Strona 38 z 341
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Moja Mama wie - Darek jej powiedział żeby uważała na mnie w pracy siedzimy biurko w biurko
    Wie Nasza najlepsza przyjaciółka - bo nagle przestałam kawę pić
    No i Darka siostra powód tez kawowy, bo nagle herbatę chciałam.
    No nie mogę kawy przełknąć
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Ogólnie to nie ma zakazu picia kawy w ciąży i przy kp. Nie szkodzi dziecku w małych ilościach, co innego jakby się wypiło wiadro kawy :-D
    Ja kiedyś też nie wiedziałam co literka B oznacza, no ale już jedną ciążę mam za sobą i wiem. ;-)

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja nie mogę ze względów smakowych
    Smakuje mi metalem jakimś... Sama nie wiem.

Czekam już aż będę mogła lecieć do domu do łóżka

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Tak sobie czytam o tych Waszych objawach i się zastanawiam czy ja w ogóle w tej ciąży jestem moim jedynym objawem jest brak okresu, no i rosół, którego nigdy nie lubiłam mogłabym jeść z garnka A jak tam Wasze upodobania spożywcze? Zajada się już któraś "ogórkami z bitą śmietaną"? :P

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ala to tylko się ciesz
    Ja nie daje rady... cały dzień chce mi się wymiotować... piersi jakby mogły to by wybuchły... do tego pieką, szczypią mnie sutki... no i to spanie... przez te piersi nie mam jak się ułożyć
    To sobie ponarzekałam.
    Ale paradoksalnie - wole jak jednak mam na ci narzekać bo wtedy wiem (uspokajam) się ze jednak "tam" jest wszystko dobrze
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 24-08-16 o 13:06

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    u nas córeczka chyba jest jedyną osobą która nie wie Ma 4 lata i większość jej koleżanek/kolegów ma rodzeństwo więc ten temat pojawia się w naszym domu często. Na pewno się bardzo ucieszy więc nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy historia miałaby inne niż planowane zakończenie...

Mdłości i bóle brzucha na szczęście już nie są tak dokuczliwe, gorzej z porannym wstawaniem. Córka lubi w nocy wpakować się do naszego łóżka wraz z kilkoma pluszakami które wpadną jej w ręce po drodze;-) Ona zasypia ponownie jak tylko przyłoży głowę do poduszki, ja kolejne pół godziny kręcę się z boku na bok.
    No i dodatkowo moje wstawanie do toalety które nijak nie chce się zsynchronizować z jej wstawaniem . Gdybyśmy nie mieszkali na parterze to dzwoniący o 5.20 budzik najchętniej wyrzuciłabym przez okno

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ale paradoksalnie - wole jak jednak mam na ci narzekać bo wtedy wiem (uspokajam) się ze jednak "tam" jest wszystko dobrze
    mam dokładnie tak samo, wręcz mogę napisać, że wszystkie dolegliwości są przeze mnie mocno wyczekiwane

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Dziewczyny, a piła któraś czystek? Pytałam się lekarza czy nadal mogę go pić to niestety nie wiedział o czym mówię, więc nic mi nie mógł doradzić...

Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Przy kp nie jest zalecany ale nie wiem jak w ciąży. Moje dolegliwości to tylko nudności, no i większy apetyt, a czasami ból podbrzusza i na razie to wszystko. Ja na szczęście do pracy chodzić nie muszę, ale mój syn też nie ma dla mnie litości. Ostatnio często w nocy chce jeść i muszę wstawać po kilka razy do karmienia ale na szczęście mam możliwość trochę się przespać w dzień. Kładę się wtedy razem z synem w łóżku i jak jestem obok to on może spać nawet dwie godziny. :-)

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    U mnie wie koleżanka z pracy( ostrzegłam ją żeby była gotowa), przyjaciółka. Chyba powiem też rodzicom, że możemy być rodzicami, bo też się dziwnie patrzą jak alkoholu odmawiam :P
    Z dolegliwości, to to, że idę spać o 22 a nie o 1 w nocy, trochę w głowie mi się kręci czasem i siusianie. Zamieniliśmy się z mężem na miejsca w łóżku, zebym nie musiała się przebijać przez całe łóżko w nocy. No i budzi mnie siusiu, a nie sama z siebie. Cycki wielkie, bolące, nie mogę spać na brzuchu brodawki ogromne.I przeziębienie, jak dostałam go półtora tygodnia temu, to wiedziałam, że jestem w ciąży

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów