Strona 392 z 1002
Pokaż wyniki od 3,911 do 3,920 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam.. My tez z synem lezakujemy.. Jedzenia tyle ze gotowac nie musze
    Moj D mial byc w domu jeszcze ten tydzien ale jest w pracy od dzis w polsce ale po 10-12 h ale i tak dupa.. W sb tez idzie i pewnie znowu wyjazd pn-wt
    Ja nawet nie przesadzalam z jedzeneniem wiec czuje sie ok lekarz karze wiecej jesc bo mam 4 kg na plusie bo schudlam ostatnio ponad kilo
    Wizyta 13 w piatek... Buuu i jeszcze na 20:20
    Brzuszki do gory i odpoczywac..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Gabrysi nie było 12 dni w przedszkolu, wie te 4 dni to nie duzo tym bardziej ze D w pracy

U Nas powoli "nerwy" 10.01 mam ostateczna sprawę rozwodową, ja wiem że jakoś nie tak to się u Nas poukładało - ale dla mnie Najważniejsze że jesteśmy Szczęśliwi
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej, ale okropna pogoda jejka..
    Ja dzis juz normalny dzien jak codzien zaczelam szara rzeczywistosc.. Maz pojechal wczoraj o 18 i dopiero w piatek przyjedzie..
    Ja mam 10 stycznia u gina wizyte ale do endo musze sie zapisac w pierwszym tyg stycznia bo pozniej urlop ma..
    A gin Wam mowi kiedy macie przyjsc na wizyte? Bo mi nie i zapisuje sie kiedy chce teraz az 5 tyg mam przerwe
    Leniwy dzien strasznie.. Pomidorowa z ryzem na obiad robie.. Musze isc na zakupy ale ta pogoda mnie zniecheca..
    Okraglinka i to najwazniejsze
    Niedlugo nastepne usg 3 trymestru

Ja jakoś nie jestem przejedzona po świętach wszystkie spróbowałam po troszku i jest ok, za to zmęczona bo widomo ile można. Dzisiaj od rana sprzatanie po gościach, pranie itp także też aktywnie. Ale zaraz się kładę i będe odpoczywać.
    Maleństwo dawało o sobie znać w święta fajne uczucie podczas śpiewania kolęd Julce.
    Okrąglinka będzie dobrze skoro w miarę się dogadaliście to zamkniesz ten rozdział w życiu.
    Ja mam wizytę 2 stycznia mój mąż jest najlepszy jak skomentował to że zaraz po nowym roku do lekarza : łeee to w sylwestra nie popijesz jak masz lekarza hehe. Owszem popiję soków owocowych i szampana Picollo a co tam zaszaleję :P
    Ostatnio edytowane przez palina ; 27-12-16 o 12:14

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Hej, ale okropna pogoda jejka..
    Ja dzis juz normalny dzien jak codzien zaczelam szara rzeczywistosc.. Maz pojechal wczoraj o 18 i dopiero w piatek przyjedzie..
    Ja mam 10 stycznia u gina wizyte ale do endo musze sie zapisac w pierwszym tyg stycznia bo pozniej urlop ma..
    A gin Wam mowi kiedy macie przyjsc na wizyte? Bo mi nie i zapisuje sie kiedy chce teraz az 5 tyg mam przerwe
    Leniwy dzien strasznie.. Pomidorowa z ryzem na obiad robie.. Musze isc na zakupy ale ta pogoda mnie zniecheca..
    Okraglinka i to najwazniejsze
    Niedlugo nastepne usg 3 trymestru
    U mnie lekarka mówi ze mam się zapisać na konkrety dzień widujemy się do 3-4 tyg max.
    USG dopiero 2.02 eh... daleko

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ja jakoś nie jestem przejedzona po świętach wszystkie spróbowałam po troszku i jest ok, za to zmęczona bo widomo ile można. Dzisiaj od rana sprzatanie po gościach, pranie itp także też aktywnie. Ale zaraz się kładę i będe odpoczywać.
    Maleństwo dawało o sobie znać w święta fajne uczucie podczas śpiewania kolęd Julce.
    Okrąglinka będzie dobrze skoro w miarę się dogadaliście to zamkniesz ten rozdział w życiu.
    My się wcale nie dogadujemy.
    Ale to ponad 2 lata jak nie mieszkamy razem - wiec pożycie małrzrńskie nie istnieje. Tym bardziej ze mam nowy związek (po 8msc) od rozstania, dzieciątko w brzuszku - szczęśliwy dom

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Okrąglinka;3004190]Szelazo SR.
    Ponoć jedno z lepszych.
    Mam je brać podczas kolacji.

Kazali wprowadzić buraki.
    Wyciskacz sok i pić.
    Buraki buraki buraki.

Ja tez sobie robię soki , jem buraki a w Święta dużo barszczu choć nigdy nie lubiłam.
    Okraglinka a gin Ci zalecala soki ze świeżych buraków?
    Bo gdzieś wyczytałam.ze lepiej nie za duzo surowych już sama nie wiem.
    Mi zaleciła potrawy z witaminami B12, fasola, groch, zielone warzywa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    No to Okrąglinka nowy rok zaczniesz naprawdę na nowo przynajmniej będziesz miała już wszystko za sobą.

My wizytę mamy 9.01, Ginekolog nas zapisuje sama, ale zawsze można przełożyć jak coś nie pasuje.
    Dziewczyny, robicie usg w 3D? Bo to jakoś na styczeń wypada najlepszy czas na zrobienie tego badania. Myślimy żeby się zapisać jakoś pod koniec stycznia.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Nam dr mówi kiedy mamy się spotkać, teraz dopiero 16'01 bo wtedy będzie 28tydzień, a bardzo dr zależy na tym by wtedy się spotkać. U nas usg jest za każdym razem.
    U mnie dziś na obiad sos śmietanowy z kurkami z makaronem. Mmmmniam...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Właśnie zastanawiam się nad 4d, koleżanka niedawno była i super wrażenie, ona robiła w 30tygodniu więc u mnie końcówka stycznia chyba się skuszę, muszę z J o tym pogadać jeszcze

Surowe, świeżo wyciskane soki są mega zdrowemi, o ile ma się zdrowe brzuszki. Ja nie mogę za dużo i zbyt często bo żołądek później mnie boli.
    Z buraków polecam jeszcze kotleciki

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów