Strona 382 z 1002
Pokaż wyniki od 3,811 do 3,820 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Matko jaka szybka zmiana tematu tu święta a od razu antykoncepcja. Też musimy o czym pomyśleć ale jak urodzę i dojde do siebie muszę zlikwidować moją nadżerkę bo mam ją kilka lat nie powiększa się ale trzeba zrobić z tym porządek. Ja kiedyś brałam tabletki i było ok, pozniej plastry to jakaś masakra ciągle plamiłam. Teraz jeszcze nie myślałam ale też musimy coś zrobić fakt chcemy mieć kolejne dziecko ale to za 5-7lat.
    Paulina mi lekarka mówiła ze może być tak że Nadżerka sama się "usunie" podczas porodu.
    Także zobaczę "co u Niej" podczas wizyty poporodzie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    U nas potrawy raczej tradycyjne - sałatka jarzynowa, ryba faszerowana w galarecie, śledzie, zupa grzybowa, łosoś (zamiast karpia), pierogi z kapustą i grzybami (chyba zjem w tym roku wszystkie tak już mnie na nie nosi), paszteciki z kruchego ciasta z kapusta i grzybami... Ze slodkości to będą moje wypieki, bo mama oddaje mi tę działkę, z czego i ja się cieszę. Robię premierowo ciasto "pijana śliwka" choć przez wzgląd na Julę będzie to raczej "pijana śliwka na odwyku" do tego zapewne jakieś piernikowe ciasto lub sernik, może jeszcze dam radę trochę pierniczków zrobić.
    Uwielbiam piec, jedyna przeszkoda to moje siły, czy dam radę tyle czasu stać przy kuchni.

Co do antykoncepcji to wcześniej brałam tabletki i byłam zadowolona, nic nie tyłam, raczej pamiętałam, mogłam ew. przeciągnąć drugie opakowanie, żeby uniknąć okresu w wakacje. Ale wydaje mi się, że raczej nie będziemy specjalnie się chronić, bo nam też marzy się 3 dzieci. Na tę ciążę trochę czekaliśmy, więc nie będziemy specjalnie opóźniać kolejnej. Zdamy się na los

Jadę po prezenty teraz i mam dylemat co mężowi sprawić:
    - portfel (tyle, że te co mi się podobają są prawie identyczne jak ten, który poprzednio mu sprawiłam, nie będzie to dziwne dać znów brązowy portfel?)
    - perfumy
    - garnek do gotowania ryżu (uwielbia robić sushi i wspominal często o tym garnku)

coś innego?

Najlepsze jest to, że jeszcze z miesiąc temu miałam w glowie listę podarunków dla niego, ale uciekły mi! Jak to możliwe?

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Co do gotowania to my poza domem na swietach ale saltki musza byc sledzie ciasto a u moich rodzicach zawsze jest jas fasola z maslem i zurek orpocz grzybowej kapuchy pierogow karpia batszczyku pasztecikow a znowu i tesciow nie jedza jasia tylko makaron z makiem.. Bleee...

Okrąglinka ja nadżerkę miałam już przed zajściem w ciąze z Julką więc ona ma już ok 4 lat i jakoś tak zawsze zwlekałam że po ciązy zrobimy. Teraz jak miałam robioną cytologie to ginekolog lekko dotknął tej nadżerki i trochę plamiłam. Wiec zobaczymy na wizycie kontrolnej po połogu co tam jest i latem najpóźniej jesienią wezmę się za to.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Maminka, a co mąż chciałby mieć, a szkoda mu pieniążków na to wydać?
    J dostanie bluzę, zawsze chciał z tej firmy, a sporo kosztuje więc Mikołaj mu przyniesie

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Wam
    Palina ja slyszalam ze nadzerki sie jiz nie leczy to sprawa fizjologiczna wedlug nowych wytycznych.. Hmmmm moja mama kiedys miala wypalanke ale tego jiz sie nie robi ..
    Ja dzis wysprzatalam chatke tylko kuchnia zostala ale to po gotowaniu usprzatne tylko szfki pomylam i padam juz

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Ja nadżerke tez miałam wypalaną jakieś 4 lata temu bo leczenie farmakologiczne nie pomogło. Moja mama i siostra miały to szczeście że im po ciąży sama zniknęła a ja nie miałam tyle szczęścia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Też miałam wypalaną nadżerkę, ale to z 15lat temu
    Po tej ciąży muszę zająć się mięśniakami :/ ale przeraża mnie to...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Nie wiedziałam że to może samo się ,,wyleczyć" po porodzie. Ja nie wiem czy moja pani doktor nie zamraża tego ciekłym azotem bo ktoś mi kiedyś tak mówił że już sie nie wypala a zamraża. Nie jestem pewna, muszę dopytać na następnej wizycie czyli zaraz po nowym roku. Chciałabym to jakoś wyleczyć żeby w przyszłości sobie w brodę nie pluć że zaniedbałam swoje zdrowie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    My po wizycie - Mała waży 610g, długa na 25tydzień, zaś bardzo szczupła. Tak samo jak Ula, zresztą obie nasze dziewczyny w tatę poszły, bo raczej nie w mojedomu 160 cm w kapeluszu
    Najważniejsze, że wszystko dobrze szyjka bez zmian, na razie nie ma potrzeby zakładania szwu bo większe jest ryzyko przy zakładaniu niż pozytywów - oczywiście w tym momencie i w moim przypadku. A profilaktycznie się tego nie robi.
    No i rozwiązanie raczej w marcu, tak mw w połowie/ ok 20.03.
    Więc powinnam się do marcówek przenieść, ale gdzie tam tu jest mi dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów