Strona 433 z 1005
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,330 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Czas tak leci, że za chwilę wszystkie będziemy na ostatniej prostej a według mojej książki to III trymestr zaczyna się wraz z początkiem 25 tyg. więc u mnie w sumie już
    Ja dopiero w przyszłym tyg. zacznę segregacje posiadanych rzeczy i zrobię listę potrzebnych.
    Pieluch nie mam w ogóle więc muszę się rozejrzeć gdzie warto kupić, pewnie mała będzie na pampersach, tak jak synuś zresztą, jestem im wierna, hihi
    Pamiętam,że była kiedyś strona z wszystkimi aktualnymi promocjami, czyli wpisywalo się np. Pampersy i wyskakiwały ceny pieluch w różnych sklepach według aktualnych gazetek. Jak przypomnę sobie adres to prześle
    Co do łóżeczka to mam po synku drewniane z firmy Drewex z misiem i materac kokos- gryka więc zamierzam je wykorzystać. Myślałam nad kołyską albo koszem ale stwierdziłam, że to zbędny wydatek i jak awaryjnie gondola nie da rady to się ewentualnie zakupi.
    Ubranka będę prać w 40 st. bo i tak je wszystkie prasuje, wyższa temp. to dla pościeli i ręczników.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mnie Szymek tez obudził o 3 i przez ponad godzinę nie mogłam zasnąć
    Po 6 trzeba było D wyprawie do pracy, Gabcia pewnie nie da się mamie przytulić a D wróci 16-17 pewnie...
    No nic...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Sysia, masz przepis na fajną babkę ziemniaczaną? ja kiedyś robiłam, ale mi nie podeszła... kwestia przepisu pewnie

u nas dzisiaj rybka, marchewka z jabłkiem i ... pieczone ziemniaki zrobię, bo mam dość gotowanych
    Nastawiłam kompot z babcinych owoców i potem na deser zrobię koktajl z truskawek, bananów i poziomek - opróżniam zamrażarkę babciną, bo w sezonie jak będę karmić truskawek pewnie nie pojem (zn. planuję karmić )...

A potem pojedziemy wybrać farby do malowania, bo za 1,5 tygodnia malowanie :/

U nas dzisiaj -18... szkoda, bo mamy dużo śniegu i sanki by były, a tak? ...ehh... siedzimy w domu... ale pościele wywaliłam... wczoraj pluszaki Szkoda, że mąż w pracy bo by poleciały na dwór dywany ;p ma szczęście... ale jako że ma wolne w pon i wtorek ...więc jak będzie mróz to mu się nie upiecze.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    No ja też ostatnio mówiłam ze truskawek nie pojem
    A szkoda bo uwielbiam...
    Planuje zamrozić więcej na zimę, żeby chociaż w ciastach sir nacieszyć

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Pokręcone to prawo, nie ma co :/

My po zakupach, łóżeczko wybrane, z zajączkiem z Klupsia bo tylko takie się Uli podobało i z szufladą. Do tego materac, tutaj zadecydował J i wybrał jednak lateks z Hevea. Do tego przewijak z misiem też z Klupsia, ale to Ula wybierała. Ja zadecydowałam o prześcieradłach z jersey białe i ecru. Plus kupiliśmy ciuszki na rozmiar 62 - dwa komplety: body kopertowe i śpiochy z firmy Mrofi. Też fajne jakościowo, produkowane w Łodzi, a kolorki bardzo ładne i czapeczki smerfetki.
    Teraz J szaleje w nowej sypialni bo dziś chyba będą przenosiny do nowego pokoju. Syndrom wicia gniazda mu sier załączył bo wczoraj do 2 w nocy coś robił.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

O to gratuluję zakupów widzę, że udane...
    My jak dzisiaj zdążymy też coś z ubranek kupimy może... ale nie wiem czy czasowo wyrobimy... bo najpierw chcę te farby załatwić i do tego popaliły nam się żarówki i trzeba powymieniać, więc w jednym sklepie załatwimy...

U mnie co roku mrozi się dużo owoców, bo jednak co swoje to swoje...i teściowa i babcia mają zamrażarki więc jest chociaż gdzie. Też kocham truskawki, w ich sezonie mogłabym jeść je na śniadanie obiad i kolację...

Z Mrofi też miałam ubranka... bardzo fajne... u nas właśnie stacjonarnie są bo teraz jak patrzę na wzory to je widziałam. I cenowo chyba podobnie jak na allegro.
    Tylko ja ciągle mam mętlik w głowie co kupić ;p poza tym, że na pewno pajacyków nie mam to ... chyba poczekam na pranie i prasowanie ostateczne, i jak już w szafie poukładam to się dokupi co trzeba... bo teraz to tak trochę chaotycznie...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja juz bym chciała łozeczko rozłożyć... I tak już na "gotiwe" szykować
    Doczekać się nie mogę...
    Póki co - będę prac po rozprawie wszystko w Naszym proszku. Potem w marcu w proszku Małego
    Ja mam zakaz kupowania ubrań - ma mi znajoma przywieźć rzeczy po swoim synku
    Teraz tylko rzeczy do szpitala. Koszule + kosmetyki
    Smoczki (awaryjnie 2 butelki)
    Ręczniki dla Małego - takie pierdółki.
    Wkład do gondoli - jednak będzie biały bo nie wiem czy ten niebieski mi się spodoba a tak zawsze mogę prześcieradło kupić kolorowe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Brrrrrrrrrr........ ale zimno.... aktualnie -18C rano -14 i mała wyprawa z P do miasteczka po zakupy. Bo trochę mnie przyziębienie złapało przed 3ma królami. Ale czosnek i wit. C pomogły.

Też wywaliłam wszystkie kołdry, poduchy, poduszki, kocyki P i oczywiście misiaki na dwór. A dywan też czeka na m jak wróci wieczorem go choć na 1 godz. wyniesie.

Kurcze mam mega stos ubrań do prasowania i zero chęci...

Pawcio próbował dziś siostrę uspokoić w brzuchu ale tak go skopała że potem tylko chodził i mówił że straszna z niej urwisica.

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    A moj D sie pakuje.. Wyjezdza jutro.. 3 tyg w domu i znowu ciezko i w rytm trzeba znowu wejsc..
    Mam pytanie od 2 dni prawie synka nie czuje ale mam detektor i serduszko ladnie bije ale martwie sie i nie wiem czy moge panikowac bo maz mi zabrania ze napewno wszystko ok.. Wizyta w pt

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    ja dopiero do domu dotarlam. troszke wyjazdow dzis mielismy a przemarzłam jak nie wiem.
    Aga 8411 ja tez sie tak od dwoch dni zastanawiałam nad maluszkiem bo tez jakis taki ospaly był i juz mialam do learza dzwonic ale dzis sie rozkrecił popoludniu wiec chyba wszystko ok jest.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów