Strona 424 z 1002
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,240 z 10019

Kwietniówki 2017

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Zadam pewnie dziwne pytanie, ale trzeba samej znaleźć i wybrać polozną ? Ja jeszcze nie wybrałam sie do szpitala, żeby sprawdzić jakie maja wymagania dokumentów do cc. Chyba powoli mnie to przeraża . Tak to jest jak człowiek sie przeprowadzi i nawet nie zna miasta ;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Z Waszymi wynikami wszystko w porządku, w ciąży zawsze robią się trochę "słabsze"

Dziewczyny, widzę, że niektóre z Was znają się w miarę na materacach, powiedzcie, w jakiej cenie kupię dobry materac? Bo z tego co patrzę to są za 100zł i są takie za 1000zł? I które są dobre dla dziecka, z jakim wypełnieniem? Bo niedługo chcemy kupować a kompletnie nie wiem jak i co

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja też wlasnie przeczesuję Internet w poszukiwaniu informacji nt. materaca. Chyba zdecyduje się na lateksowy lub z pianki termoaktywnej. Koszt to pewnie trzeba liczyc ok 300 zł.

Zastanawiam sie tez nad łóżeczkiem. Nie wiem czy nie zdecyduję sie na kołyskę na pierwsze kilka m-cy, a potem kupię wieksze, które mozna dla starszaka wykorzystać po zdjęciu szczebelków. Nie wiem sama co robić.
    .

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Pewnie wiele z Was rownież nie może spać ;p
    A mam pytanie, jak długo czekalyscie na wyniki z glukozą? Bo ja niestety mam we wtorek wizytę wieczorem i tylko rano mogę jechać je zrobić. Zastanawiam sie czy bedą wyniki do wizyty ;/
    Pewnie znam odpowiedz, zależy to od laboratorium ;p

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Lila 28 Zobacz posta
    Pewnie wiele z Was rownież nie może spać ;p
    A mam pytanie, jak długo czekalyscie na wyniki z glukozą? Bo ja niestety mam we wtorek wizytę wieczorem i tylko rano mogę jechać je zrobić. Zastanawiam sie czy bedą wyniki do wizyty ;/
    Pewnie znam odpowiedz, zależy to od laboratorium ;p
    Ja robiłam glukozę rano między 8:30-10:30 wyniki miałam ok 19.

Co do dokumentów do CC - chyba musisz wybrać szpital - a już oni wyznacza termin wizyty poprzedzającej CC... i samego cięcia, oczywiście jeśli nic się wcześniej dziać nie będzie.

Ja Położnej tez nie wybierałam... nawet nie wiem czy chce "taka wizytę przed porodem" nie jest mi ona potrzebna...
    Z Gaba chodziłam do Szkoły Rodzenia - D. teraz też by chciał, ale ciężko by to było ogarnąć z Jego praca - wiec daliśmy sobie spokój...
    Szpital mamy wybrany
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    A mogę wiedzieć jaki szpital wybrałaś ? Ja myślałam o orłowskim, ale mieszkam juz w nowym domku - okolice grodziska mazowieckiego i może lepiej było by awaryjnie znaleźć coś bliżej ? A może ktoś jest rownież z tych okolic i ma jakaś radę ? Bo czytam w internecie (noc najlepsza do tego he) ze w Grodzisku nie ma porodów .

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Ale szkole rodzenia tez poszukam, chyba warto. Nigdy nic nie wiadomo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja Gabrysie rodziłam w Praskim (jeszcze przed remontem)
    Szymon tez się tam urodzi - oddział jest nowiutki, niczym nie odstaje od Inflandzkiej. Sale porodówce są bardzo dobrze wyposażone. Poporodowa 2 os każda z oddzielną łazienka.
    Personel - przemiły i baaaaardzo pomocny
    Jedzenie ponoć tez się poprawiło wiec to Nasz wybór - mamy tam 20 min tramwajem. Wiec samochodem nawet nie 10

Co do Grodziska - to nic nie wiem na temat tamtego szpitala...
    Myślę że najlepiej poczytaj opinie - bo skoro masz mieć CC to dobrze byłoby wybrać szpital z dobrą opieka dla Mamy i Maluszka.
    Jeśli chodzi o Orłowskiego za czasów ciąży z Gaba (2011) miał bardzo dobra opinie.
    To samo na Madalińskiego - choć nie wiem jak tam jest z CC
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    Z tego co sie orientuje to w Grodzisku nie ma oddzialu polozniczego.. Moja znajoma tam mieszka i na porod jechala do Pruszkowa bo najblizej.. A jakie tam sa warunki i opieka to nie mam pojecia..
    Co do Madalinskiego to stawiaja na porody SN .. Rozwaza najpierw wszystkie za i przeciw nim zrobia CC. Tak bylo jak rodzilam Nati ponad 2 lata temu..
    Wiem ze znajoma ze skierowaniem na CC na Starynkiewicza ale robili jej problemy z CC za bardzo nie chcieli ciac ale powiedziala ze ma tez problemy z sercem i sie ugieli..
    Na Woloskiej moja kolezanka rodzila SN i zle wspomina .. No ale wiadomo porod porodowi nie rowny i to ze jednemu sie nie podoba nie znaczy ze drugiemu

Jezeli chodzi o opieke to na Madalinskiego super sie zajma noworodkiem.. Na Starynkiewicza rowniez tak slyszalam..

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja glukoze robilam o 7.30 a na drugi dzien w poludnie wyniki odbieralam i tak mowiono w rejestracji ze beda..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów