Strona 39 z 327
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Mojej Niuni nie ma teraz przez tydzień - jest u Dziadków, moich byłych Teściów.
    Potem tylko 3 dni i wracamy do normalności = przedszkole
    Gabrysia juz się doczekać nie może.
    Miała w końcu w tym roku wakacje - 1,5 miesiąca w rozjazdach
    2x nad morzem
    na działce
    Trochę w domu

Dziewczyny które są w kolejnej ciąży - jak tam Wasze brzuszki - szybciej wyszły?

U mnie w sumie to już 3 ciąża.
    W tamtej miałam szybko brzuch, który nie wrócił do normalności... I teraz tez juz mam "wybrzuszenie"
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nie mam brzuszka, ale wpoprzedniej pod koniec też dużego nie miałam. Szwagierka w 6 miesiącu miała większy niż ja tuż przed porodem

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja z Córką przytyłam tylko 12kg.
    W drugiej nie Utyłam wcale przez te kilka tygodni.. ale mnie wybrzuszyło i nie zdążyło wrócić do normy... teraz też już mam brzuszek.
    A waga stoi w miejscu

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Okrąglinka ja narazie nic jeszcze nie zauważyłam. Brzuszek jaki był taki jest. W poprzednich ciążach zaczął wyskakiwać dopiero ok.5-6 m-ca
    Więc w tej nie mam się co spodziewać, że bedzie wcześniej widoczny.
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Ojjj... jak dobrze Was rozumiem. Moje biusty również stały się nieznośne. Same z siebie małe, teraz o rozmiar większe i okropnie bolące. W ciągniu dnia jest znośnie, ujarzmione siedzą w staniku najgorsza chwila, gdy go wieczorem ściągam... masakra...

Ale ... nic to... wszystko przetrzymam, by w końcu ujrzeć nasze Maleństwo

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Ja to mam już brzuch jakbym była w 6 miesiącu ciąży, ale to przez wzdęcia;p wystarczy że coś zjem od razu brzuch jak piłka, tak samo było na początku w poprzedniej ciąży. A brzuszek ciążowy w pierwszej ciąży pojawił się jakoś w 4-5 miesiacu

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Martuśka, dlatego ja śpię w staniku Inaczej bym nie dała rady usnąć.
    Ostatnio edytowane przez Agusia1983 ; 24-08-16 o 15:22

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie brzuch troszkę większy tzn nie zauważyłam tego tak w lustrze ale ulubione jeansy mi to pokazały bo zrobiły sie mega ciasne. Niby na wadzę nic się nie zmieniło, nie wymiotuje, mdłości minimalne, do toalety latam częściej, no i praktycznie cały czas czuje napięcie w podbrzuszu, czasem też jajnik da o sobie znać. A piersi hmm nie urosły tzn wróciły do rozmiaru z przed pierwszej ciąży. Za to po mojej Julce miałam małe piersi karmiłam niecały miesiąc i zrobiły się flaki a teraz są fajne normalne. W ciąży przytyłam 14kg Julka ważyła 3740, ale pamiętam że po tygodniu od porodu już chodziłam w spodniach sprzed ciąży. Oby teraz było tak samo. Ogólnie mam prawie 180cm i brzuch miałam mały więć Julka mogła się rozłożyć wygodnie hehe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja mam 180cm i brzuch z Gaba miałam jakbym sobie piłkę schowała pod bluzkę karmiłam Ja rok - teraz tez liczę na bezprzewodowe karmienie
    Miałam bardzo ładny biust jak po karmieniu - a teraz mam 2x większy

Mam mega fazę na jedzenie nabiału.
    A teraz idę spać
    Misiek będzie po 20 w domu wiec mam czas by poleniuchowac

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny

Rety, ale miałam beznadziejną wizytę wczoraj a taka wyczekana...
    Najpierw spędziłam prawie godzinę w poczekalni, bo wizyty poumawiane co 10 min. a babki tam po 20-30 min. siedziały. Wreszcie weszłam -lekarce faktycznie się nie spieszyło obliczyła mi termin na 4.04. a nie jak myślałam 10.04., ale powiedziała, że wierzy swojemu kalkulatorowi -mimo moich długich cykli. Wreszcie przyszło do badania, wystąpiłam na środek gabinetu bez odzienia, a ona do mnie mówi, że usg nie mam w pakiecie... no myślałam, że padnę a ja oczywiście sobie poszłam bez kasy. Jak się później okazało, mam tylko to przez brzuch... poprzedni lekarz w ogóle nie zwrócił na to uwagi, także nawet nie wiedziałam... nie wiem jakim cudem udało mi się nie rozryczeć. Udało się umówić kolejną wizytę dopiero na 31. sierpnia, także jeszcze sobie trochę poczekam na nasze pierwsze spotkanie ale chociaż cytologia już będzie i jakieś tam skierowanie wystawiła... ech. Wolałabym chodzić do lekarza z poprzedniej ciąży, ale przyjmuje tylko do południa, to nie mam jak... ale idę teraz do jakiegoś innego to może bardziej podpasuje, bo ta babka jakaś taka mało empatyczna.

Ja brzuchola jeszcze nie mam, waga też nie idzie za bardzo do góry... ale balsam leży koło łóżka, żeby nie zapomnieć. Niestety u nas w rodzinie mamy tę przykrą przypadłość rozstępową w pierwszej ciąży mi się zrobiły, ale jak brzuch wrócił do pierwotnego rozmiaru to tak specjalnie nie widać, zwłaszcza jak się uda opalić w drugiej żadne nowe się nie zrobiły, tak mam nadzieję, że teraz też zostanę przy tych "starych" a smaruję się balsamem dada dla dzieci, całkiem sympatyczny, fajna skóra po nim jest i nie było takiego przykrego swędzenia pod koniec jak skóra się mocno już naciągnęła. Podobno dobrze, żeby była witamina E i masło shea ... jak mam jakieś wątpliwości to sobie podglądam na "sroka o " i właśnie dada tam całkiem dobrze wypada po drodze jeszcze zużywam Lidki oliwkę hipp dla dzieci, bo nam została...

Z dolegliwości to mam lekkie mdłości wieczorno nocne z tej okazji przespałam dzisiaj może jakieś cztery godziny, oczywiście skoro nie spałam, to wędrowałam co godzinę do toalety... ale fakt, że dolegliwości działają mimo wszystko dość uspokajająco :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów