Strona 378 z 1002
Pokaż wyniki od 3,771 do 3,780 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Okrąglinka jak najbardziej Cie rozumiem choć uwierz mi wolałabym nie. Święta w tamtym roku to był dla mnie horror kupiona sukienka ciążowa specjalnie na ten dzień, radość syna na brata a tu nagle 1,5 tyg. przed cios w serce. Nie wiem jak przeżyłam te święta, działałam jak robot, najgorsze święta ewer przepłakane po kryjomu w kącie, a składanie życzeń to już wogule była jakaś masakra.
    W tym roku też znowu grudzień i znowu niespodziewanie umarł mój chrzestny a młody dziś ma 39 gorączki. Mówię Wam chyba znienawidzę grudzień, święta i wszystko co z nim związane. Mój syn natomiast czuje ducha świąt za mnie, robi ozdoby, stroi mieszkanie już od miesiąca a teraz mimo gorączki puścił płytę i śpiewa kolęd. Ja natomiast mam stracha przy każdym bólu brzucha, małej aktywności małego czy katarze z mojej strony. Niech już będzie styczeń i minie ten okropny grudzień.

2. dzieckozakupy.pl
    Współczuję Wam Dziewczyny, że towarzyszą Wam takie emocje... jednak mam nadzieję, że pomimo tego uda się Wam wykrzesać z tych dni radość ... bo chociaż macie za sobą Straty....to macie też powody do Szczęścia... takie jest życie... Trzymajcie się!

U nas dzisiaj trochę inaczej... ubraliśmy choinkę... skończyłyśmy nasze ozdoby z Anią - fistaszkowe oraz wianek z popcornu... W planach jeszcze ozdoby z masy porcelanowej, może jutro...
    W domu już mniej więcej ogarnięte, chociaż nie przejmowałam się specjalnie, bo w styczniu i tak malowanie...

Miłego wieczora!

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc ..
    Widze troche smutno na forum sie zrobilo cio.. Wspolczuje Wam dziewczynki i trzymajcie sie bo macie dla kogo :*

Ja tez za bardzo nie czuje swiat juz bardziej z roku na rok kojarza mi sie z zarciem i coraz drozszymi zakupami i coraz mniej rodzinnie..
    Ja porzadki bede robila sroda, czwartek bo co nie ogarne znowu to samo sie robi

Juz nareszcie tez zakupy zrobilam i gotowanie na piatek wszystko zostawiam aby bylo jak najswiezsze.. Nie lubie odmrazac itp..

Czkawke czuje rytmiczne podskakiwanie no tak jak my mamy tylko nie rusza sie wtedy maluszek to wiem ze to to na 100 % tym bardziej ze Nati tez tak samo podskakiwala ale jakos od 26 tyg to czulam a tu dosyc wczesnie.. W ogole wszystko wczesniej w tej ciazy

I oby znowu do piatku

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Faktycznie tak może się dziać, Drzewko. Dlatego najlepsza jest pozycja na lewym boku, zarówno dla Maluszka w brzuchu, jak i dla nas.
    U mnie sytuację przed leżeniem na plecach ratuje poducha dla ciężarnych.
    Ja śpię z poduchą ciążowa i mimo wszystko jakoś się na plecy odwróciłam :/. Kurka nie jestem w stanie zapanować nad tym co robię przez sen. Masakra. dziś w nocy tak się spięłam, że co chwila się budziłam i wierciłam całą noc. Nic a nic się nie wyspałam.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Co do spania to juz obalili to ze na lewym boku najlepiej jest spac.. Podobno organizm sam nam podpowiada jak nam wygodnie i jak mamy sie ukladac jak cos bedzie nie tak to sie poprostu obudzimy..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Witam Was po weekendzie.
    Sysiasia, ja się tak sfiksowałam na spanie na lewym boku, że nie wyobrażam sobie zasnąć inaczej, fakt, że czasami budzę się i jestem prawie na plecach.
    Dzisiaj mamy wigilię w przedszkolu, Ula ciuchy już ma uszykowane tylko przebiorę ją.
    Wczoraj pojechaliśmy na małe zakupy bieliznowe dla Ulci, no i przy okazji wstapiliśmy na jarmark bożonarodzeniowy. Fajnie trafiliśmy bo bardzo mało osób było i nawet bez stania w kolejce dostaliśmy się do Mikołaja, Mała z nim porozmawiała, zdjęcia porobiliśmy, no i prawdziwe renifery były
    Do tego zimowy lunapark, Ula była zachwycona, a że u nas wczoraj było biało bo śnieg obsypał, to aura naprawdę była cudowna.
    Za to w domu trochę się przestraszyliśmy bo córcia siły nie miała, nawet zupy nie zjadła, tylko się do mnie przytuliła i obie zasnęłyśmy, a obudziłyśmy się po 17 więc chyba zmęczone byłyśmy już myśleliśmy, że choróbsko ją łamie, ale później doszła do siebie i humor dopisywał i siły miała
    Dziś zaczynam pakować prezenty, trochę tego jest więc muszę już dziś zacząć.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, co do smutnych przeżyć, to wiem jedno, na pewno nie można rozpatrywać co by było, gdyby... wiem, że łatwo się mówi, ale uwierzcie, że gdybym tak właśnie robiła, to chyba dawno by mnie tu nie było
    Strasznie jest stracić dzieci, bo dla mnie już ten maluszek w brzuszku od początku jest dzieckiem. Wiem to. Ale też wiem, już wiem, że trzeba iść dalej i nie rozgrzebywać ran.
    Długo chodziłam na terapię, tak naprawdę przerwałam w ciąży bo jestem uziemiona w domu i to mi pomogło, ale to wiele spotkań, wiele tłumaczenia, wiele godzin, wiele łez, wiele złości. Do tej pory nie mogłam się pogodzić z niesprawiedliwością, dlaczego nam się nie udaje, a inni to mają bez problemu, a nawet wtedy, gdy nie chcą... ta ciąża mnie wyciszyła, cieszę się z tego, że jesteśmy już tak daleko, że niedługo Lucynka będzie z nami i nie rozpamietuję tych strat, bo to tylko przynosi ból i cierpienie.
    Trzymajcie się ciepło i pamiętajcie, że tym bardziej teraz trzeba znaleźć w sobie siłę na uśmiech i radość.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Yza - myślę że kolejne święta będą już inne. Szymon będzie z Nami.
    Teraz niestety górę biorą hormony.
    Wiem ze gdyby wtedy wszystko byłoby dobrze - niedługo powinnam rodzic - ale wtedy nie byłoby Szymonka.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    pati90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witam mamusie nie nadrobie zaległości, u mnie jak zwykle zamieszanie, Emilka już zaczyna biegać i trzeba mieć na nią oko, Święta u teściów więc wycieczka ponad 400km mnie czeka :O u Nas wszystko dobrze wyniki wzorcowe i Nasz chłopak ładnie rośnie Mam nadzieję,ze jeszcze do Was zajrzę,ale w razie czego życzę Wszystkim radosnych i spokojnych Świąt

Junior Member
    masza88

O mnie
    06.04.2017
    Dziewczyny ale ten weekend zleciał szybciutko! ciągle w biegu, na zakupy to tu to tam( kończymy urządzać nasz salon), choinka ubrana, gwiazda betlejemska w tym roku w pięknym kolorze ciemnego różu już zdobi nasz pokój.

Miałam dzisiaj okropny poranek....dostałam mega dużego skurczu łydki. Muszę zaaplikować sobie domowej roboty sok pomidorowy( potas), tłuste mleko wiejskie (wapń) no i kakao, pestki dyni( magnez). Może naturalnie uda mi się pokonać to. Trzeba zadbać o to przed porodem bo moja mama miała skurcze łydki podczas porodu...katorga. Jak z waszymi łydkami, macie skurcze???

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów