Strona 396 z 1002
Pokaż wyniki od 3,951 do 3,960 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Ojej, tyle do przemyślenia. Jako że ja całkiem nowa w temacie, to cieszę się, że moja ginekolog na każdej wizycie daje mi jakieś próbki i książeczki i są tam między innymi dwie karty wyprawkowe, na tym się będę chyba opierać a co do reszty to powoli zaczęłam już kupować niektóre rzeczy. Polecam aptekę internetową gemini, serio, te pierwsze pampersy kupiłam w cenie dwukrotnie niższej niż są w Rossmannie. Świetne tam są promocje, więc ja śledzę na bieżąco

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam!!!!
    W końcu się ogarnełam po świętach. Mąż ma niby wolne ale i tak go całymi dniami nie bo robi remont. A my z Pawciem albo kogoś jeszcze poświątecznie odwiedzamy, albo gramy nowymi grami.... Nuda...

Co do wyprawki to też sobie obiecałam że w styczniu wszystko szykuję. I torbę do szpitala pakuję...
    W święta siostra męża przywiozła ogromną torbę ubranek po swoich dziewczynach i jeszcze muszę pojechać do mamy przejrzeć rzeczy po Pawełku.

Ja polecam jak dziecko jest maleńkie body+pajacyk najwygodniej. Na razie nie kupiłam jeszcze ani jednej rzeczy Najpierw muszę przejrzeć wszystko i coś będę kupować.

Najlepszy jest Pawcio był u teściowej i była też m siostra z dziewczynami. I on już od nich przywiózł grzechotkę dla siostrzyczki. I wczoraj pytał się czy malutka szaleje w brzuchu, potem poszedł do szuflady wyjął tą grzechotkę i grzechotał przy brzuchu niuni. A na koniec przytulił się do brzucha i mówi: "widzisz dzidziu załatwiłem Ci od Juleczki grzechotkę..."

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    Ja od rana złapałam doła, popłakałam się. Nie będę zanudzać Was powodami, ale jak zawsze okazuje się, że można liczyć tylko na siebie
    Eh...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!

Ja dziś poranek spędzam na badaniach,głównie ta przeklęta glukoza... boję się, że wynik będzie lekko sfałszowany, bo późno wieczorem jadłam jeszcze sushi z mężem, a pielęgniarka powiedziała, że od pory posiłku ostatniego też trochę zależy.
    Zobaczymy...

Mam pytanie o pieluszki. Patrzyłam wczoraj na ceny, coś bym powoli mogła kupować,ale w ogóle nie wiem ile kupić na początek i czy rozmiar 1 czy 2?
    1 są 2-4kg, a 2 na 3-6kg. Skoro zapewne Jula będzie powyżej 3kg ważyć to jest sens kupować te mniejsze? Jeśli tak to w jakich proporcjach?

Oj dziewczyny szalejecie z tymi wyprawkami. Ja na razie nie kupiłam kompletnie nic wszytsko czeka na swój czas czyli segregacja ubrań po Julii i co jeszcze się przyda ale nie będzie tego wiele. Co do kombinezonu Juka urodziła się 15 października było chłodno cos ok 10 stopni i miała welurowy kombinezon z podszewką taki wiosenno zimowy plus kocyk. No i w wiadomo pod to jakiś body kaftaniki i spodenki. Ja nie kupuję zadnych zimowych kombinezonów bo termin mam na koniec kwietnia a przecież jak będzie bardzo zimno to nie bede chodzić na spacery z dzieckiem. Zreszta w razie czego wózek i nosidełko mamy bardzo zabudowane żeby osłonić od wiatru także wyjdzie w praniu.
    Co do apeki też myślę że zamówię artykuły higieniczne w aptece gemini. Nazbiera się tego sporo a wysyłka jest gratis powyżej 200zł.
    Co do pampersów my mieliśmy paczkę 1 julka po urodzeniu ważyła 3740 wykorzystałam ją i kupiłam 2 ale były dość duże ale z nich korzystałam. Zresztą pampersy zawsze można szybko dokupić.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny
    Ja kupywalam odrazu pieluszki rozmiar 2 i dobrze bylo .. Teraz tez kupie odrazu 2 zobacze tylko jakie ceny bede czy bedzie oplacalo sie wziac duza paczke czy mala na poczatek.. Myslalam ze kupie z Dada teraz z biedronki bo Nati kupywalismy najpierw pampersy Pampers ale nie widze roznicy a cenowo juz jest widoczna roznica
    Yza Trzymaj sie :* Ja tez jestem strasznie nerwowa wszyscy mnie wkurzaja i ja mam siebie dosc powoli..

Jutro piatek nareszcie

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Mój synek też urodził się 3740 i uzylismy dwie paczki pampersow 1. Ja na szczęście na prawdę niewiele muszę dokupić, mam masę ubranek po synku i nie widzę problemu ubierania w nie dziewczynki plus dostałam od koleżanko trzy torby ubranek z sukieneczkami mój ulubiony zestaw to bodziaki plus pajacyk. Kaftaniki i śpiochy odrzucam z góry, nie lubię ich

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja mam 2 szt "1" schowane, 1 szt "2" i 1 szt "3" - pieluszek
    U Nas nawet jak zimno będzie będę musiała wyjść po Gabi do przedszkola... a nie wiem czy D odrazu będzie mógł te w tyg dodatkowego urlopu wziąć...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam po świętach. Nie mam czasu bo wiadomo mąż i dzieci w domku. Wybaczcie mi moja nieobecność ale chce się nacieszyć mężem bo teraz przyjedzie dopiero na poród. U mni święta kiepsko bo chora byłam rozmontowało mnie bol gardła przeziębienie gorączka. Jeszcze nie do końca doszłam do siebie ale dzis mam wizytę u giną może mi cos przepisze.

Ja w święta dostałam kolejne dwie reklamówki ciuszków dla dzidziusia wiec juz nic nie kupuje juz mam za dużo. Nie mam gdzie tego trzymać.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam po świętach. Nie mam czasu bo wiadomo mąż i dzieci w domku. Wybaczcie mi moja nieobecność ale chce się nacieszyć mężem bo teraz przyjedzie dopiero na poród. U mni święta

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów