Strona 413 z 1006
Pokaż wyniki od 4,121 do 4,130 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Ja Nati tez szczepilam tylko obowiazkowymi i teraz tez chcialam tylko obowiazkowe ale te tez juz sa obowiazkowe bo refunfowane wiec nie ma wyjscia trzeba szczepic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Sysiasia, właśnie się zastanawiam czy nie można się zrzec tych pneumo :/ J będzie jechał z Ulą na wizytę do jej prowadzącego w przeciągu 2 tygodni i wtedy z nim pogada o tych nowych szczepionkach. Lucynkę też będzie ten dr prowadził więc niech się wypowie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    No z uroda w ciąży bywa różnie niestety
    Ja tam tyję całkiem, całkiem.
    Choć biorąc pod uwagę mój leżący tryb życia, tragedii nie ma.

Pneumokoki i tak bym szczepiła więc tylko lepiej, że są darmowe.
    My swoje z synem przeszliśmy i nie będę ryzykować.

Mój m. dzielnie liczy ile tygodni nam zostało i chyba mu się syndrom wicia gniazda załączył
    Wymaga ode mnie decyzji, jaki wózek, co z łóżeczkiem itp
    Nawet wymyślił, że pojedzie w sobotę pooglądać wózki "na zywo"
    Sam, bo ja na razie odpadam.
    Nawet, jak idę do kuchni podgrzać zupę to mi sie słabo robi.

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tez polecam kojec motherhood - rewelacja. Swoj kojec kupiłam jeszcze w promocji w Empiku chyba za 130 a pózniej były za 100, bardzo tanio. Ale poduszka rewelacyjna, choć nie ukrywam i tak budze sie w nocy na plecach. Po prostu nie potrafię spać na boku mimo szczerych chęci.
    A polecacie jakiś wózek i fotelik do samochodu ? I czy kupujcie - nie pamietam jak to sie nazywa - materacyk , który wyczuwa czy dziecko oddycha.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Wczoraj dałam radę tej glukozie , ale było ciężko. Pierwsza godzina masakra tak mi sie tym odbijało, myslałam , że zwrócę, druga już lepiej, wyniki tez mam myślę że są ok.
    Naszedł mnie później zakupowy szał. W końcu zaczełam kompletować wyprawkę bo z ciuszków nie miałm kompletnie nic. Sama zachaczyłam o kika kupiłam 5 bodziaków, pajacyka. Po obiedzie za to wyciągłam mężusia do galerii i tam to już zupełnie głowę straciłam, a on ze mną. Trzeba przyznać, że są mega wyprzedże, szczególnie sporo kupiliśmy w h&m i smyku pojedyńcze, fajną gruba bluzę w c&a. Naprawdę warto się wybrać.

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Jejku, ile rodzajów tej Jelp-y
    Przepraszam, ze zadam takie dziwne pytanie, ale to pierwsze dziecko i ogarnia mnie powoli przerażenie. Uzywacie proszek do prania i płyn do zmiękczania? Czy tylko proszek ? A może lepiej płyn do prania ?
    A jaką temperaturę polecacie do wyprania? Nie chcę popaść w jakąś obsesję ale skoro i tak po praniu trzeba wyprasowac to chyba nie jest potrzebna duża temperatura do prania ?
    Ostatnio edytowane przez Lila 28 ; 03-01-17 o 10:46

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Fotelik mam upatrzony, ale myślę, że pojedziemy po niego dopiero w lutym.
    Wózek mam po bratanicy, łóżeczko też dostaliśmy tylko materac i na pewno lateks lub gruba pianka, do końca się jeszcze nie zdecydowaliśmy.
    Rano mama przyszła z dwoma torbami ciuszków od kuzynki, więc parę rzeczy znów odejdzie szczególnie dużo z rozmiaru 68 i na potem 80
    Na 16 mam wizytę u gina, więc nie mogę się już doczekać, aż boję się stanąć na wadze hihihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    A co do proszku piorę w płynie do prania od dawna w lovelli i ja i córka mamy atopie skórną i jest ok nic mi nie wysusza i nie podrażnia nam, a inne nie spełniały swego zadania tak dobrze, zawsze miałam problem ze skórą. Jelp jak dla mnie przereklamowany, ale każdy ma swoje zdanie.

Ja szczepiłam Julkę na pneumokoki i drugie dziecko tez będe szczepić boje się tych chorób także wolę im zapobiegać.
    My wózek mamy ale też tak bym kupowała na przełomie lutego-marca.
    Nosidełko mamy także fotelik to później. z jakimiś urządzeniami typu detektor oddechu nie szaleję bo chyba bym zwariowała.
    Co do prania to lepiej w 40-50 stopniach tym bardziej że większość ubranek trzeba wyprasować a żelazko zabiję pozostałe bakterie itp.
    U mnie 6kg na plusie ale się rozeszło po całości i ponoć nie widać. wszyscy też mówią że wyładniałam na chłopca a będzie dziewczynka także w to nie wierzę. Tak samo jak niektórzy mówią że kształt brzucha może zdradzić płeć dla mnie to dziwne ale ok.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Fotelik maxi cosi, wózek Jedo Fyn - u mnie oba sier super sprawdziły.
    Detektora oddechu kupować nie będę, podobnie jak niani elektronicznej.
    Materac w pierwszej wersji miał być lateksowo - kokosowy, a wczoraj koleżanka mi powiedziała, że jej córeczka dostała uczulenia od lateksu i chyba jednak z niego zrezygnuję. Zastanawiam się właśnie nad pianką - kokos, twardy.
    Katarzynka, z proszkami do prania jak ze wszystkim nie znajdzie się jeden produkt, który zadowoli wszystkich
    Ja stawiam na rzeczy, które się sprawdziły przy Uli, nie będę eksperymentować, szczególnie na początku. Później będę próbować nowych rzeczy. Tak więc u nas Bepanthen, pieluszki pampers premium care, proszek Jelp i oliwka do ciała, do pępuszka Oktenisept, do wycierania dupy waciki maczane w wodzie. Raczej proste rozwiązania.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów