Strona 415 z 1006
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,150 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzięki sysiasia, muszę zapamiętać by J przy okazji podjechał i kupił.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    wszystkiego dobrego w nowym roku.

U mnie zaczął sie od przeprowadzki. Sylwestra i nowy rok spedziliśmy na przenoszeniu gratów i skrecaniu mebli. I chyba trochę przegięłam bo od wczoraj jestem jak z krzyza zdjeta. W goowie mi się kreci, słaba się czuję. Ale to wszystko z czystej głupoty. Nie umiem usuedziec w miejscu jak widzę ile jest do zrobienia . A jest cała masa . Aż doła złapałam od tego wszystkiego. Poza tym od stycznia już nie chodzę do pracy i patrze na ten cały rozgardiasz.

Kuchnie nam zamontują dopiero w przyszłym tyg. Mieli wczoraj to zrobićale sie okazało, że projekt jest skopany (projekt robiony przez sklep!). Kolejna zalamka.

Mój K mnie wygania jutro do mamy, żebym troche odpoczęła i nie denerwowała się na ten sajgon. Chyba go posłucham. Zwłaszcza, że u mojej mamy jest teraz mój brat z dziećmi. Dzieciaki mega mnie odstresowują .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jeśli chodzi o tematy wyprawkowe to wczoraj odebraliśmy wózek (anex sport plus fotelik maxi cosi cabrio). Złozyłam go wczoraj i na pierwsze wrazenie jestem mega zadowolona. Polawirowałam miedzy kartonami, całkiem zwrotny i lekki w prowadzeniu. Wszystkie elementy łatwo się montuje. mam nadzieję, że sie nie rozczaruję uzytkując go juz z małym w srodku.

Poza tym nic wiecej jeszcze nie kupiłam. Ciuszków troche dostałam, ale takich malutkich mi brakuje wiec musze sie wybrac na jakies zakupy. Kosmetyki, proszki odkładam na luty chyba.
    Planuję tez kupić monitor oddechu i nianię elektroniczną. Marzy mi sie videoniania ale to są jakieś absrdalne koszty.

Dziś w nocy nie mogąc spac miałam taką rozkminę od kiedy mozna dzieciaczka wozic w spacerówce. Rodzimy w kwietniu wiec pierwsze miesiace życia przypadna na bardzo ciepłe miesiace i się zastanawiam czy w takiej gondolce to nie za ciepło. Niby jest wentylacja itp ale jednak. Z drugiej strony nie bardzo widzę wozenie dziecka, które jeszcze samodzielnie nie siedzi w spacerówce. Moja jak sieo kazało nie rozkłada się całkiem na płasko tylko lekko jest podniesiona w najnizszej pozycji.

Mamy, które macie juz dzieci podpowiedzcie pierworódkom o Waszych doswiadczeniach w temacie

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Drzewko Ja bede wozila w gondoli .. Takie wrazenie moze byc ze za cieplo w lato ale to nie prawda zreszta trzeba dzidziusia zaslaniac przed sloncem bo nie moze byc na promieniach slonecznych .. A spacerowki sa dla dzieci ktore juz same siedza wiec nie ryzykuj bo gondolka jest przystosowana dla bobaskow aby nic sie nie dzialo z kregoslupem.. Tak to prawda ze spacerowki sa rozkladane na plasko ale tu bardziej chodzi o spanie na spacerze.. Moim zdaniem spacerowka nie jest przystosowana dla noworodka..

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Ja też będę wozić w gondolce.
    Filip urodził sie w lipcu i też gondolki używaliśmy.
    Lekkie ubranko i zasłanianie od słońca i nie było kłopotu.
    A jak Sysiasia zauwaźyła - dla kręgosłupa to zdrowiej.
    No i nie po to sobie takie bajerancki wozek sprawiłaś, żeby od razu spacerówki uzywać

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Sysiasia, bardziej myslałam o niemowlaczku kilkumiesiecznym np w lipcu/sierpniu. Ale tak mi intuicja podpowiadała, że spacerówka to jeszcze za wcześnie.
    Dzięki za rozwianie wątpliwosci .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Figa, argument ostateczny .

Człowiek sie naczyta głupot, że w gondoli za gorąco itp i spac potem nie może.
    Zauważylam, że w ciąży coraz częściej sie rozmijam z logiką . Chyba dlatego, że to taka kompletnie nowa i nieznana sytuacja.
    Mój K. ma inn teorię - podzieliłam się mózgiem z Julkiem. Bardzo zabawne, czyż nie .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Sysiasia ma rację. Spacerówka jest dla dzieci, które samodzielnie siedzą. Nie martw się, że maluszkowi będzie za ciepło, tym bardziej, że unika się bezpośredniego kontaktu ze słońcem.
    Drzewko, Ty lepiej nie przeginaj bo w końcu nic nie będziesz mogła zrobić i dopiero się narobi. Zdążysz wszystko na spokojnie ogarnąć

Ja dziś drugi dzień się fatalnie czuję, ból głowy nie do wytrzymania. Niedawno się obudziłam. Ula dziś ma zajęcia dodatkowe więc będą z J dopiero po 18. Leżę po ciemku bo przez ten ból aż mnie mdli co za masakra

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tak to jest z tym rozmyslaniem w nocy ;p
    Ja ostatnio całą noc nie mogłam spać, aż w końcu mój maz sie zapytał o czym ja tak myśle. Jak Mu powiedziałam, ze jestem przerażona, ze chyba nie jestem przygotowana na bycie mamą. To powiedział, ze teraz to chyba juz troszkę za późno na takie myśli, ciaza nie poczeka ;p no w sumie miał racje.

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tak to jest z tym rozmyslaniem w nocy ;p
    Ja ostatnio całą noc nie mogłam spać, aż w końcu mój maz sie zapytał o czym ja tak myśle. Jak Mu powiedziałam, ze jestem przerażona, ze chyba nie jestem przygotowana na bycie mamą. To powiedział, ze teraz to chyba juz troszkę za późno na takie myśli, ciaza nie poczeka ;p no w sumie miał racje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów