Strona 427 z 1002
Pokaż wyniki od 4,261 do 4,270 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza dzieki zaraz sobie poszukam na necie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Lila 28 Zobacz posta
    Bo jestem z Trojmiasta ;p a mąż mnie "zmusił" do przeprowadzki he
    Beznadziejnie jest szukać nowego lekarza, a mam takiego fajnego w Gdynii
    Chodzisz na luxmed? Ja chciałam ale trafiłam na beznadziejnego w Gdańsku, który najpierw powiedział, ze sobie wymyślam problemy z zajściem w ciąże a po badaniach powiedział, ze nie będę mieć dzieci. Takich lekarzy nie powiinni zatrudniać.
    Tak i jestem zadowolona. Nie ma problemu z dostaniem się do lekarzy, różnej specjalizacji.
    Jak była potrzeba wykonania USG tego pierwszego i nie było terminu "stanęli na glowie" a miejsce się znalazło. Fakt ze daleko, ale lekarz spacjlanie przyszedł przed praca żeby mi wykonać badanie, bo trzeba było zrobić USG w ciągu 5dni.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ale widzę, ze z terminami u Niej słabo ;/ dopiero w lutym i to tylko dwa dni, kiedy akurat nie mogę

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Yza - masz dwa wyjścia albo odpuścisz wyjście z Mężem.
    Albo wyślesz Ulę, biorąc pod uwagę że może (ale nie musi) się rozchorować. Bo skoro Chrześnik juz chorował, to nawet nie wiem czy w ogóle przenosi zarazki.

Najlepiej - mimo że to inny specjalista zapyta Twój Mąż dziś tego Ortopedę jak to z ospa jest - jak juz ktoś chorował.
    Wiedza lekarza zawsze jest najlepsza
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Zalezy jak sie bedziesz czula pozniej po tym weekendzie bo jak masz pozniej sie denerwowac czy Ula sie zarazila czy nie i czy ty sie to odpuscie sobie kino i moze w jeszcze nastepny weekend pojdziecie.. Gdybac to zawsze mozna ale po co sobie robic stres nie potrzebny
    Ja tam unikam zawsze jakich kolwiek zarazkow chociaz wiem ze czasami sie nie da.. Ale ja zaraz strasznie schizuje Jak pracowalam w zlobku to caly czas myslalam o tym czy jakiegos wirusa nie zlapie z Nati w ciazy.. Straszne to bylo
    Lila podziwiam Cie tyle km Ja tez polecam Luxmed prowadze tam juz moja druga ciaze i jestem zadowolona ogolenie trafiam na lekarzy fajnych Wszystko na miejscu nie trzeba latac po miescie.. No i na nfz i prywatnie mozna sie zapisac ..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, wyjście sobie odpuszczam, nie będę ryzykować. Chodzi o to, że dziadki odbierają Ulę z przedszkola i czasami prowadzają na zajęcia dodatkowe i wtedy Mała ma kontakt z siostrzeńcem bo on jest u nich zawsze. I nie wiem czy kombinować coś z odbieraniem Uli, czy ma zostać po staremu!?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sysiasia, ja też schizuję strasznie. Jestem strasznie przewrażliwiona i chyba zadzwonię do mojego gin. Niech on się wypowie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Yza Aha to tez troche ciezka sytuacja.. Nie masz nikogo wiecej aby poprosic? Wiem ze rumien zakazny jest bardzo grozny w ciazy ale ospa raczej nie a jak tak to raczej na wczesniejszym etapie ciazy .. Tym bardziej ze chorowalas w dziecinstwie..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sysiasia, właśnie średnio. Ostatecznie teścia poproszę, ale z nimi jest tak, że chętnie pomogą, a później wypomną ile to oni dla nas zrobili. Ale w sumie w nosie to mam, skoro chodzi o nasze zdrowie.

O mnie
    Czytalam teraz troche jezeli chorowalas juz na ospe to sie nie zarazisz masz przeciwciala.. Pisza aby szczepic sie przed ciążą. .
    A tak samo z rumieniem zakaznym ze ma sie przeciwciala ale ja nie pamietam tego abym chorowala na to.. Wiem ze Igg mozna zrobic z krwii..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów