z 1002
Pokaż wyniki od 4,391 do 4,400 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja właśnie dla relaksu - zapakowałam dwie mega wielkie siatki ze "smyka" ciuszków dla Dziewczynki - sukienki, sukienusie, bluzeczki w kwiatki, róż i fiolet... Mega dużo tego
    Daruś zawiezie w środę do pracy dla Naszej Pani Marysi (sprzątaczki) jej wnuczka (lat 20) spodziewa się Córeczki szkoda żeby to mi leżało
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Okrąglinka, a jesteś pewna, że w przyszłości żadna Dziewczynka się nie pojawi u Ciebie? hehehe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Okrąglinka, a jesteś pewna, że w przyszłości żadna Dziewczynka się nie pojawi u Ciebie? hehehe
    200000000000000000000% pewna

Ja swoją Fabrykę zamykam
    Będziemy mieli dwoje Dzieci i wystarczy

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A tak z innej beczki Szymon miał czkawke - Gabcia zdziwiona ze tak go widać - poczuła kopniaczki a gdy przyłożyła ucho do brzuszka, akurat mi zaburczało - wtedy Gaba pełna powagą "Mamo on puścił bąka" hahahahha

W wyprawce wiele rzeczy można mieć konkretnie pod dziewczynkę czy chłopca...ale akurat nie zgodzę, żeby wózek należał do takich. Jeśli planuje się kolejne dziecko warto unisex... cieszę się, że mój mąż był rozsądny i mamy szaro-zółty Bebetto... Kolor kapitalnie praktyczny
    Jasnego bym nie kupiła, chociaż są piękne... ale niech stoją na wystawie ...

Dostałam surowe zdjęcia... Dziewczyny, polecam! Zdjęć nie pokaże, bo na necie nie wstawiam ale samo doświadczenie... zobaczenie siebie w innym świetle... mówię Wam, to powinno być w pakietach ciążowych jakiś ... do tego wreszcie mamy zdjęcia rodzinne i cudne zdjęcia Córki... Teraz zostaje nam wybrać te ostateczne...

Jestem też po wizycie... 1600 g Szczęścia - kawał Chłopa Ktg godzinę robiłam, bo ... tak uciekał. Czwarte dopiero wyszło, myślałam, że szału już dostanę A potem się obraził i zasłonił się ręką... no ale udało się jakoś zrobić zdjęcie dla Siostry... wszystko jest ok ... cc prawdopodobnie 29.03 ... teraz to już takie realne...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Catti, wow, wagowo Mały już dorodny jest ale córeczka ważyła po urodzeniu?
    Nad sesją się zastanawiamy, tylko nie wiemy kiedy zrobić by brzuszek był bardziej widoczny i abym ja dała radę wytrzymać.
    Powiedz ile Wasza sesja trwała ?
    Koncepcję miał fotograf czy coś sugerowaliście?

Umówiłam się dziś do mojego fryzjera do Łodzi, przy okazji badania w ICZMP więc po 13.02 moglibyśmy mieć zdjęcia, inaczej wyglądam jak straszydło
    Powiedz jeszcze Catti, Ty kupowałaś sobie bieliznę cielistą, a Twój mąż i córeczka jak byli ubrani? Normalnie?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Co do wózka my mieliśmy kolor granatowy. I był całkiem spoko teraz też go będziemy używali. Był lekki mimo iż miałam cc to prawie od samego początku musiałam go sama rozkładać i przewozić w aucie.

https://katalog.parenting.pl/p/2174,...ggio-tri-fix-k na ostatnim zdjęciu

Cattie co do zdjęć popieram. Też jestem za jak największą prywatnością. I oczywiście kawał chłopa. My w środę wizyta...

Okrąglinka fajne ma pomysły ta twoja córcia...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Okraglinka hehehhe to sa wlasnie dzieciaczki szczerosc na pierwszym moejscu
    CattBrie Wow kawal dzieciaczka juz naprawde Super ze sesja sie udala Pamiatke macie na cale zycie

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja tez juz chcialabym na usg isc .. Jeszcze troszke

yza, sesja trwała około godziny... więc spokojnie... w między czasie ja i Ania trzy razy się przebierałyśmy... 7 miesiąc jest dobrym czasem na fotki... więc warto teraz o tym myśleć. Ja się dobrze czułam, chociaż w grudniu też byłoby ok
    Dla siebie miałam mieć bieliznę cielistą, żeby pod kreacjami nie było widać...dla Ani nie potrzebowałam brać nic. Mąż miał mieć ciemne spodnie i jednolitą koszulę/koszulkę ... miał koszulę... ja jeszcze wzięłam biżuterię... Miała swoje ubrania... piękne sukienki dla dziewczynek... dla mam w ciąży... na jednym zdjęciu mamy podobne zestawy...tiulowe, długie spódnice.. i topy i zdjęcie np. na takiej kwiatowej huśtawce ...
    Podobam się sama sobie na tych zdjęciach... na koniec namówila mnie na kieckę którą od razu odrzuciłam... koronkowa, wąska... czerwona... z trenem.... i powiem Wam, ze to będzie jedno z ulubionych zdjęć ...wyszlo super jak tren... jest w powietrzu ...
    Naszej fotografce pokazałam które z jej wcześniejszych zdjęć się nam podobały... i brała to pod uwagę...ale ona nam dobrała tła, ciuchy, dodatki np.wianek czy opaskę dla Ani...
    Trzeba pogadać po prostu z kimś kto Wam te zdjęcia będzie robil...
    Teraz sesję zrobi mi jeszcze mąż... mamy już literki wstążkę i paputki coś będziemy modzić ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów