Strona 404 z 1002
Pokaż wyniki od 4,031 do 4,040 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    http://trymestr.pl/ciaza-miesiac1.php

Na to wychodzi, że od 27 tygodnia jest 7 miesiąc

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam ja tez juz ogarniam powoli rzeczy po malym popralam w naszym plynie do prania by odswierYc i od marca zaczne prac w lovelli by miec wszystko naszykowane.. Jesli wszystko bedzie ok to w 38 tyg cc wiec okolo 25 marca.. Ogolnie prawie mam wszystko procz kosmetykow i wozka.. Pieluchy tetroche i flanelowe ostatnio kupilam plus becik jakos w tygodniu nastawie sie na wszelki wypadek na butelki i smoczki itd.. Byle do marca bo tez mam jakies schizy przed oczami.. Masakr.. Kolorowych i brzuszki do gory

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    To się zaczyna szał szykowania. U nas taki jest plan by wszystko gotowe, w sensie kupione, było do 13 lutego, wtedy jadę do Matki Polki na badania i wolę nie ryzykować, że zostawię J z pełną listą zakupów. Zresztą swoje musi odleżeć by koty zaakceptowały nowe rzeczy, czy nam się to podoba, czy nie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja pewnie jak wszystko bedzie dobrze urodze w terminie tak jak Nati wiec jeszcze sporo czasu mam
    Ale mam jakies przeczucie ze dzidzius sie nie obkreci.. Caly czas czuje na dole nozki jak kopie .. Nati juz byla glowka w dol

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Szczęsliwego rozwiązania oraz samych radosnych dni w Nowym Roku!!!

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Też myślę o tym, czy na pewno mam tyle czasu,na ile termin wskazuje, czy Jula zaskoczy nas wcześniej.
    Wg kalendarza,którego używam do odliczania trzeci trymestr zacznę w swoje urodziny, 12 stycznia. Będzie to skończony 27 tydzień.
    Oj teraz pewnie już szybko minie...
    Z jednej strony chcę już, a z drugiej jeszcze tyle do zrobienia jest.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cześć.
    Sysiasia, moja koleżanka miała już wyznaczoną cesarkę bo jej córeczka była dupką w dół ułożona. Dzień przed pójściem do szpitala, miała wizytę u dr i co się okazało... że Mała się odwróciła, dwa tygodnie przed terminem, dzień przed pójściem do szpitala. Więc moja znajoma dalej czekała już na rozwiązanie SN, które nastąpiło po terminie. Takiego jej psikusa Malutka zrobiła. Więc nie nastawiaj się bo jeszcze wiele razy fikołki w brzuchu mogą być

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ula poszła do przedszkola, po takiej przerwie ledwo z łóżka ją zgarnęłam, masakra jakaś. Pochodzi teraz dwa tygodnie i ferie znowu. Nie lubię takich skoków. Wolałabym by wolne miała w lutym. Nie wiem jak jej zagospodarować czas, chyba na takie półkolonie ją zapiszę, choć parę godzin dziennie będzie chodzić, zawsze jakaś rozrywka, a nie z matką w domu
    Strasznym cycusiem sier moja córeczka ostatnio zrobiła, jeszcze większym niż była. Cały czas by się przytulała i tylko ze mną chce być. Zastanawiam sier czy nie jest to reakcja na dzidziusia, bo z jednej strony bardzo sier cieszy, ale z drugiej nie wie co ją czeka.
    Nie wiem czy można jakoś dzieci przygotować na pojawienie się rodzeństwa? Macie pomysły jak złagodzić stres z tym związany?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Jesteśmy na Glukozie....
    Bleeeeeee... masakra...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Okrąglinka, trzymaj się...
    Ja będę robić za tydzień. Mój Ł ma wtedy drugie zmiany, więc podjedzie ze mną na szpital.
    W krótkie trasy jeżdżę sama, ale w dłuższe wolę się przesiąść na fotel pasażera

Czy Wy też macie takie uczucie, że maluch napiera Wam w dół?
    Nie jest to jakieś strasznie dokuczliwe, bo kilka godz.jest nacisk, póżniej spokój i znów.
    Najgorzej z chodzeniem. Wczoraj w nocy tez mnie złapało, gdzie przy odpoczynku powinno być ok.
    Plamien juz brak i mam nadzieje ze tak pozostanie.

Jak to mówia - jak nie urok, to...
    Masakracja.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów