Strona 395 z 1002
Pokaż wyniki od 3,941 do 3,950 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja mam kombinezon na 62 i 68.
    Mam też lżejszy śpiworek do wózka.

Ubranka 56, 62, 68 i 74 juz po kilka sztuk
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Większe ciuszki kupowałam tylko na lumkach... bo się trafiła np. fajna koszula albo kurteczka czy bluza...
    56 mam coś po Ani i jak trzeba będzie to kupimy mi ktoś w takim właśnie zwykłym sklepie... bo dobre jakościowo i bez cudów
    Na początek ja polecam głownie 62... chociaż jedno drugiemu też nierówne (i tak będziecie mieć za dużo tych ubranek)...
    Co do kombinezonu ja mam po Ani 62, taki zimowy (fioletowy, ale jakby coś to obleci..nie zwariowałam i na moment nie będę kupowała nowego jak mam ten)... no i mam też właśnie na 68, ale w tym to się na pewno utopi...ale był po 9 zł i cudny... cóż dam pewnie komuś kiedyś
    Musimy dokupić na pewno pajace, bo to mega wygodny strój... bodziaki kupiłam w F&F (polecam!) ... Kaftaniki mam po córce, nawet kolory ok dla chłopaka, więc nie kupuję, poza tym w praktyce okazało się, że lepsze są właśnie bodziaki (wtedy kupowałam kaftaniki, bo straszną abstrakcją było dla mnie ubieranie dziecka w body hehe, dziś inaczej do tego podchodzę.. na pewno pierwszorazowe mamy mogą je rozważyć... na to śpioszek i też jest fajnie ...)
    Jeśli ktoś nie wie co mu będzie odpowiadać do ubierania najbardziej to właśnie warto ze wszystkiego mieć coś...a w praktyce wyjdzie co kupować w większych rozmiarach. My też bardzo lubiliśmy rampersy... (spodenki z miękką szeroką gumką w pasie...) ... Odradzam rozczulające, ale totalnie niepraktyczne bluzy, kurteczki, sweterki w małych rozmiarach ...Z KAPTUREM... nie wiem po co to ktoś w takich ilościach produkuje (m.in. w Smyku rządzą)... Można coś takiego mieć sztuk 1 ... ale leżące dziecko i kaptur? no sama wygoda Wiem, że ciężko się oprzeć... sama to przerabiałam...ale jednak przy chłopaku widzę, że to nagminne...

Dobra, ale się rozpisałam plotę i plotę... Ale tak jak pisałam, każda z nas i tak tego za dużo będzie miała... hehe...ale szał się zaczął coo??
    Mój mąż ma jutro wolne (niespodzianka!) i pewnie gdzieś skoczymy na zakupki... może dla Ani coś na wiosnę na wyprzedażach bo rośnie jak na drożdżach... no i Michałowi... ale pierwszy plan to wystawa bombek w muzeum, gdzie jest ta naszej Córy

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cstti, w Reserved kupiłam dziś córce kurtkę pikowaną na wiosnę w promocji za 49zł. Były czarne, granatowe i szare, Ula oczywiście wybrała czarną bo to jej ulubiony kolor teraz, obok różu i fioletu

Właśnie zaczęłam pisać co potrzeba takiemu maluszkowi i będę skreślać po kolei. U mnie najbardziej się sprawdziły właśnie body, tylko zapinane na przodzie (bałam się przez główkę zakładać), teraz też tylko takie będę kupowała na to śpiochy albo drugi zestaw body lub kaftanik plus pajacyk. Kaftaniki miałam wrażenie, że mogą się podwinąć i uwierać maluszka, a body jest zapięte i nic siee nie przesunie. Oczywiście zapięcia po całości by ułatwić przebieranie, na pewno żadnych zapięć na plecach, koszmar jakiś dla leżącego brzdąca-moim zdaniem
    Do tego bawełniane czapeczki, skarpetki plus łapki bo to grosze kosztuje, a jednak czasami pomaga bo dzidziusie potrafią sier podrapać pazurkami.
    Robię właśnie kolejne pranie z pieluchami tetrowymi i flanelowymi by zobaczyć w jakim są stanie i ile muszę dokupić. Myślę, że niewiele będę musiałaq dokupić i pewnie skuszę się na te bambusowe.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Też pierwsze body miałam kopertowe...ale potem to już tylko te zapinane na ramionku (te z zakładkami czasami lubią się nieładnie rozchodzić, trzeba sprawdzić które są ok w praktyce). I ja stawiam na te zapinane na ramionku...
    My jutro mamy w planach właśnie galerię...ale nic na siłę... jak coś fajnego znajdę do to kupię Kurtka na wiosnę by się przydała... legginsy to zawsze i wszędzie jakaś bluza czy sweterek rozpinany...

Właśnie byliśmy na zakupach w Biedronie... kupiłam zapas albumów na zdjęcia śliczne i polecam, bo dobre jakościowo...raz kupiłam na allegro i badziewie że coś...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    J wrócił i wymienił śpiworek na 62. Jeszcze dostaliśmy bony rabatowe -10% i z 5 takich talonów muszę sprawdzić czy obowiązuje w sklepie internetowym

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

no i się zmobilizowałam zakupami i przejrzałam co mam.
    Wydawało mi się, że wiem ile czego mi trzeba...ale w sumie dalej nie wiem nic ... Zobaczę co i po ile jest, bo na allegro znalazłam sprzedawców z ciuszkami, które też Ani kupowałam (polskie) i mają różne ciuszki w różnych rozmiarach...więc bym zamówiła. No chyba, że u nas będą podobne ceny...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc ale fajnie widze zakupy udane
    Ja nie bede miala za bardzo kasy na wyprawke bo wszystko wydamy na mieszkanie.. Zostana lumpki tylko Na szczescie wszystko co drogie mam po Nati Jakos damy rade, musimy Tylko higieniczne rzeczy kupie tak naprawde
    W piatek badania juz musze isc zrobic bo do endo 4 stycznia lece..
    Grochowki dzis nagotowalam..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sysiasia, też mam endo 4 stycznia, ale na badania idę w przyszłym tygodniu.
    Co do wyprawki, to dziś stwierdziłam, że na siłę nie będę nic kupowała nowego. I tak grosz do grosza, a uzbiera się niezła sumka, samo łóżeczko i materac to już kilka stówek. No i nie kupuję od razu wszystkiego, jak przy Uli, np. bujaczek kupimy później bo i tak na początek nie jest potrzebny. Z takich moich zachcianek, to szumisia chcę zamówić tak mi się one bardzo spodobały

Hm... Szumiś.. też mi się marzy ...ale to na pewno nie teraz..może ktoś na prezent zechce kupić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów