Strona 414 z 1005
Pokaż wyniki od 4,131 do 4,140 z 10047

Kwietniówki 2017

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    To Wam zazdroszczę
    Bo ja będę mieć dziewczynkę i wszyscy mówią, ze widać ;p nawet lekarz (ale nie od ciazy) powiedział: dziewczynka będzie ? Bo widać
    Ja po prostu sie śmieje, ze w końcu dojrzewam ;p taka ze mnie nastolatka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    No ja musze nowy fotelik kupic tylko .. Ja pralam w takim plynie do prania BOBINI z takim dinozaurem niebieskim na opakowaniu ..
    Jakos uwazam ze niczym sie nie roznia te plyny i proszki od drozszych wersji w ktorych przeplacamy za reklame tylko bo znana marka.. Raz na poczatku kupilam lovele bo byla w promocji i chcialam zobaczyc i wydawalo mi sie ze strasznie ostry ten proszek jest .. Wiecej nie kupilam.. Teraz tez kupie bobini..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    A wiecie albo widziałyście, w którym sklepie mogę dostać Jelpa?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Yza u mnie prawie taki sam zestaw, tylko ja nie używam oliwki bo nie lubię, wolę emulsje i zwykle pampersy u nas się sprawdzają stawiam na sprawdzone produkty, które wiem, że się przydadzą, zresztą mam je jeszcze po Sewku Ja jelpa zamówiłam w niedzielę w superkoszyku jakoś tak, cena wydała mi się atrakcyjna. I używam proszku/płynu do prania (zależy co jest w promocji) plus płyn do płukania. A żeby odświeżyć ubranka będę pralka raczej w 40 st, potem już tylko 60

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Pesetka, podasz link do tego proszku?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Ja używałam proszku dzidziuś i było ok teraz tez zamierzam go używać. Ja oliwki tez nie używałam jedynie podczas wkładania czopków. Do nawilżania i kąpieli używałam Emolium i teraz tez będę używać. Dziewczyny nie dajmy się zwariować z tym praniem ja z Juką tez tak szalałam a teraz uważam że wystarczy tylko raz wyprać i wyprasować. Tym bardziej że niektóre aplikacje z ubranek schodzą gdy się je pierzę w wyższej temperaturze.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, weszłam na stronę Motherhood, zeby kupić tę poduszkę do spania. Przy okazji przeglądam inne produkty.
    Są dwa rodzaje rożków: miękki i z wkładem kokosowym. Który jest lepszy?
    Kompletnie nie mam pojęcia...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Maminka, ja mam zwykły, miękki, układa się na kształt dziecka

Cześć Wam,

Co do tematu torby do porodu to podobał mi się ten wpis na blogu mamaginekolog: http://mamaginekolog.pl/torba-do-porodu/ to moje pierwsze dziecko i wpis zwrócił mi uwagę na to żeby nie brać za dużo rzeczy żeby nie przywlec jakichś złych bakterii/wirusów do domu

Jeśli chodzi o temat proszków do prania: mamy w domu dużego psa. Psie posłanie/kocyki po praniu zwykle przez jakiś czas pachnie proszkiem a po tym jak zapach proszku zwietrzeje to znowu wychodzi "psi zapaszek". W tym roku znalazłam wpis na psiolubnym blogu - robili testy proszku który ma udowodnione działanie grzybo, bakterio i wirusobójcze. Przetestowałam ten proszek i jestem bardzo zadowolona z efektów. Piszę o tym dlatego, że planuję wyprać np. wszystkie rzeczy które będą w szpitalu ze mną, wszystkie ciuszki dziecięce kupione np. w lumpie właśnie w tym proszku a dopiero potem w proszku dziecięcym. Co za tym idzie do szpitala nie biorę nic czego nie mogę wyprać w 60 stopniach. Ta sama firma z resztą ma proszek przeznaczony do kontaktu z dziecięcą skórą i myślę, że będę go testować Nie mam związku żadnego z producentem proszku, nie chodzi mi o reklamę po prostu dość pozytywne doświadczenia, proszek kupowałam tu.

Zaczęłam czytać o fotelikach, polecam Wam stronę: http://fotelik.info gdzie jest dużo informacji o doborze fotelika do samochodu i dziecka. Poza tym są tam dostępne testy fotelików

W czwartek czeka mnie dentysta i ginekolog czyli pół dnia z lekarzami

Do 8.01 jestem na urlopie i po nim powinnam wrócić do pracy na jeszcze trzy tygodnie żeby skończyć semestr, ale mówiąc szczerze bardzo nie mam na to ochotę z drugiej strony nie chcę swoją pracą obciążać koleżanek póki nie musze...

Macie jakieś sposoby na mega suche dłonie? wierzch dłoni mam strasznie suchy... W ogóle mam dość*suchą skórę na całym ciele

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Jelpa widzialam w sieciowkach a dokladnie w Auchanie albo w Carfurze ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów