Strona 400 z 1002
Pokaż wyniki od 3,991 do 4,000 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Te komplety minky są fajne znajoma ma i jest bardzo zadowolona.

U nas jutro siedzimy w domu we czwórkę nie chce nam sie nigdzie iść.

Wizyta wczoraj ok u lekarza wszystko w porządku z dzidziusiem. Termin porodu wyznaczony na 5 kwietnia chyba ze dostane wcześniej skurczy to z miejsca szpital i odrazu. 26 stycznia nastepna wizyta i wtedy USG.Musze jeszcze raz zrobić glukozę bo pierwsze badanie jest w ostatniej granicy ale to juz bez obciążenia i mocz bo boli mnie w nocy lewa nerka.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Co do teściów nie narzekam są super choc wiadomo zawsze się coś może trafić ze w danej chwili mnie denerwują ale to sporadycznie.mogę zawsze na nich liczyć choc jestem osobą która rzadko prosi o pomoc nie lubie sie nikomu narzucać.

Cześć Dziewczyny

U mnie powoli do przodu jutro mamy małą imprezę w domu przychodzą do nas jeszcze dwie pary, ale każdy coś przynosi więc nie będzie tak, że będę jutro tylko stać i gotować

Udało nam się w końcu z Mężem pójść pierwszy raz wspólnie do sklepu z art. dziecięcymi kupiliśmy pierwszego bodziaka i skarpetki Podobają mi się te ubranka które wrzuciła Carrie - jeśli będziesz zamawiać daj proszę znać jak z jakością.

Co do pościeli to planuje uszyć sobie/kupić jeśli coś mnie urzeknie dwa kocyki i poza tym dwa śpiworki uszyć myślę że dla dziecka które rodzi się pod koniec kwietnia ciepłe kołderki itp nie będą od razu potrzebne.

W przyszłym tygodniu idę do dentysty (wypadło mi jedno wypełnienie ) i do gina na kontrolę Ostatnio gin pisał że przyszły wyniki cytologii i że są prawidłowe więc się cieszę

Poza tym mam wrażenie że mała się jakoś inaczej ułożyła w brzuchu bo jej ruchy czuje troszkę inaczej, ale to popodglądam na wizycie

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Zachciewajka - biały barszcz z kiełbasa i jajkiem
    Mniam ♡

Szymuś jest bardzo aktywny. Ma już "swoje pory" kiedy jest baaaaaaaardzo ruchliwy
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Oooo widzę, że Wy też będziecie spędzać Sylwetra w domowej atmosferze
    Do nas przyjeżdża moja siostra z rodzinką. Dzieciaki będą mieć radochę.
    Pościerałam kurze w domu, nabałaganiłam trochę, a teraz mężowina wszystko odkurza i przy okazji objada cukierki z choinki
    Upiekłam chlebek z ziarnami, jutro zrobię kanapki i upiekę ciacho
    Siostra też ma coś przygotować.
    Jest dobrze

Powiem Wam, że ładne te kocyki. Szkoda, że kilka lat wstecz takich nie produkowano :/
    Mam w zapasie 7 polarkowych po dziewczynkach. I już raczej nie skuszę się na kolejny.
    Pościeli też mam dwa komplety.
    Nie chcę szaleć z ilością, bo już raczej kolejnego potomka nie planujemy, a w dalszej rodzinie też krucho ze wskaźnikiem demograficznym

Haha... no ja też czekam na jakieś opinie ubranek z allegro... w drugim sklepie podobnie... nie ma tych. A inne o polowe więcej kosztuja... no kurcze na jednym bodziaku to sporo... jak tego trzeba więcej... ale ze moja Corka nie wyjdzie bez niczego dla Michala... wiec od wczoraj mam juz 2 nowe bodziaki i spioszki z kaftanikiem hehe... wirc moze ja z nia nie bede chodzic juz do dzieciecych, bo mi allegro sie nie przyda

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    No ja się wyzbyłam wszystkiego po Gabi - wiec teraz od nowa zbieram.
    Musze zamówić ten "wkład" do gondoli... materacyk + boki
    I nie wiem czy kupić zwykły bialy czy niebieski (błękitny)
    Jeszcze chwilkę mam do namysłu ale im bardziej myślę tym mniej wiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas dziś dostawa ciuszków koleżanka co rodzi miesiąc przede mną, robiła wczoraj przegląd po swoich dziewczynkach i dostałam torbę ślicznych dziewczęcych ubrań bo u niej tym razem wymarzony chłopiec więc rzeczy unisex sobie zostawiła, a reszta dla Małej Lucynki
    Ja lubię wszystkie kolory, zarówno chłopięce, jak i dziewczęce, byle wzór mi się podobał chociaż wiadomo jak to wychodzi, szczególnie teraz, gdy Ula pomaga w wyborach, większość dziewczęcych wzorów
    Nawet ten kocyk minky podoba jej się wrzosowy lub różowy, bo jak stwierdziła "czarny dla dzidziusia nie może być, bo jeszcze się przestraszy".

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Okrąglinka, ja lubię jasne kolory, a ewentualne dodatki nadają energii i łatwo można je wymienić jak się znudzą

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Okrąglinka, ja lubię jasne kolory, a ewentualne dodatki nadają energii i łatwo można je wymienić jak się znudzą
    Wózek mam biało-granatowy (w białe kropki)
    I tu jest dylemat...
    Ja się skłaniam ku niebieskiemu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów