Strona 42 z 327
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    A od czego to zalezy czy ma sie druga cesarke po pierwszej? Moja znajoma miala pierwsza cesarke, ale drugiego bobaska miala SN.. Miedzy dziewczynkami jest rowne 2 latka..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Gratulacje dla nowych mamus Ja mam traume po moim porodzie.. Przeraza mnie ze juz niedlugo znowu powtorka :/

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Kakasia26 witaj przybyła nam kolejna potrójna mama

Sysiasia nie łam się :* To, że pierwszy poród był okropny, wcale nie znaczy, że drugi też taki będzie.
    Też za pierwszym razem miałam masakre na porodówce, popękałam, choć dziecko było malutkie. Bolało okrutnie, nie dawali wtedy znieczulenia, dożylna pyralgina nie łagodziła bólu, a na domiar złego Niuńka wyskoczyła niedotleniona. Cisza. Reanimacja dziecka. Masaż serca. Dzięki Bogu Mała dzielnie walczyła i dziś jest zdrową 8 latką.
    Drugi poród wspominam bardzo dobrze, choć się obawiałam, że historia się powtórzy. Byłam mile zaskoczona - podali mi takie środki znieczulające, że mimo kroplówki z oxytocyną dałam radę. 3 godzinki , 2 parte i Madzia pojawiła się na świecie z wielkim wrzaskiem.
    Ojj nawet sobie nie wyobrażacie jakie to dla mnie było przeżycie - usłyszeć płacz maluszka - usłyszeć, że jest cały i zdrowy...
    Teraz nie myślę o kolejnym porodzie, najważniejsze dla mnie, by szczęśliwie dotrwać do kwietnia, by z dzieckiem wszystko było w porządku.
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja Gabrysie moim ze była duża 4000g urodziłam w 4 godz bez żadnego bólu mimo właśnie podawane oxy. (Bez znieczulenie)
    Poród wspominam baaaardzo dobrze.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Hej
    Martulka podbudowalas mnie troche Mam nadzieje ze z drugim juz lepiej pojdzie i moja dzidzia tez bedzie plalala Moja corcia tez urodzila sie w zanartwicy, ale jest zdrowiutka.. Jedyne co to rehabilitacja na napiecie miesniowe nas nie ominela..
    Okrąglinka to tak jak moja mama ktora zawsze powtarza ze z bratem nic nie czula tylko sobie lezala

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Ja podczas porodu przekonałam się jak duże znaczenie ma dobry sprzęt usg i dobry lekarz. Przed porodem byłam na usg na NFZ i Jacek miał ważyć 3500g. A podczas porodu okazało się, że TYLKO 4300g. Najśmieszniejsze było, że przy porodzie był lekarz, który mi to usg robił i ...był w szoku

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Martulka czy to prawda, że drugie dziecko jest większe niż pierwsze? Jak było u Ciebie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Agusia1983 Zobacz posta
    Martulka czy to prawda, że drugie dziecko jest większe niż pierwsze? Jak było u Ciebie?
    Może być większe, ale nie musi.
    Podobno max 500g większe.

Chociaż ja od brata byłam większe o 700g i ważyłam 5200g
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Nie mogę jeść jajek zjadłam własnie jajecznice i ledwo przełknęłam ostatni gryz i od razu zaczął się odruch ;/ a taką miałam ochotę na jajecznice...

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja jajka mogę jeść, ale w wersji na twardo. Smażonego nic nie mogę przełknąć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów