Strona 37 z 356
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 3555

Kwietniówki 2017

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    My Jackowi też jeszcze nie mówiliśmy. Dobrze, że nie muszę mu się tłumaczyć dlaczego nie chodzę do pracy

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Saule

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Stokrotka podobno dopiero przy becie ok.1000 zaczyna byc widać pęcherzyk na USG a zarodek zdecydowanie pózniej. Ja byłam przy becie właśnie 1000 i był tylko pęcherzyk a 10 dni pózniej po dłuższej chwili szukania pani dr znalazła juz i zarodek i serduszko, ale wg USG to był dopiero 5t 6d a według OM 6t 3d. Beta dwa dni wcześniej była 14000. Także spokojnie, na zarodek jest jeszcze czas.

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny

Troszkę was podczytuję, gratuluję wszystkim bety, pierwszych wizyt itd Ja w dalszym ciągu czekam na @. Jeśli będzie to powinien być jutro. Obym nie dostała @. Moje objawy o których pisałam dalej się utrzymują. Mdłości, samopoczucie jak przy przeziębieniu, duże bolące piersi, wyciek dalej jest. Od wczoraj, czyli 2 dni przed @ mam większe bóle brzucha i piersi bardziej bolą, wyciek większy, pełno żył które bardzo widać bo aż odstają od skóry (wiecie co mam na myśli?) . Albo "zwariowałam" albo to dzidzia jednak. Nigdy tak się nie czułam przez cały cykl ani przed samą @. W pierwszej ciąży objawy miałam na krótko przed @. No nic mam nadzieję, że @ nie przyjdzie a jak przyjdzie to dni płodne za niedługo i będę "męczyć" męża U nas jak już się uda to różnica wieku będzie prawie 8 lat, syn z listopada 2009. Pozdrawiam

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Nie wiem co robić. Leżę w domu kuruje się, wygrzewam, śpię pod kołdrą i kocem bo mi zimno. Lekarz rodzinny wypisał receptę na antybiotyk, ale to ostateczna ostateczność, jak domowe sposoby nie pomogą, długi osłuchiwał płuca, wypisał ospamox( czyli infekcje górnych dróg oddechowych) w tym roku brałam go już 2 razy. Często choruje. I powiedział, że to infekcja wirusowa, przez którą kobiety często ronią. Nie tak ostra jak różyczka np. ale trzeba dbać o siebie. No i potem byłam u ginekologa i wspominał, że 29.08 wypisze następne zwolnienie. Tylko, że nie wiem co robić z pracą, bo jesteśmy tylko we troje, praca w centrum handlowym. I nie wiem co robić, bo jeżeli zostali tylko we dwójkę to mają zapierdziel. Jeżeli nie zgłoszę, że jestem w ciąży, nie będą szukać pracownika. A jak nie będą szukać pracownika, a ja będę na L4 to oni się pozarzynają, potem zgłoszę ciążę i przynajmniej 3 tygodnie na poszukiwanie pracownika, później szkolenie i oni będą 2 miesiące robić takie nadgodziny, że szok. 29.08 będzie już 6 tydzień mi leciał. Jak myślicie, wtedy już mozna zgłaszać, że jestem w ciąży? Nie będzie za wcześnie? Boję się też, że jak zgłoszę tak wcześnie, potem okaże się, że niestety ...
    Uff mam nadzieję, że rozumienie moje rozterki

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    U mnie w pracy Dyrektor wiedział przed 6tc bo plamiłam i poszłam na L4. Potem niestety straciłam i tez dobrze do tego podszedł bo powiedział ze jak juz będę gotowa to oni czekają.
    Fakt ze to większą firma.
    Ale moim zdaniem
    -powinnaś powiedzieć pracodawcy
    -wykupić leki i wziąć antybiotyk, czasem to lepsze zło...
    Trzymaj się cieplutko
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciąży byłam na zwolnieniu już od 4 tygodnia. W dniu w którym się dowiedziałam wylądowałam w szpitalu i już od tego czasu cały czas l4, tylko, że tamta ciąża była zagrożona i oczywiście w pracy od razu wiedzieli, że to ciąża, bo na zwolnieniu była literka B.

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    co oznacza literka B?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Ciążę

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Kkarolcia27 Zobacz posta
    Ciążę
    Pamiętajcie. Nigdy nie ma głupich pytań

U mnie jeszcze nikt nie wie ze jestem w ciąży tzn tylko mąż. Mieszkamy z moimi rodzicami i wydaje mi się że mama może coś podejrzewać tak jak w pierwszej ciąży.
    A ja nie wiem co mam zrobić bo niby ta moja intymna infekcja jest trochę słabsza niż wczoraj ale nadal coś tam czuje i nie wiem co zrobić czy jechać do lekarza czy nie, dzwoniłam 2 razy do mojej ginekolog ale nie odbiera.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów