Strona 409 z 1005
Pokaż wyniki od 4,081 do 4,090 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Okraglinka moja anemia tez ciut lepsze wyniki nie wiele ale zawsze cos. lekarz dał mi dodatkowe witaminy i caly czas zelazo.

Wiolcia duze juz twoje maleństwo.
    U mnie niestety waga tez juz w gore skoczyla jak do grudnia mialam w granicach 2 kg na plusie tak teraz juz jest 4 kg na plusie.
    Ojoj ale maly dokazuje nie da sie wysiedziec normalnie tak rozrabia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Wiolcia Super naprawde duze dzieciatko jak na ten tydzien woow Tylko sie cieszyc
    Yza Cisnienie ma skakac strasznie w tym tygodniu niestety ja tez to juz odczuwam .. I Nati strasznie marudna.. A pogoda cos okropnego..

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Wiolcia Super naprawde duze dzieciatko jak na ten tydzien woow Tylko sie cieszyc
    Yza Cisnienie ma skakac strasznie w tym tygodniu niestety ja tez to juz odczuwam .. I Nati strasznie marudna.. A pogoda cos okropnego..
    ciesze sie pewnie ale tez sobie pomyślałam ze jak tak szybciutko bedzie przybierac to pewnie ok 4 kg skonczymy co jest bardzo prawdopodobne, patrząc po wadze mojej córci i w rodzinie z mojej strony same ponad 4 kg dzieci sie rodziły a jeden brat miał 4,5 wiec sie troche o proód martwie, jest jeszcze czas ale tak mi przeleciało w gabinecie przez myśl

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    To mnie pocieszyłaś, sysiasia :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny troszkę mnie nie było, ale całkiem pochłonęła mnie przeprowadzka. Kompletnie w tym całym zamieszaniu zapomniałam o przygotowaniach na przyjście dziecka gdyby nie wystający brzuszek to zapomnialabym, ze jestem w ciazy he
    Ale teraz w końcu mam czas by skupić sie na Maleństwie
    Widzę, ze czeka mnie duzo zaległości w czytaniu widziałam, ze juz był poruszany wątek prania ciuszków. A macie jakiś godny polecenia proszek ?
    I jakbym mogła dostać linka do listy gdzie były wpisywane dane o Szkrabach, to będę wdzięczna
    Bo jestem strasznie ciekawa co tak u nich . Czy wiecej będzie dziewczynek czy chłopców he
    Buziaki

O mnie
    a i dziewczyny któras z was pisała ze sie martwi ze dziecko sie nie obróci główką do dołu, mój ostatnio i na wczesniejszych był pośladkowo a teraz sie obrócił ale lekkarz mówił ze ma jeszcze czas i miejsce kilka razy sie pokręcic wiec spokojnie mamy czas, moja koleżanka na dniach ma termin i powiem wam ze tez juz bym chciała byc na końcówce, czasem czuje sie mega ciężka przez te dodatkowe kg i mam spory brzuszek, ciągle słysze jakies uwagi na ten temat i robi mi sie przykro jedynie mąż mnie wspiera i mówi ze on tak strasznie tego nie widzi, nie rozumiem co ludzie sie tak czepiają przeciez to moje ciało i brzuch , jakiś jeest wyścig kto bedzie miał mniejszy brzuch ciazowy, wyżaliłam sie
    niedługo wpadną znajomi i moze gdzieś na miasto wyskoczymy

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Lila 28 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny troszkę mnie nie było, ale całkiem pochłonęła mnie przeprowadzka. Kompletnie w tym całym zamieszaniu zapomniałam o przygotowaniach na przyjście dziecka gdyby nie wystający brzuszek to zapomnialabym, ze jestem w ciazy he
    Ale teraz w końcu mam czas by skupić sie na Maleństwie
    Widzę, ze czeka mnie duzo zaległości w czytaniu widziałam, ze juz był poruszany wątek prania ciuszków. A macie jakiś godny polecenia proszek ?
    I jakbym mogła dostać linka do listy gdzie były wpisywane dane o Szkrabach, to będę wdzięczna
    Bo jestem strasznie ciekawa co tak u nich . Czy wiecej będzie dziewczynek czy chłopców he
    Buziaki
    https://docs.google.com/spreadsheets...8Cw/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Wiolcia nie przejmuj sie naprawde nie warto Wazne aby dzidzius byl szczesliwy i Ty razem z nim a kg stracisz po urodzeniu a nawet jak nie to co z tego Kochanego cialka nigdy za wiele hehehhe

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A mam takie małe pytanie, jest tu może ktoś z okolic grodziska mazowieckiego ? I miałby do polecenia szkole rodzenia? Gdyż to moje pierwsze dziecko i powoli ogarnia mnie strach

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Lila - a Wy wiecie kto mieszka u Ciebie w brzuszku?
    To dopisze do tabelki
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów