Strona 402 z 1002
Pokaż wyniki od 4,011 do 4,020 z 10013

Kwietniówki 2017

Wszystkim życzę udanego wieczoru dzisiaj..nieważne jak spędzanego ... dużo zdrówka, miłości i radości w Nowym Roku... dla nas wszystkich będzie wyjątkowy i specjalny Pozdrawiam Was!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Smutne słowa usłyszałaś Palina. Porozmawiajcie w ten ostatni dzień roku, warto wyjaśnić co nas boli, aby w Nowy wejść trzymając się razem i wiedząc, że możemy na siebie liczyć.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Martulka, to odpoczywaj. Lepiej nie ryzykować, jeszcze trochę czasu mamy do rozwiązania.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, życzę Nowego Roku pełnego radości, szczęścia i miłości, abyśmy wszyscy w zdrowiu i dostatku żyli w otoczeniu osób nam bliskich

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co do kocyków minky, to jak najbardziej polecam, ale na spacer do wózka, na pewno nie do łóżeczka. Minky to sztuczny materiał i nie przepuszcza powietrza więc raczej nie do końca jest zdrowe dla malucha, chodź bardzo urokliwe i szczęśliwego Nowego roku dla nas wszystkich

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Szczesliwego Nowego Roku

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witam was, ja dziś samotnie spędzam sylwka z córcią, mąż gra impreze na 180 osób, eh czasem cięzko mieć męża muzyka jednak zawsze takie okazje spedzam sama,
    no ale cóż coś za coś pieniążki tez potrzebne,

dziewczyny czy wy też macie takiego schiza na temat przedwczesnego porodu bo ja strasznie sie boję, martwie sie czy mi wody nie odejdą przedwcześnie tak jak przy Majce, ehh oby do marca i juz bedzie bezpiecznie

Palina, smutne takie sytuacje, przykre ze czasem nie ma zrozumienia i porozumienia od osób nam najblizszych

wszystkim nam kochane w tym roku zyczę zdrowych dzieciatek i szybkich bezbolesnych porodów

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Palina, to jest okropne w facetach, nie zrozumieją, że kobieta, a tym bardziej w ciąży przeżywa takie słowa... przykre.

Co do kocyków to też planuję do łóżeczka polarowe, a do wózka minky.

Mieliśmy Sylwestra u znajomych spędzić, ale niestety gorączka dalej mnie trzyma a przez zatkany nos ledwo mówię. Też przez to mamy lekko kwaśną atmosferę bo niby w porządku, ale widzę, że K już się nakręcił i ciężko będzie zostać w domu. Zresztą ja też nie jestem zadowolona, już mam dość siedzenia tu, ale oczywiście wolę nie ryzykować.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie w tym Nowym Roku Zdrówka wszystkim.
    Dawno nie zaglądałam, ale obiecuje poprawę.
    Okres świąteczny i po bardzo na pięty. We wtorek 27.12 byliśmy na pogrzebie wujka, schorowany był już, ale zawsze szkoda człowieka...
    W środę urodzinki mojej córy 15 i imprezka dla koleżanek, Trochę znów stania przy garach i jężdżenia za zakupami było. Wszystko fajnie się udało zrobiłam 3 pizze i paszteciki z ciasta francuskiego ze szpinakiem mniam.
    Na nieszczęście mój malutki laptopik mi nawalił i musi iść do naprawy- nie mamy pojęcia co mu dolega. Z telefonu pisać nie lubię jakieś takie moje fanaberie hihi
    Odkurzyłam starego lapcia i jest na razie ok.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Sylwester samotnie mąż w pracy i tak, że wrócił na fajerwerki
    Dziś jeszcze tata ma urodziny i mała imprezka. Muszę nie przesadzić ze słodkim bo jutro mam glukoze robić brrrrrrrr nie cierpię tego badania
    Jest jakieś ogólne zalecenie do której jeść dzień wcześniej przed tym badaniem- zapomniałam się gina spytać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów