Strona 416 z 1002
Pokaż wyniki od 4,151 do 4,160 z 10016

Kwietniówki 2017

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    https://www.superkoszyk.pl/catalogsearch/result/?q=Jelp tutaj kupowałam co do gondoli, synek urodził się też w kwietniu, na spacerowke przeszliśmy bodajże w październiku. Daliśmy radę z gondola w lato, chodź trzeba przyznać że były dni ze było gorąco, ale to chyba dlatego, że mamy granatowy wózek.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Męska logika jest nieoceniona . No nie poczeka ta ciąża, nie ma siły .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, ja dzis tez drzemke musiałam zaliczyć w ciagu dnia. W nocy spalam 4 godziny.
    Bierzesz paracetamol na ból głowy? czy starasz sie naturalnie walczyc?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny zgłupiałam :/
    Jaki materac kupujecie do łóżeczka?
    Czytam i czytam i im więcej informacji, tym mniej wiem.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Drzewko nic nie biorę leżę, odpoczywam i tyle. Przed ciążą brałam leki bo mam silne bóle głowy, ale musiałam je odstawić. Zwykłe leki nie pomagają :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Drzewko spacerowke mozesz uzywac tak najwczesniej od 5 miesiaca zycia choc zalecaja ze jeszcze pozniej ja swoich chlopcow wozilam od 5 miesiaca w spacerowce. a tak to wczesniej w gondoli choc dzieciaki urodzone w letnich miesiacach. Kregoslup dziecka jest najwazniejszy w pierwszych 3 miesiacach i dlatego sa te gondole zeby dziecko wygodnie lezało .

Ja dzis tez sie zle czuje własnie wziełam lek p/bolowy i nospe bo jakos dziwnie. Bolal mnie krzyz i strasznie ciagnie dolem brzuch tak jak bym jakies skurcze dostawała.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza wspolczuje bolow glowy.. Ta pogoda tak dziala okropnie.. Ja cierpie na bezsennosc zaczelo sie w 5 miesiacu..

U mnie Nati zaczela sama siedziec dosyc pozno ok konca 7 mies a tak sie chwiala i wywalala Teraz juz troche napatrzylam sie na dzieciatka i 5 mies to tez za wczesnie jak dla mnie na spacerowke min 7 miies ja bede czekala nim przejdziemy na spacerowke No ale to moje zdanie kazdy zrobi jak uwaza Akurat mam duza gondolke to nie bedzie problemu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    My też się nie spieszyliśmy z przejściem do spacerówki. Ula urodziła się w sierpniu i całą zimę jeździła w gondoli, dopiero wiosną zmieniłam wózek, teraz pewnie będzie podobnie. Zresztą ja też planuję chustować Małą, tak jak Ulę, zimą również.
    Muszę pomyśleć nad jakimś masażem relaksacyjnym głowy, może pomoże. Poszukam jutro na spokojnie.
    Sysiasia, a mleko ciepłe pijesz? U mnie to jest reakcja automatyczna po mleku, zaraz chce mi się spać.

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Lukasz urodzil sie w grudniu i do spacerowki go przelozylam w sierpniu jak zaczal pewnie siedziec.. Nie ma co sie spiesYc

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    sorki dziewczyny ze tak rzadko się odzywam ale jakoś na nic nie mam czasu Dzis miałam wizytę u ginekologa i potem jeszcze postanowiłam umówić się do dentysty i niestety najbliższy termin to poniedziałek. Jak wróciłam do domu to tak bolał mnie brzuch ze myślałam ze na ip pojadę a teraz jeszcze jak na złość rozbolał mnie ząb Wszystko na raz a nawet na głupim dentosepcie pisze żeby nie stosować w ciąży wrr

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów