Strona 384 z 1002
Pokaż wyniki od 3,831 do 3,840 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ala Ja tez przy pierwszym dziecku baaardzo chcialam sn i takie same mialam argumenty wzgledem cc Ale zmienily sie po moim doswiadczeniu..
    W kazdym razie rozne sa ciaze i porody najwazniejsze aby dzidzius byl zdrowy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Po 28tygodniu szanse dzidziusia na.przeżycie są aż 90%, w 37tyg.uważa się, że Maluch jest wpełni rozwinięty. Może nie taki pulchny jak ten z 40tyg., ale najważniejsze, że zdrowy.
    Przy pierwszej ciąży też miałam straszne parcie na sn, wręcz sama nalegałam by próbować wszystkiego by tylko się udało, zaś teraz po tylu latach starań mam inne podejście, właśnie dr wie lepiej co będzie najbezpieczniejsze dla dzidziusia.
    Więc Alu, jeśli lekarz będzie sugerował jakiś termin, to zdaj się na niego. Przecież to.specjaliści i powinni wiedzieć co robią.
    Zaufanie do dr jest połową sukcesu
    A w tym wszystkim, czy poród sn, czy cc, czy karmisz piersią, czy mm, to nic nie jest ważne bo zdrowie i szczęście zarówno mamy, jak i dzieckzr jest bezcenne!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Ja dzis ranny ptaszek.. O polnocy poszlam spac a o 5 juz sie obudzilam i nie zasne nawet nie ma szans.. Ostatnio bym spala caly czas a dzis n a odwtot.. Eh te hormony

Musze isc dzis na poczte wiec spacerek z Nati nas czeka spory Jakos przed Swietami strasznie dluza mi sie dni tez tak macie?

Cesarkę planuję się mniej więcej właśnie na 38 tydzień i u mnie to tak wypada... więc nic przed terminem... wszystko o czasie, ale mam nadzieję, ze przed akcją...

Yza, z tego właśnie bloga robiłam...bardzo go lubię najpierw robiłam zbyt cienkie, ale człowiek uczy się... pierwszy raz miałam z nią do czynienia... efekt faktycznie bardzo ładny... i najładniej wygląda ze srebrnym brokatem, bo inne kolory brokatu już odbierają biel...
    Polecam...

Dzisiaj idę na hybrydy... i muszę ciasto na pierniczki zrobić, żeby je upiec jak Ania wróci z tańców

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Na bóstwo się robisz przed świętami Catti ja przestałam robić paznokcie na początku ciąży, przyszła do mnie wtedy Pani i zdjęła hybrydę i do tej pory nie maluję. Z Ulą też włosów nie farbowałam i paznokci nie malowałam, taki mały szajbusik ze mnie pod tym względem zresztą teraz to J by mnie nawet zawiózł do kosmetyczki, ale na początku to leżałam tylko, a fryzjer to do tej pory odpada bo do Łodzi mimo wszystko za daleko.
    Sysiasia, hormony tak działają, a im bliżej końcówki, tym wszystko będzie się jeszcze bardziej zmieniać i mieszać
    Catti, a jak Twoje przeziębienie? Lepiej się czujesz?
    J dziś musi zostać dłużej w pracy bo serwis do maszyn przyjeżdża, a my z Ulą mamy wielkie plany - choinki ustroić i pierniki upiec. Nie wiem czy na coś więcej zostanie mi sił
    A czas przed świętami strasznie szybko mi mija, dzień za dniem, dziś już środa, a prezenty w połowie popakowane, do jedzenia nic nie zrobione...eh... ale co tam i tak uwielbiam święta

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Yza, u mnie prezenty leżą w szafie, bo od dwóch dni pakujemy, ale przez to moje samopoczucie tak przekładaliśmy ... i modlę się, żeby Ania nie otworzyła tej szafy hehe... ale dziś już pakujemy, bo w piątek do południa wyjeżdżamy... i jeszcze to jakoś trzeba przemycić do auta a potem pod choinkę żeby ten Mały Bystrzak nie zauważył

Tak, dzisiaj się już lepiej troszkę czuję... najchętniej bym siedziała w domu, ale u moich babeczek od paznokci to terminy się z duuuużym wyprzedzeniem ustala i mi szkoda. A ja hybrydy robię już od kilku miesięcy... ale paznokcie to był zawsze mam kompleks... a jednak piękne dłonie to wizytówka... zawsze miałam dyskomfort...i w końcu trafiłam na dziewczyny, które robią cudnie... a że ja mogę co 4 tygodnie spokojnie robić, więc super... ja ostatnie pewnie w styczniu zrobię, potem zdejmę i już w kwietniu wrócę... Mówię Wam, takie malunki jakie one ręcznie robią... jakie ozdoby... cudeńka
    Do fryzjerki idę we wtorek... już po świętach, ale idę razem z Anią i obydwie podcinamy...teraz i tak podziębiona jestem, a ona ma małe dziecko... No i już przed sesją się umówiłam to mi na szczotce zrobi chociaż, bo chce rozpuszczone... A w ogóle to mi chodzi po głowie znów ścięcie... ale i Córka i Mąż krzyczą ... poczekam jeszcze chwilę... hehe...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Catti, to super, że kompleksu już nie masz też uważam, że dłonie są wizytówką człowieka, ale akurat mnie natura obdarzyła silnymi paznokciami i teraz wystarczy jak polerką delikatnie je przetrę i już ładnie świecą.
    A moje kosmetyczki od paznokci też pięknie rzeczy robią, a terminy z kosmosu, z resztą nowych osób to praktycznie nie przyjmują. Ja już myślę o tym kiedy się zapiszę po porodzie bo z 1.5 msc wcześniej będę musiała, takie obłożenie mają.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    hejka hejka jak tam nastroje przed swietami. U mnie ok choc kregosłup mi dzis nawala niesamowicie. Dzis dzieciaki ostatni dzien do szkoly. Wkoncu bo tyle nauki ze masakra.JUz by mogli w tym tygodniu odpuscic.

Co do porodu to ja tez planowana cesarka i tez podejrzewam ze w marcu bo zbyt duze ryzyko czekac do terminu. Wkoncu to trzecia cesarka. Mam nadzieje ze po Nowym roku bedzie ze mna ustalał lekarz termin bo moj maz musi urlop wziasc wtedy zeby dziecmi sie zajac.
    Ja tez przy pierwszym porodzie chciałam sn ale niestety nie dało rady maly sie troszke niedotlenil i nastepny juz mialam cesarke zeby nie bylo takiej sytuacji jak przy pierwszym. Teraz tylko bede usypiana do ceasrki to mnie martwi najbardziej.

A ja chce rodzić naturalnie. Juz się dowiadywałam i z moja chorobą na szczęście mogę SN. Jakoś boje się cesarki dłużej sie po tym dochodzi do siebie.
    Ja nie miałam czasu na fryzjera przed świętami później odległe terminy i odrost sama sobie zrobię w domu bo mam teraz ombre a chciałabym rozjaśnić włosy ale to może w lutym. Kuzynka jest kosmetyczką i robi paznokcie ale nie chce jej już męczyć przed świętami i sylwestrem bo pewnie robiła by mi późnym wieczorem z powodu braku czasu. Sama pomaluję na tradycyjny czerwony kolor na święta u mnie prezenty już czekają w szafie schowane, nie robiłam dużych i drogich prezentów w tym roku.
    Dzisiaj mam dzień leniuchowania a od jutro biorę się jeszcze za ostatnie porządki i przygotowywania w kuchni. Może auto trochę ogarnę w środku bo jakoś tak zapuściłam, dobrze że mój mąż tego nie widzi hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów