Strona 40 z 341
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 3406

Kwietniówki 2017

Junior Member
    Saule

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Ja mam juz mega brzuch - to moja druga ciąża. W związku z czym nie da sie jej ukryć bo wszyscy widza ze ubieram sie inaczej a jak tylko założę bluzkę to jakbym miała 5-6 miesiąc. Wszyscy sa w szoku, ze mnie tak wywaliło. I w żadne spodnie zwykle sie nie mieszczę wiec chodzę juz w ciążowych.

2. dzieckozakupy.pl
    Okraglinka widzę że Ty też z tych wyrośniętych jak ja:P
    Ja bardzo chciałam karmic chyba nawet za bardzo się nakręciłam i dlatego nie wyszło.
    Dorotanna to faktycznie beznadziejna wizyta może następna będzie lepsza w 8 tygodniu to już serduszko bije pięknie.
    Ja się dodzwoniłam do mojej ginekolog i co? Du*a jutro nie przyjmuje dopiero w poniedziałek ale pogadałam z nią i powiedziała co i jak i zaraz lecę do apteki po jakiś probiotyk w kapsułkach i jakiś żel to higieny intymnej. Powiedział że często się zdarzają infekcje na początku i mam się nie martwić i zaprasza za 2 tygodnie żeby usłyszeć serduszko.

Ale wy wysokie ja to maleństwo przy was, 158!! Nie wytrzymałam i poszłam dziś do gin i jest pecherzyk 4 mm. Zaczęłam 5 tc. Dostałam skierowanie na masę badań, bardzo dokładnie mnie zbadał i dużo tłumaczył chyba siedziałam tam 50 min :-o. Także jestem spokojniejsza czekam do września może juz będzie zarodek :-)

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    To super we wrześniu zarodek już napewno będzie. A kiedy idziesz we wrześniu?

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    To ja trochę niższa jestem, bo mam 170 cm mężu wyższy ode mnie, a dzieci urodziłam maleńkie. Myślę jednak, że gdyby nie moje problemowe ciąże, to wage miałyby też niczego sobie.
    Zobaczymy jak teraz będzie

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    U mnie objawów prawie nie ma, jedynie brak okresu, większe piersi i trochę wystający brzuch. Dziś trochę mnie mdli, ale to może dlatego, że mąż ma urodziny i zjadłam kawałek tortu a słodkie wyjątkowo mi w ciąży nie idzie... zjadłabym tylko to, co ostre, pikantne, wyraziste. Nawet spaghetti teściowej było zbyt delikatne
    Ostatnio miałam ochotę na łososia, zjadłam a teraz patrzeć nie mogę na niego.

I ciągle słyszę, że mam odłożyć telefon daleko bo promieniowanie... ale jak w domu czy w pracy są komputery, stacje wi-fi i mnóstwo telefonów to już ok, tylko fak, że ja przeglądam internet w komórce siedząc w ogródku to już olaboga... ehh zezłościli mnie ;p

O mnie
    Saule, to ciekawie masz
    U mnie wiedzą tylko moi rodzice i siostra. Nawet córom nic nie mówiliśmy. Starsza ma za długi język im bardziej na nią naciskasz, by czegoś nie mówiła, to kłapie językiem na wszystkie strony
    Czekamy na pierwsze usg, pokażemy zdjęcia, wszystko pomalutku wytłumaczymy
    Więc narazie cicho sza!
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Maminka89 też mi słodkie nie wchodzi.Zrobiłam sobie kawę Inkę, wyciągnęłam ciasto z lodówki i go nie tknęłam. Po prostu. Dziwne, ale nie podchodzi. Mąż ucieszony, że więcej zostanie dla niego
    Za to na obiad mielone -wciągnęłam trzy na okrągło są u mnie tosty z serem żółtym, kanapki z masełkiem i pomidorkami, kebaby domowej roboty z pikantnym sosem, pieczone ziemniaczki... mniam. Wszystko na ostro i słono.
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Pomidory
    Mniam
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Hej a ja po pracy po zakupach i malego przywiozlam wiec troche glosno sie zrobilo w domu mnie jakos cisnie w klatce.. Odstawilam leki na serce i moze dlatego ja w przyszly piatek wizyta juz doczekac sie nie moge

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów