Strona 380 z 1005
Pokaż wyniki od 3,791 do 3,800 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny teraz ja zapodam temat raczej nie swiateczny
    Jakie metody antykoncepcji polecacie? Ja po tym porodzie narazie nie planuje wiecej dzieciaczkow i mysle o wkladce domacicznej Mirena.. A Wy macie jakies doswiadcznia bo ja wlasnie zadnych jedynie prezerwatywy..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam.. My caly dzien sprzatalismy bo maz wrocil w sb i juz mam dosc kuchnia i koniec..
    Codo zabezpieczenia to mialam wkladke i polecam tylko musialam wczesniej wyciagnac bo mialam zapalenie macicy oczywiscie nie przez wkladke i wkladka leki wchlaniala ale polecam bo potem bylam juz na tabletkach
    Milego

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny. Dziewczyny dla mnie tez w tym roku nie fajna bedzie wigilia bo bez mojej ukochanej mamy. Niestety.
    U nas tez małego rozebrało strasznie zapalenie krtani.

Co do kwestii kulinarnej to robie sałatke z gyrosa warstwowa i druga z serem feta i fasolka szparagowa. Placki to szarlotke i piernik bo inni tez robia inne placki wiec sie dzielimy.

Dzis to dostalam bolesci brzucha bo sie na moich chłopakow zdenerwowałam i mnie pobolewa ale moze bedzie ok. Musze odpoczac i sie uspokoic bo nerwy mam dzis straszne przez to wszystko.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Co do antykoncepcji to mam zamiar zalatwic to w szpitalu przy porodzie ale to takie nielegalne troszke wiec glosno nie mowie choc slyszalam ze przy 3 cesarce i kolejnych lekarze sami proponuja.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Sysia, ja brałam tabletki, ale taka jestem zazwyczaj zakręcona, że z tego mojego brania tabletek właśnie mi brzuszek rośnie (zapomniałam raz czy dwa) ale to nawet lepiej, okropnie się po nich czułam, a humorki miałam dużo gorsze niż teraz ciążowe... o wadze już nie wspomnę, jak zaczęłam brać, to od razu przytyłam. Więc tabletek nigdy więcej. My też przez następnych parę lat chcemy poczekać z rodzeństwem dla Małej, dlatego także myślę o wkładce. Podobno po niej nie ma takich problemów z zajściem jak niektóre kobiety mają po hormonach. Prezerwatywy też nie zawsze są skuteczne, a poza tym my ich nawet nie lubimy

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Co do antykoncepcji to mam zamiar zalatwic to w szpitalu przy porodzie ale to takie nielegalne troszke wiec glosno nie mowie choc slyszalam ze przy 3 cesarce i kolejnych lekarze sami proponuja.
    Frezyjka uważaj bo jak 7 lat temu miałam laparoskopie to leżała w sąsiedniej sali kobieta w 4 ciąży. Miała problemy zdrowotne i po 2 dziecku zaczeła stosować tabletki anty. I mimo ich stosowania zaszła w 3 ciąże, a że miała cc to kazała sobie podwiazać jajowody. No i się rozwiązały... I była w 4 ciąży. Jak pech to pech....
    Więc takie przypadki się też zdarzają.

http://www.przyslijprzepis.pl/pulpit/przepisy
    To moje przepisy, zbieram je sobie w jednym miejscu, może komuś coś wpadnie w oko...
    Ja słodkości nie piekę, bo nie lubię (poza prostymi rzeczami... poza tym mam mistrzynie - mama, teściowa, babcia... i nie mam potrzeby)...ale sałatki bardzo lubię robić i inne takie pierdoletki
    Polecam sałatkę 'jak ciasto" na krakersach, sałatkę z prażoną cebulką z kurczakiem (mega sos)... i parę innych...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Miałam wkładkę po pierwszej ciąży, sprawdziła się, wygoda była bo o niczym pamiętać nie musisz
    Wcześniej stosowałam krążki hormonalne, nie pamiętam jak się nazywały, ale też byłam zadowolona.
    My nie myślimy na razie o zabezpieczeniu bo jak wszystko będzie dobrze i dr tylko da nam zielone światło, to chcielibyśmy starać się o trzecie maleństwo
    A tak to pewnie wkładkę znowu założę.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ale wypasione dania robicie aż ślinka cieknie

J odebrał dziś wyniki, morfologia trochę szalona, tego za dużo, tego za mało... zobaczymy co dr powie. A wizyta jutro. Na szczęście d dimery jeszcze w normie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Meg W wiem wiem ze takie przypadki sie zdarzaja.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów