Strona 372 z 1002
Pokaż wyniki od 3,711 do 3,720 z 10016

Kwietniówki 2017

Junior Member
    masza88

O mnie
    06.04.2017
    A no właśnie patrzyłam kiedyś na Bebetto i Roan są podobne do siebie z niektórymi modelami, roan bass ma piękną kolorystykę, nawet kolor stelaża można wybrać, design fajny, cena taka jaką chciałam, tylko mam nadzieje ze stelaż wytrzymały, gondole i tak krótko się używa, ale spacerówka żeby była wygodna i trwała na długie spacery z mamą w końcu trzeba ogarnąć figurę przed latem

2. dzieckozakupy.pl
    No spacerówki w wózkach wielofunkcyjnych bywają różne... nie wiem jak w większym przedziale cenowym, ale ja nie miałam zamiaru wydać kosmicznej kwoty na wózek... a lekka spacerówka się sprawdziła. warto więc już teraz przemyśleć co dalej

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Pamiętam, że jak wybierałam wózek, to na forach i ogólnie w necie szperałam godzinami, a po tym jak już kilka modeli wybrałam, to pojechaliśmy do sklepu, w którym były dostępne i wypróbowałam je na miejscu. I mój wcześniejszy faworyt w relacji na żywo, wcale nie okazał się numerem 1 więc polecam takie oględziny, wtedy też ocenisz jakość wykonania.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Zgadzam się w 100% z yza ... nie polecam zamawiać w ciemno. Miałam podobne doświadczenia... niektóre wózki które brałam pod uwagę okazywały się nie takie jak oczekiwałam...i dopiero jak się dotknie, poprowadzi... to wiadomo. Bebetto nie braliśmy pod uwagę - zn. nie znałam go, ale w sklepie nas przekonał

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    A ja mam po synku Peg Perego book plus i mogę też z całego serca polecić. Gondola duża, bardzo wygodna, podglowek podnoszony, spacerowka super się sprawdza. Sewek jeszcze z niej korzysta. Drugi raz wybralabym ten sam wózek Jedynie fotelik w zestawie jest lichy i teraz wybralabym maxi cosi. Co do wakacji, to my niestety wszędzie mamy daleko i nad morze i w góry, jedynie jezioro blisko, ale mimo wszystko myślę że odwazymy się na wypad nad morze tylko będziemy musieli kupić bagażnik na dach samochodowy

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    I wbrew pozorom wydaje mi się, że z takim maluchem można bardziej wypocząć niż z rocznym dzieciaczkiem za którym trzeba non stop biegać

Co do wózków wiele dobrego słyszałam o Jedo. Myślę że między świętami a nowym rokiem wybierzemy się do sklepów typu "wszystko dla dziecka" zrobić przegląd różnych rzeczy związanych z maluchem. Z internetowego przeglądu wstępnie wygrywa Jedo Bartatina bo nie ma skrętnych kół przednich. Mamy dość dużego psa z którym spacerujemy często po lesie lub mało utwardzonych drogach a wydaje mi się że przejeżdżając przez błoto koła które nie są skrętne poradzą sobie lepiej... ale tak jak mówicie wszystko zależy od wrażenia na żywo
    O foteliku myślałam o maxi cosi albo o romer ale musze jeszcze poczytać testy i zrobić przegląd. A no i Jedo ma adaptery pozwalające na ew. doczepienie fotelika do stelaża od wózka (oczywiście na krótkie dystanse bo ponoć kręgosłup na tym może ucierpieć)

Dla wielu z Was to nie pierwsza ciąża i teraz pewnie nie macie takich dylematów, ale powiedzcie mi proszę: szkoła rodzenia - warto czy nie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Macierzanka, pamiętaj, że skrętne koła zawsze można zablokować. Zaś co do szkoły rodzenia- jestem jak najbardziej ZA!

Co do ferii i wakacji to na 4 dni jadę z mężem do szklarskiej poręby na narty tzn on na narty ja wypoczywać ale jedziemy taką dośc dużą wesołą grupą bez dzieci. Także może ostatni mój wyjazd sam na sam z mężem przez najbliższe kilkanaście lat. Wakacji nie planujemy bo nigdy nic nie wiadomo. Może coś we wrześniu jakieś morze, spacery itp.
    Macierzanka tak jak Yza napisała zawsze koła można zablokować a po domu czy sklepie lepiej się jeździ skrętnymi kołami. My mamy camarelo carera i jestem zadowolona. Warto też zwrócić uwagę na spacerówkę bo ja patrzyłam na gondolę a spacerówki nie oglądałam a jak przyszło co do czego to spacerówka trochę beznadziejna.
    Co do szkoły rodzenia to hmm ja nie chodziłam, znajoma chodziła i mówiła że nic nowego się nie dowiedziała i przy porodzie nic za bardzo jej się nie przydało. To zależy może od podejścia do tej szkoły bo znajoma z tych co wszystko wiedzą lepiej.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Masza - ja dawno temu znaczy się 12 lat, kupiłam Roana.
    Jakość była adekwatna do ceny.
    Przetrwał 2 dzieci i poszedł służyć innym.
    To jakie teraz są cuda przyprawia mnie o zawrót głowy. Nie wiem, co wybrać.

Okrąglinka, gdzie znikłaś?
    Zwolnienie w końcu masz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów