Strona 420 z 1006
Pokaż wyniki od 4,191 do 4,200 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Miałam przerwę w spania od 3 do 4:30 budzik bez litości dzwonił o 5:30... czekam aż Szymuś przestanie szaleć po śniadanku i zmykam spać
    Cieszę się jak głupia ze jestem na L4 - bo bym nie wyrobiła w pracy
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Okrąglinka - no ja od 4 do 5.30 mialam przerwę
    Powoli sie przyzwyczajam

Katarzynka - plany, planami, ale dobrze, że cię przebadają i ustawią odpowiednio na diecie.
    Dieta cukrzycowa nie jest taka tragiczna - dasz radę.

O dr. Ozimku ja sporo słyszałam.
    Generalnie sporo znajomych korzystało i u wszystkich najpierw odrobaczał
    W tym się chyba specjalizuje.

Wczoraj zostałam obdarowana przez kuzynke ciuszkami na pierwsze 3 m-ce.
    Jej mała właśnie wyrasta.
    I jeszcze kołyskę obiecała pożyczyć więc na razie nie myślimy o łóżeczku.

Miłego dnia!
    Ja muszę jechać do sądu - juz czuję sie padnięta.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej dzis u mnie to samo co u Was nie przespana noc :/
    Jestem padnieta ..

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Masz racje po godzinie jak siedzę jest lepiej jak wstałam to przez chwile było mi gorzej ale już spoko. juz miałam 3 ukłucia bo mi żyły znaleźć nie mogła i z każdym razem boli bardziej a za godzinę znowu uff

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Okrąglinka ja już od dłuższego czasu cierpię na bezsenność nocną od godz. 2.30 -3.00 do około 4.00 i tak już od paru tygodni ech....

żąb chwilowo przestał boleć ale poniewqaz naczytałąm sie w necie o powikłaniach wywołanych zapaleniem dziąseł od zęba i ginekolog tez mnie nastraszyła ze to jest niebezpieczne to zadzwoniłam do dentysty i udało mi sie wcisnąć na godz. 12 dziś oczywiście orywatnie ;/ wrrrr i tyle z mojego oszczędzania w tym miesiącu echhh.... Ale zdrowie najważniejsze wiadomo. A licze na to ze to nie ząb tylko dziąsła bo już miałam z nimi problemy po poronieniu ostatnim.
    Ostatnio edytowane przez Magdzia ; 04-01-17 o 08:42

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Chyba ta pogoda nie sprzyja spaniu, bo czytam, że Wy też miałyście kiepską noc. Oby dziś głowa tak nie bolała jak przez ostatnie dni.
    Jestem już po wizycie u endo, wszystko dobrze, przy dawkach zostajemy, wizyta za miesiąc, plus dostałam skierowanie na kolejne badania. W przyszłym tygodniu w piątek muszę iść na pobranie bo wizyta 16.01.
    Dziś może pojedziemy do h&m zobaczyć te promocje dla dzieciaczków, ale to jak J wróci z pracy.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Magdzia, najważniejsze, że jednak udało się dostać do dentysty. Tak jak piszesz, zdrowie najważniejsze i Twoje, i Maleństwa

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Podobnie jak większość z Was mam ostatnio problemy ze snem. Czasem przesypiam po 4-5 h, apotem wierce się przez parę godzin do rana, po czym przysypiam.

Rozglądamy się za wózkiem. Może macie do polecenia jakieś sklepy w Wawie i okolicy?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Fiszka, nie pomogę. Pamiętam, że my w necie zamawialiśmy bo znaleźliśmy w dobrej cenie.

Przyzwyczaiłam się do tego że koło 3 się budzę... ech. Potem najchętniej spałabym do 10. Przez to już się "cieszę" na 3 tygodnie pracy które mi jeszcze zostały :/

Dziś strasznie boli mnie cała głowa, ledwo oczami ruszam, nawet górną szczękę czuję jakbym miała ściśniętą. Masakra Mam nadzieję że do jutra przejdzie bo z bolącą głową wizyta u dentysty to słaby pomysł
    No i jak przy każdym bólu głowy robię akcję nawodnienie czyli popijam przez cały dzień wodę w ilości ok 3-4 litrów bo zdarzało się że głowa bolała mnie ze względu na zbyt małą ilość wypitych płynów choć tym razem myślę*że to zmiana pogody

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów