Strona 430 z 1006
Pokaż wyniki od 4,291 do 4,300 z 10052

Kwietniówki 2017

Wow, frezyjka nieźle...

Dada jest super ostatnio kolega był przy taśmach produkcyjnych... i w tej samej firmie mówił, że zjezdzały Pampersy.... a po drugiej stronie Dada Jednak każda pupcia inna.. i róznie może reagować, więc zobaczymy... będę się cieszyć jak będzie mogła być Dada.. Ania chociaż ma azs to mogła ...

A ja wczoraj kupiłam takie cuda na lumpku ... matko tak patrzę na to i nie mogę się napatrzeć... np. sweter z next, z takim wywiniętym kołnierzykiem, granatowy... mąż ma taki ... no taki męski, a na 3-6 miesięcy... no słoooodkie albo śpioszki welurowe, czekoladowe... z kieszonką na środku ze sweterkowego materiału...mhmmm....
    Akurat takie rzeczy warto kupić, bo niezniszczone... grosze kosztują, a w takim smyku potem kilkadziesiąt zł!

2. dzieckozakupy.pl
    Nad łóżeczkiem zastanawiam się takim: https://www.olx.pl/oferta/lozeczko-d...ef9c6;promoted
    Któraś z Was kojarzy? miała styczność z tym producentem?

Jak czytam o ilościach ciuszków, które już macie to jestem w ciężkim szoku i nabieram kompleksów My narazie kupiliśmy jedne body i jedną parę skarpetek :P poza tym dostaliśmy kilka pajacyków/bodziaków w różnych rozmiarach, ale wszystkiego na pewno nie jest więcej niż 10 sztuk. Myślę, że w przyszłym tygodniu przejdę się po sklepach i/lub złożę jakieś zamówienie na allegro

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Macierzanka ja nie kupiłam tej ilości bodow bo to by była przesada nowych mam 3 pary a resztę mam po innych dzieciach ale są w bardzo dobrym stanie. A i tak sporo wyrzuciłam bo się nie nadawało. Jedynie będę musiała kupić ale to w późniejszym czasie body z długim rękawem na późniejszych okres jesienno zimowy.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    O jej to naprawde duzo bodziakow Ja mam pare tylko ale mam duzo bluzeczek..
    Dada produkuje firma Pampers dla Biedronki , wiec po co przeplacac
    Co to za Swieto jak maz pracuje :/ Jutro dopiero popoludniu przyjedzie

frezyjka, ja rozumiem, że Ci się uzbierało ja nie bardzo mam po kim mieć ciuszki więc u mnie chęć skompletowania wyprawki oznacza zakupy nie planuje uzbierać takiej kolekcji jak u Ciebie, ale mam też świadomość, że to co mam to za mało

Jedno co udało mi się ostatnio zrobić to naprawiłam szufladę od komody i już mam miejsce żeby składować ew. zakupy dla Malucha

Wg usg nasza Córa waży już 800 g kawał dziewczyny

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Macierzanka to spora juz ta twoja córcia. Ja mam usg dopiero 26 stycznia.Juz nie mogę się doczekać. Te ubranka to poprostu znajomi mi podrzucają wszystko i mi jest szkoda odrzucić jak są dobre bo one juz tego nie chca spowrotem. Ale naszczescie niedługo po mnie rodzi kolejna znajoma to jej przekaże.Ja juz tez przed świętami jak robiłam porządki to szykowałam szafki na ciuszki dla maleństwa.takze przynajmniej mam gdzie to teraz pochować..

No właśnie wiem z tymi pieluchami... ale jakaś różnica poza cena jest, bo są dzieci ktore jedne moga uzywac, a drugich nie. Dlatego nie kupuję wiecej juz pieluszek... a potem kupimy 2 z Dady i sprawdzimy...

Jeśli któraś z Was bedzie zamawiać ubranka na allegro to prosze o opinie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

ja wciąż u mamy i cos czuje, że przybedzie mi więcej niż w swięta . Dziś mama smazyła pączki. I jak tu nie zjeść?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej. Moi na sanki poszli, strasznie zimno, ale słońce świeci więc choć trochę pozytywnej energii jest.
    Dziś już spałam trochę lepiej, wiatry ustały, to i spokojny sen przyszedł.
    U mnie dziś wege obiad, tzn.wege dla mnie i J, Ula będzie jadła rybę. Narobiłam kotletów ziemniaczano-soczewicowych, do tego marchewka z groszkiem i ziemniaki. Mniam czekam aż wrócą z wyprawy, a teraz odgrzewam sobie barszcz biały.
    Ostatnio wieczorami męczą mnie mdłości i wymioty, masakra, jakbym wróciła do pierwszego trymestru:/ o tym, że zgaga mnie męczy przeokrutna już nie wspomnę nie wiem co robić by trochę to ułagodzić

Z allegro już raczej nic zamawiać nie będę, resztę rzeczy kupię nan miejscu. Zaś kosmetyczne zakupy planuję zrobić w tejdomu aptece gemini, wczoraj patrzyłam na ich ofertę i faktycznie mają ciekawe ceny.
    Z Ulą później też używałam pieluszek dada, ale na początku mogła tylko te premium care pampersa więc teraz też kupię małą paczkę tych, a później będę testować, bo równie dobrze może się okazać, że Lusia na pampki będzie uczulona. Zobaczymy.
    U nas właśnie komoda nie jest uporządkowana jeszcze na rzeczy dla Małej i dlatego trzymam wszystko w pudłach, ale dziś się może za to zabierzemy

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Macierzynka No juz spore dzieciatko Ja tez dopieropod koniec stycznia usg 3 trymestru.. Juz nie moge sie doczekac zobaczyc dzieciatko i czy wszystko jest ok..
    Mroz mrozi niezle Moze i dobrze bo chorobska sie wymroza
    Drzewko Masz prawo wiec korzystaj he he. Mmmm narobilas smaka tymi paczkami Ja jutro ciasto marchewkowe upieke bo chce mi sie strasznie slodkiego a slodyczy nie jem wiec moze ciasto mnie zaspokoi????

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów