Strona 376 z 1002
Pokaż wyniki od 3,751 do 3,760 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Róża super wieści, gratuluję

Dziewczyny dużo zdrowia dla Was i dzieciaczków Mój Młody też co chwilę przynosi z przedszkola jakieś wirusy, ostatnio zapalenie spojówek, z którym walczyliśmy dwa razy w przeciągu trzech tyg. a wczoraj odebrałam go z katarem, tragedia... Inhalator poszedł w ruch.

My planujemy dziś ubieranie świątecznego drzewka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, jeszcze trochę czasu jestna, alena myślę, że na każdą okoliczność trzeba być gotowym.
    Okrąglinka, zdrowia dla Was. Dużo pij i odpoczywaj.
    Super Ann, że już drzewko stroić będziecie.
    My dziś kończymy mega świąteczne porządki i będziemy ustarajać dom choinka w tygodniu będzie ubierana i to razy dwa bo w Uli pokoju też
    Uwielbiam żywe drzewka, a wiosną na działkę

Dziewczyny, pytanie - jak odzwyczaić 5-latkę od przychodzenia do nas w nocy? Ula jak tylko się przebudzi, bierze misia pod pachę i wędruje do nas, kładzie się i zasypia.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    A co do chorób, to ledwo atak alergii się u Uli uspokoił, to zaczyna mieć katar więc psikam, smarka i się inhaluje.
    A u mnie astma daje o sobie znać. Do tej pory byloe dobrze, a od kilku dni muszę brać sterydy bo mam duszności, a dr mówił bym nie czekała z lekami bo dzidziuś wtedy jest niedotleniony... eh... a niektóre ciężarne mają spokój z astmą w ciąży...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Cudowns noc...
    Ledwo zasnęłam - wymiotował mój D
    ok 24 ja biegunka + wymioty
    Potem znowu mój D

Reszta towarzystwa spokój.
    Zobaczymy jak dziś.
    Na wigilii w pracy jedna babka mówiła ze coś ja łamie - a wczoraj miała już 39 temperatury + wymioty. :/
    U nas pół firmy jakiś wirus dopadł. Strach tam chodzić.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    My dziś zaczynamy przeprowadzkę. Przewozimy rzeczy największe gabarytowo. Reszta po świętach, przed sylwestrem.

Mój tata zjechał i będzie nam podłogę kładł i płytki w wc. Taka jestem niecierpliwa, że najlepiej dziś bym się tam wprowadziła .

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Drzewko, tylko uważaj na siebie! Nie przemęczaj się.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Zdrówka dziewczyny dla Was dla pociech.
    Yza ja mam w miarę spokój teraz z astmą, ale na lekach jestem przez całą ciążę i odstawić nawet bym się bała. Przed ciążą w porozumieniu z lekarzem brałam 2 sterydy plus montelukasta na noc siłę uderzeniową aby w ciąży spokój był. A teraz pulmicort i severent dys. Ten drugi jest ochydny mam po nim straszne mdłości i rwie mnie na wymioty. Ten pierwszy ok mała dawka i bardzo bezpieczny. Jeśli bardzo Cię dusi zawsze można wziąć ventolin. Byle do ataku większego nie dopuścić bo grozi niedotlenieniem maluszka. Ja jestem cały czas pod kontrolą specjalisty.
    Kręgosłup też mnie boli wczoraj 3 godziny robienia pierniczków jeszcze przyozdobić je zostało dzisiaj.
    Mam też wielką chęć na pizzę i będę robić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziewczyny, dziś w nocy miałam przygodę. Staram się spać na lewym boku bo tak podobno najbezpieczniej.
    Ale dziś w nocy obudziłam się na plecach, nie mogłam złapać oddechu. jak się przekręciłam na bok to było mi lepiej.
    Boje się, że to mogło zaszkodzić małemu

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    oj ja juz mam wysprzatane jak sie dzis zawziełam to zrobilam i kuchnie i lazienke i chlopakow pokoj. Moje dzieci mi pomogły boze jakie one sa kochane wymyli mi plytki w łazience do tego odkurzanie zbieranie wszystkiego co wyrzucalam do workow itp. Naprawde super.Jestem z nich dumna.

Ja tez mam problem z kregosłupem ale to juz prrzed ciaza mialam dlatego po dzisiejszym sprzataniu ledwo juz sie ruszam a jutro mam nadzieje ze sie podniose z lożka.A najgorsze jest to ze nie moge swoich tabletek p/bolowych wziasc bo sa za mocne.Wiec zaciskam zeby i zyc trzeba dalej.
    Od poniedziałku zaczynam przygotowania kulinarne do swiat.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Dziewczyny, dziś w nocy miałam przygodę. Staram się spać na lewym boku bo tak podobno najbezpieczniej.
    Ale dziś w nocy obudziłam się na plecach, nie mogłam złapać oddechu. jak się przekręciłam na bok to było mi lepiej.
    Boje się, że to mogło zaszkodzić małemu
    Mi za to najwygodniej na plecach...
    Nie dam rady długo spać na boku... nie ważne którym.

Ale fakt ze nie mogłaś złapać odech to nic fajnego.
    Może to wina tego ze wszystko u Nas zmieniło swoje położenie i
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów