Strona 410 z 1002
Pokaż wyniki od 4,091 do 4,100 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Wiolcia nie przejmuj się kochana... Ja też już duża się zrobiłam... mam 12 kg na plusie. Tamtym razem przytyłam 21 z tym żę woda mi się zatrzymywała. Ale po wyjściu ze szpitala brakowało mi 3 kg do wagi z przed ciąży. Więc szybko spadło.. Mam nadzieję że teraz też tak będzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    U mnie w brzuszku powolutku rośnie Ula
    Nie przyjmowała bym sie kilogramami w ciazy, tak jak inni uważam, najważniejsze by Szkrab był zdrowy. A kilogramy same uciekną po ciazy. Ja z kolei bardzo mało przytyłam w ciazy ale ja zawsze mało jadłam wiec jakos nie jestem zdziwiona słabym przybieraniem na wadze.
    Najważniejsze jest dziecko, a opinie innych brzydko mówiąc miej gdzieś (mnie krytykują, ze za mało przytyłam he ludziom nie dogodzisz) . Zawsze znajdą sie "życzliwe" osoby, które lubią krytykować innych, widocznie nie mają własnego życia tylko im współczuć.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja z Gabrysia przytyłam 12kg przez całą ciążę.
    Dziś po rozmowie z polozna - powiedziała ze w tej może być mniej.
    Nie wiem czy może nerwy - bo w końcu sprawa za tydzień... ten czas mógłby lecieć szybciej.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ale dużo napisałyście przez pół dnia później was nadrobię.

My po wizycie wszystko ok, szyjka długo z córeczką też wszystko dobrze jest mniejsza o 4 dni ale pewnie nadrobi. Obróciła się ale nie do końca teraz głowę trzyma na talerzu biodrowym a nogi pod żebrami, pani doktor mówiła że nietypowa pozycja ale skoro jej tak wygodnie. Zmieniłam tez witaminy na Mama DHA premium bo ponoć są lepsze od femibiony ale zobaczymy. W przyszłym tygodniu glukoza, morfologia i powtórka toksoplazmozy. Kolejna wizyta 30.01

Kupiłam 3 pieluszki muślinowe są o wiele milsze od tetrowych ale nie mam podrównania do bambusowych bo nie było. Może jutro sprawdzę w innym sklepie. Sa bardzo miękkie i ponoć po praniu nie zmieniają kształtu i się nie wyciągają jak tetrowe. Za 3 sztuki zapłaciłam 27 zł. Ponoć są bardzo podobne do bambusowych.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Palina Super ze wszystko dobrze
    Ja tez biore MAMA DHA

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja dziś też po wizycie, kolejna za 3tyg już.
    8,5kg na plusie (minus ciuchy hehe)
    Co martwiące mam w moczu bakterię Streptococcus agalactiae dostałam furaginę i mam się nie martwić, ale co się już naczytałam w necie to moje...

Co do brzuszka to mój przez te kg jest całkiem pokaźny i podczas świąt usłyszałam od siostry ciotecznej, że taki to ona miała na końcówce ciąży, a od koleżanki, że jej koleżanka ma termin na1 maja i jest płaska a ja to już konkretna... ehh...

Wiem, że każda z nas inaczej tyje, ale te komentarze do ciężarnych to można sobie darować. Nic nie wnoszą, a tylko wkurzają.

Najważniejsze, żeby dzieci dobrze urosły i się zdrowe urodziły. Kilogramy to najmniejszy problem wg mnie.
    Co nie zmienia faktu, że przykro się robi.

Któraś z Was pytała o szkło w Warszawie. My zamowilismy w Fire glass z Łomianek.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja mimo tylko tych kg... brzusio tez mam... I w d*pie mam co ktoś mówi... ważne ze podobam się sobie i swojemu facetowi.

Niechcący oglądałam dziś Kossakowskiego na ttv - coś o poród ach było - oczywiście płacz był
    Ale poddał się testów który pokazuje jak bolesne są skurcze porodówce.
    Wymiekł przy 8cm (takiej skali) gdzie przed kobieta w sumie największy ból
    Mój D. oglądał bardzo uważnie... żeby wiedzieć co i jak...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Okraglinka ogladalam ten odcinek Smiesznie wygladaja faceci jak tak sie wija z bolu he he

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Super dziewczyny, że po wizytach dobrze.
    Maminka, weź Ty dr googla nie czytaj bo tylko się zestresujesz, jeśli dr mówi żeby się nie martwić, to tak ma być bierz leki, a wszystko wróci do normy.

Co do kg, to każda ma inaczej, kwestia genetyki, uroku osobistego czy tam jeszcze innych czynników mój brzuch jest zaokrąglony, ale przytyłam po całości, z Ulą było tak samo więc pewnie już taki mój urok. Tyłek mam większy albo jak kto woli "krąglejsze biodra"
    Eh...a te komentarze są okropne, moja teściowa stwierdziła, że wyglądam jakbym się kapusty najadła :/ więc czy mały, czy duży brzuch zawsze znajdzie się jakiś krytykant :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dlatego to kobiety rodzą dzieci, faceci nie daliby rady!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów