Strona 428 z 1002
Pokaż wyniki od 4,271 do 4,280 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzwoniłam do dr - jeśli chorowałam, to nie ma co siać paniki i nie powinnam się już zarazić. Oczywiście do kina nie idziemy, ale co do odbierania Małej, to mamy czas do poniedziałku by się zastanowić.
    Uf..trochę się uspokoiłam bo mimo wszystko Ula codziennie się widzi z dziadkiem, który ją przyprowadza do domu, a Młody u nich jest non stop.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja badalam przeciwciala na ospę przed ciaza (cała rodzina sie upierała, ze nie chorowalam, a ja uważałam, ze chorowalam gdy miałam 7 lat - trzecie dziecko ;p jak to mówi mój Tata- Oni wychowywali siostry a ja sama sie wychowywałam ;p) wyszło, ze mam przeciwciala, ale bardzo niskie i lekarz kazał mimo wszystko uważać, bo Jego zdaniem mam ryzyko, ze zachoruje. Ale miałam juz kontakt z siostrzeńcem dzień przed jego wysypem ospy- wszystkie dzieciaki sie zaraziły z ja na szczęście nie
    No coz, mam nadzieje, ze nie urodzę w samolocie ;p
    Niestety ja mam same negatywne udczucia po luxmed gdyż dopiero w prywatnej klinice umieli mi pomoc i juz po MIESIĄCU leczenia w klinice zaszłam w ciąże . A luxmed mówił, ze nie będę w ciazy .

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Lila musialas miec pecha ze trafilas na takiego lekarza.. Ale dobrze ze pozniej trafilas na dobrych lekarzy

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Lila - ja też sie nie zdecydowałam na prowadzenie ciąży w LUXMED.
    Po prostu na początku nie trafiłam najlepiej i już nie szukałam.
    Zadzwoń do nich na infolinie i powiedz, jaka jest sytuacja, na kiedy potrzebujesz wizytę i u kogo chcesz (bo siostra, przyjaciółka poleca).
    Oni często wyszukują dogodny termin - idą na rękę.
    Jeszcze sprawdź w pakiecie ile dni mają na wyszukanie wizyty i ich z tego rozlicz

Roszkowski to dobry specjalista od USG, ale niezbyt miły człowiek.
    Sławę miał już 10 lat temu, jak z Fifim w ciąży byłam.
    Do niego rzeczywiście przyjeżdżają z całej Polski, jak są podejrzenia, ze coś jest nie tak.
    Ostatnio przyjaciólka w problemowej ciąży była u niego i nie była zachwycona.
    Popatrzył, pomruczał, zbył pytania, skasował jak za zboże

Jak chcesz prywatnie dobrego lekarza (ale nie taniego niestety) to mogę ci polecić dr Hamelę-Ostrowską.
    Ja jeżdżę do niej na dodatkowe USG.
    Jest miła, uważna, życzliwa. Nawet jak robi mi tylko USG to wypytuje o wszystko, doradza.
    Pracuje na Karowej, ale to nie gwarantuje, że cię tam przyjmą niestety.
    A przyjmuje w Warszawie w dwóch miejscach - niestety nie po "twojej" stronie Wisły.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Młody dziś ma dzień Wariacji
    Oj bardzo aktywny dziś jest... czy może to już ten okres ze bardziej go będzie czuć?
    Bo wiecie ja nawet "czuje" te bulgodania wody... a raczej mi się tak wydaje... ze to to, bo bardzo delikatne to jest, tak jak fale przy brzegu obmywaja stopy...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Też tak mam Okrąglinka. Bąbelki różne i przelewanie, oczywiście Mała jak czasem bosuje, to aż zwojam się z bólu teraz dzieci są bardzo aktywne, a już na tyle duże, że doskonale wszystko czujemy

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Catti, też przyszła dziś paczka od JustineX, faktycznie ciuszki z Ewa Klucze są cudowne delikatne, a jednocześnie gruba i porządna bawełna, widać, że nie rozciągnie się zaraz po praniu.
    Zamówiłam też już Szumisia, fajnie zrobiony, bardzo ładny, szumów jeszcze nie testowałam, ale wizualnie super.
    No i ta tkanina Minky cudowna, jaka delikatna. Kupiłam kocyk i poduszkę motylka.
    Pieluszki bambusowe bardzo delikatne, a kolory i wzory piękne
    Kupiłam jeszcze inne pierdółki, ale to już bardziej kosmetyczne typu nożyczki, frida czy ochraniacze na buty do szpitala
    Mogłabym cały czas oglądać te cudowności

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Catti, też przyszła dziś paczka od JustineX, faktycznie ciuszki z Ewa Klucze są cudowne delikatne, a jednocześnie gruba i porządna bawełna, widać, że nie rozciągnie się zaraz po praniu.
    Zamówiłam też już Szumisia, fajnie zrobiony, bardzo ładny, szumów jeszcze nie testowałam, ale wizualnie super.
    No i ta tkanina Minky cudowna, jaka delikatna. Kupiłam kocyk i poduszkę motylka.
    Pieluszki bambusowe bardzo delikatne, a kolory i wzory piękne
    Kupiłam jeszcze inne pierdółki, ale to już bardziej kosmetyczne typu nożyczki, frida czy ochraniacze na buty do szpitala
    Mogłabym cały czas oglądać te cudowności
    Może i ja - coś zamówię skoro sprawdzony sprzedawca.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Okrąglinka, powiem szczerze, że żałuję, że nie kupiłam więcej ciuszków, no ale nie wiedziałam jaka będzie jakość. A rozmiarówka wydaje się normalna, ani zawyżona, ani zaniżona.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów