Strona 369 z 1002
Pokaż wyniki od 3,681 do 3,690 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam...
    Ja wizyta w pt ale nie wiem czemu ale mam stresa i maz wraca z pt na sb dopiero wiec znowu sama z synem bede ale coz...
    Co do chrzestnych to mam przyszla szwagierke bo jestesmy przyjaciolkami a co do chrzestnego maz ma kolege z ktorym jest 24h na dobe od lutego bez przerw i jego chce tylko ja go slabo znam i dylemat
    Brzuszki do gory i rosnijmy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, graruluję udanych wizyt. Super, że dzieciaczki się dobrze rozwijają.

Ja dziś robiłam tsh i f4.
    TSH mam 0.7 - trochę poleciało w dół.
    FT4 15 wiec w sumie bliżej dolnej granicy. Jutro wizyta u endo. Ciekawa jestem jaką dawkę mi przepisze.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Gratuluję wizyt

Z chrzestnymi też mam problem, ale jeszcze trochę czasu jest. Aga, wydaje mi się, że to powinien być ktoś kogo oboje znacie i chcecie, ale to już Wasza sprawa do obgadania

Dziewczyny, przez to białko w moczu muszę ograniczyć głównie mięso i nabiał. Macie jakieś pomysły na fajny obiad? Bo w sumie poza ryżem z warzywami, jakąś zupką albo rybą nic mi do głowy nie przychodzi. Albo właśnie jakiś fajny pomysł na rybę, bo ja zazwyczaj przyprawiam i piekę albo smażę

Junior Member
    masza88

O mnie
    06.04.2017
    Yza- bardzo fajnie, że będziesz miała drugą córeczkę! patrząc na dwóch chłopaków mojej siostry...wierz mi będziesz miała więcej spokoju bez bicia i zaczepek.
    Dopiero co ogarniam wzrokiem forum, ale widzę, że aktualnie dominują tu dwa topiki: chrzest i badanie połówkowe. U mnie badanie połówkowe było na koniec listopada już wtedy Laura ważyła 400 g i wszystko jest z nią w porządku. Następnego dnia wypiłam glukozę, pokuto mnie 3 razy i czekam na następną wizytę 28 grudnia Będzie już wtedy o wiele cięższa. Jeżeli chodzi o płeć to widzę, że raczej same dziewuszki są na forum. Moja babcia twierdzi, że to dobrze bo nie będzie wojny
    Co do chrztu to ja dołączam się do czerwca...moja siostra tylko wtedy może przyjechać z zagranicy, dzieci mają wolne, a oni mają urlop. Tylko powiem szczerze, że trochę dziwnie czuję się, że muszę iść zamówić salę kiedy jeszcze dziecko będzie w brzuniu...no ale zależy mi żeby niunia miała chrzest jak będzie mała. Później każdy jedzie na wakacje to tu to tam i mi też się marzy wyjechać we wrześniu. A co z głowy to z głowy!

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mam nadzieję, że strasznie nie będzie ale i tak jestem zaskoczona wynikami cukru. Zawsze wydawało mi ske, że w miarę zdrowo się odzywiam, wszystko gotuję sama, nawet chleb sama piekę, fast foody i słodycze bardzo rzadko i tu taka niespodzianka. W pierwszej ciąży zywilam się wręcz samymi słodyczami i cukier był lepszy niż książkowy;p ale cóż jak to mówią każdą ciąża inna, Rozala daje popalić

My w tym roku jedziemy w góry...spacerować Dokładnie do Zakopanego... nocleg przy wielu trasach po których damy radę z wózkiem się poruszać, a dodatkowo i tak mamy auto i będziemy mobilni...20 min od Krupówek... nocleg ze śniadaniem, i kiedy zechcemy reszta wyżywienia, miejsce dopasowane pod kątem dzieci... zobaczymy... rezerwacja już zrobiona

yza i tak morza zazdroszczę ...ale to już w kolejnym roku... kusiło nas w tym, ale raz że trasa dla nas zabójcza... a dwa, że za rok już Mały będzie pewnie chodził więc i większa radocha z piasku. W tym roku poznamy inne miejsce... Ani w zimie się w Zakopanem podobało... więc i w lecie pewnie też - ale ona to urodzona podróżniczka więc nie będzie problemu...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    My w góry dłużej jedziemy, choć mieszkamy w samym centrum Polski, to do Jantaru, naszej nadmorskiej miejscowości, jedziemy z przystankami 2.5-3godziny więc bardzo krótko, czasami dłużej, ale i tak krócej niż w góry.
    W tym roku ferie spędzimy na miejscu bo jestem uziemiona, a J nie pojedzie sam z Ulą i nie zostawią mnie w domu. Za rok sobie odbijemy.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    masza88

O mnie
    06.04.2017
    Yza widzę, że jesteś z okolic Łodzi, ja również rodzisz w Łodzi?
    Mi marzy się jakaś wyspa we wrześniu, może Cypr albo Malta...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ulę rodziłam w Matce Polce, teraz będę rodziła albo u mnie w mieście, tu mam dr prowadzącego, albo w MP w Łodzi, w połowie lutego jadę do Instytutu na badania do prof. Liberskiej i zobaczymy co ona powie. To już będzie 32 tydzień.
    Ogólnie gdyby nie to, że na miejscu Ula może do mnie do szpitala codziennie przyjść, to pewnie bym się nie zastanawiała. W tym przypadku zostawiam decyzję lekarzom, tak by Lucynka się zdrowa urodziła.
    A Ty masza, gdzie planujesz rodzić?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

A mi to tak w ogóle to się marzy ciepłe morze... Chorwację kocham! ...ale jakoś z Córką na nie było po drodze, chociaż my do Chorwacji mamy niewiele dalej niż nad nasze morze ... Może z dwójką się wybierzemy w końcu...

No ja mam do przejechania nad morze dokładnie calusieńką Polskę ... Do Zakopanego zdecydowanie bliżej, ale trzeba się liczyć, że drogi na południu są beznadziejne... no ale nieważne. I tak się cieszę ! I już zaklepane i z głowy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów