Strona 403 z 1002
Pokaż wyniki od 4,021 do 4,030 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam w Nowym Roku...
    Wszystkiego najlepszego dużo miłości i zrozumienia od naszych partnerów i rodziny, i oczywiście dużo zdrówka.

My we troje spędziliśmy w domu. Mąż chciał gdzieś jechać na godzinę a ja nie chciałam. Trochę był zły. Ale wytłumaczyłam mu że całe lato był zmeczony i nigdzie nie jeździliśmy. I jakoś to z Pawełkiem przeżyłam więc i on jednego sylwestra wytrzyma. I już nic nie mówił. A że byliśmy zmęczeni więc po 22 już wszyscy spaliśmy,..

Paulina przykre są takie słowa z ust męża. Ale musisz z nim porządnie pogadać. Będzie dobrze...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez katarzynka1982 Zobacz posta
    Sylwester samotnie mąż w pracy i tak, że wrócił na fajerwerki
    Dziś jeszcze tata ma urodziny i mała imprezka. Muszę nie przesadzić ze słodkim bo jutro mam glukoze robić brrrrrrrr nie cierpię tego badania
    Jest jakieś ogólne zalecenie do której jeść dzień wcześniej przed tym badaniem- zapomniałam się gina spytać.
    jakoś chyba 12 godzin i faktycznie lepiej nie przesadzaj dzis ze słodyczami i tłustym jedzeniem, za długiej przerwy chyba tez nie mozna robic wiec te 12 godzin jest ok

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Samych radosnych chwil w Nowym Roku!!

My byliśmy na domówce u znajomych znajomych. Było miło, ale bez szaleństwa. Posiedzialam, pojadłam, kilka piosenek pobujaliśmy się z mężem, a tak to on z kolegami wariował. Przynajmniej cały wieczór miałam rozrywkę

Co do przykrych słów od mężczyzn... no cóż. Mój raz jest do rany przyłóż, a raz jak coś powie to płakać się chce. Myślę, że oni przez brak tej wrażliwości, którą my mamy, nie potrafią ważyć słów.
    Ostatnio wspomniałam o tym, żeby uprzedził już szefa, że w kwietniu będzie brał urlop ojcowski te 2 tyg. A on na to, że jakie 2-tygodnie! Góra tydzień, bo targety ma i każdy dzień urlopu to mniejsza premia.
    Racja, technicznie tak to wygląda. Ale tak mnie tym wkurzyl, że pieniądze ważniejsze niż pierwsze dni z córką w domu, oswajanie się i przede wszystkim pomoc dla mnie. Moja mama obiecała, że weźmie urlop na ten czas, ale chciałabym, żeby i mąż w tym był. Mam wrażenie, że jak odpuszczę od początku to już zawsze tak będzie....

Powiem Wam że to był straszny sylwester... Przed wyjazdem próbowałam porozmawiać z mężem no ale ponoć coś sobie wymyśliłam jak zwykle... Nie mam siły na nic, rok zaczął się paskudnie jak tak dalej będzie to zwariuję albo go spakuję i wyrzuce z domu, bo już psychicznie nie daję rady.

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Zgadzam się ze faceci często nie pomyślą a coś palna ale tekst ze chciałaś dzieci to masz jest ciosem poniżej pasa.
    Co do schizów w sprawie przedwczesnego porodu to ostatnio nie myśle o niczy innym. 2 tygodnie przed świetami było dobrze gdy w wieczór w drugi dzień świat znowu zaczęłam plamić wiec znowu dużo leżę i jest lepiej. W piątek przed świetami byłam u giną to stwierdził ze szyjka się znacznie poprawiła od ostatniej wizyty i faktycznie nawet brzuch twardnial rzadko, wiec trochę wrzuciłam na luz więcej chodziłam nosiłam siostrzenice teraz już wiem ze nie mogę. W czwartek brzuch często mi twardnial wiec prawie cały dzień leżałam i teraz jest lepiej. Na sylwestrze nie tańczyłam, posiedzialam pojadlam i tyle. Oby do marca.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny
    Wszystkiego najlepszego w 2017 roku ! Zdrowych dzidziusiow Nam zycze
    Palina Wspolczuje.. Ja teraz akurat z mezem nie mam problemu bardzo mi pomaga , ale boje sie co bedzie po porodzie bo jak z Nati bylam w ciazy tez tak bylo a pozniej pryslo jak banka mydlana.. Ale czuje w tym tez troche swojej winy poprostu tez mam dosyc ciezki charakter ale duzo by tu opowiadac..
    Okraglinka a nie wiesz czy sa takie pralnie co piora gondole? Moja bardzo dlugo stala w garazu i chce ja odswiezyc no i wklad tez zamowimy pod koniec stycznia tak mysle.. Ja sobie wezme kolorowy Jakis róż. Albo inny ladny kolorek a co tam lubie kolorowac swiat
    My sylwestra spedzilismy z tv i bylo super Nati za Nas sie wytancowala he he .. Pojedlismy i poogladalismy fajerwerki z balkonu i spac heheh
    No teraz juz styczen to szybko poleci

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Witam w Nowym Roku
    U nas Sylwester według planu, z Ulą kolacja i zimne ognie, a później Mała normalnie poszła spać. My posiedzieliśmy do północy i za niedługo poszłam spać bo już ledwo oczy trzymałam otwarte. A J poszedł z kolegą sasiadem się spotkać i życzenia sobie złożyć
    Na obiedzie byliśmy u rodziców.
    Co do stresu związanego z wcześniejszym porodem, to non stop o tym myślę, odliczam dni, tygodnie i jakie są procentowe szanse dziecka etc. Masakra
    Od jutra wracam do systemu z pierwszego trymestru czyli praktycznie tylko leżę, teraz zdarza mi się coś tam porobić, ale J mi nagadał więc wolę po pierwsze nie ryzykować, po drugie nie słuchać jego gadania mam mu tylko pisać co codziennie ma robić bo on lubi listy mieć, gdzie czarno na białym widzi co jest do zrobienia.
    Więc od jutra leżę i pachnę i do marca w ten sposób!
    Zrobiłam dziś listę zakupów na allegro, J ma kupić więc powoli zaczyna się kompletowanie. Jeśli w sobotę sklep z dziecięcymi art.będzie otwarty, to pojedziemy po łóżeczko, materac i inne drobne rzeczy. Wtedy w sumie zostaną kosmetyki tylko. Ale to już sam J ogarnie bez problemu

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, nie ma się co oszukiwać część z nas już zaczęła trzeci trymestr, część niedługo zacznie więc teraz też ciężki czas przed nami. Będziemy rosły, będziemy duże i niezgrabne w sensie ruchów i koordynacji więc odpoczynek i szczególne dbanie o siebie jest teraz bardzo bardzo ważne.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    A od jakiego tyg liczy sie 3 trymestr? Bo wszedzie roznie pisza.. Od 27 skonczonego?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Chyba od zakończonego 26 czyli np.u mnie teraz jest ostatni tydzień 6 miesiąca i zacznę w piątek 7 miesiąc, 3 trymestr.
    Chyba

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów