Strona 379 z 1002
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,790 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    Yza super trafiliscie Ja okropnie sie wierce podczas spania i przez to sie budze .. Jak maz jest to traktuje go jak poduche ciazowa he he
    Pati to przyjemnej podrozy Oj ja bym chyba nie dala rady .. Strasznie boli mnie kregoslup .. W pazdzierniku mialam taka podroz i myslalam ze nie wyrobie
    Masz ja mialam z Nati ale podkoniec ciazy i to dwie lydki na raz mnie lapaly masakra.. Narazie nie mam i oby tak do porodu zostalo

Zaraz obiad szykowac i milego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Yza - ślicznie to napisałaś.

Wszystkich smutnych tulę.

Skurcze mam straszliwe, jak biorę Furaginum.
    Nie tylko łydek, ale też stóp, dłoni.
    Masakra - w tej ciąży już to przerabiałam.
    Tak to dopiero pod koniec ciąż poprzednich mnie męczyły, wiec jeszcze trochę.

Pojechałam dziś z m. na zakupy po ostatnie prezenty, juz nie ufam, że paczka dojdzie.
    Na szczęście niewiele nam zostało do zakupienie, ale i tak zmachałam sie nieźle.

W domu nie czuć atmosfery świątecznej.
    Gaba chora, m. zarobiony - nie ma kto sprzątać.
    Gotowania wielkiego nie bedzie, bo święta poza domem spedzimy.
    Moja mama w tym roku zwolniła mnie z przygotowań.
    Choinki jeszcze nie ma - u nas zawsze wieczorem 23.12.
    No ale Jezus i tak się narodzi - nawet, gdy moje okna bedą wołac o pomstę do nieba.

Dziewczyny musimy być silne dla naszych brzuszków! Damy radę choć wiem że nie jest łatwo.
    U mnie niedziela minęła pracowicie lepiłam z mamą pierogi później ubrałam dom na zewnątrz i choinkę u nas w pokoju, pierwszy raz żywą. W salonie będe dopiero ubierać w środę -czwartek. Dzisiaj też od rana porządki - umyłam 3 okna jutro jeszcze 1 a resztę sobie odpuszczam. Julka teraz spi ale jak wstanie jedziemy na zakupy spożywcze bo nie lubię tego robic na ostatnią chwilę -tłok i kolejki.
    Ja skurczy łydek nie mam ale przed ciążą miałam.
    Teraz odpoczywam bo brzusio robi się lekko twardy.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej miałam dziś w planach sprzątać ale ponieważ młody się rozchorował to siedzimy bawimy sie i dekorujemy bombki na prezenty najwyżej będę miała syf na święta i tyle hihi
    Z innej beczki co pieczecie na świeta? Macie jakiś sprawdzony przepis na sernik? Albo jakieś sałatki?

Magdzia to widzę że jakaś epidemia jest z tymi chorobami. Ale co się dziwić jak jest taka paskudna pogoda.
    Ja nie mam talentu do wypieków, mama bedzie piec w planach jest sernik z mandarynkami, piernik z powidłami śliwkowymi i pychotka ( jakiś z kremem i orzechami). sałatkę będe robić tradycyjną warzywną a drugą nie wiem może jakąś z brokułem i fetą ale to w II dzień Świąt bo najepiej smakuję na świeżo. Kusi mnie sałatka warstwowa w formie tortu z marynowanymi pieczarkami albo z tuńczykiem ale u nas nikt by tego nie jadł tylko ja i mama hehe.
    Ostatnio edytowane przez palina ; 19-12-16 o 16:23

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    My właśnie w 1-szy dzień świat mamy u siebie cała rodzinkę a w 2-gi znajomych i kombinuje nad sałatkami bo wiadomo składniki muszę pokupić wcześniej Więc czekam na propozycje.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    My po wigilii, jejjjj ale super są występu dzieciaków maluchy są takie urocze

Ja za bardzo nic nie szykuję na święta, jedynie: barszcz czerwony, kapuśniaczki (rogaliki z ciasta francuskiego z kapustą i pieczarkami), makówki (rogaliki z makiem), szynkę upiekę w piekarniku i bigos w wersji wege no i obowiązkowo kompot z suszu i łosoś. I tyle, chyba.

My na święta niby mamy iść, a raczej jechać do rodziców, ale powiem Wam, że na ten moment wolałabym byśmy sami spędzili ten czas, jakieś obrazy i fochy są, eh...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Magdzia zobacz sobie na necie sa super przepisy.. Ja bede robila sernik krolewski na ciemnym kruchym ciescie i z brzoskwiniami z syropu mmmm
    Ogolnie sernik jest bardzo prosty mozna dodac rodzynki i bakalie kto co lubi A syty i pyszny A zamiast ciasta kruchego moga byc biszkopty lub herbatniki to jeszcze szybciej
    My akurat bedziemy tylko sernik miec bo nie przepadamy tak za ciastami, ale moja mama zawsze robi przekladaniec ale pyszny z kremem Piecze dwa ciasta chyba biszkoptowe ciemne i jasne i przeklada kremem .. Nie pamietam jak sie dokladnie to ciasto nazywa bo to taka nasza nazwa

O mnie
    A z salatek to nabardziej znana warzywna My tylko ja bedziemy miec bo nie damy rady tyle zeczy zjesc na dwoch a Nati to jak ptaszek troszeczke zje
    Pierogi z kapusta i grzybami i rybe po grecku tez bardzo syte .. Bigos bede gotowac i flaczki .. Maz karkowke sobie upiecze bo ja nie przepadam.. Golabki mielismy robic ale zrezygnowalismy ..
    Mozna dewolaje podac i jakies kotlety.. Zrazy wolowe tez sie zastanawiam czy zrobic pyszne sa i tez takie na posiedzenie z goscmi
    Ostatnio edytowane przez sysiasia44 ; 19-12-16 o 16:47

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam... Tule mocno wszystkie zatroskane i smutne przyszłe mamy.

My razem z P. zrobiliśmy porządek w jego pokoju, biurku i zabawkach trochę tego było. Ale synek szybko to ogarnął a ja mu tylko troszkę pomogłam.

A co do świąt to chyba zrobię flaczki bo taką mam na nie ochotę. A moja teściowa robi takie "wodniste". I nie będę się oglądała na to czy ktoś nas poczęstuje.

Co do ciast to robię taki mało słodki, mega cytrynowy sernik na zimno "Filadelfia" - pycha, jeden z moich ulubionych.

A sałatki mam ochotę na taką z piersią z kurczaka, płatkami migdalowymi, kukurydzą, ryżem, ananasem i majonez z majerankiem. Albo gyros jeszcze nie wiem.

Choinkę w tym roku ubiera m z Pawełkiem dopiera jak wróci z pracy i ją kupi. To pewnie ok. czwartku.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów