Strona 368 z 1002
Pokaż wyniki od 3,671 do 3,680 z 10016

Kwietniówki 2017

Oj z chrzestnymi też mamy kłopot a konkretniej z matką chrzestną. Za to kandydatów na ojców chrzestnych mamy dwóch bo zarówno ja jak i mąż mamy braci. Mój jest starszy i pewnie "pójdzie na pierwszy ogień", ale chrzestna
    Myślałam o mojej przyjaciółce, ale ona i jej mąż mają w sumie ośmioro chrześniaków już i są dość dociążeni w tej kwestii..

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny jeszcze pytanko mam, jak jeździcie samochodem korzystacie lub może korzystałyście w poprzednich ciążach z adapterów do pasów bezpieczeństwa? Jakieś doświadczenia?

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Pesetka ja też mam problem z cukrem. Robiłam test z glukozy. I niby wartości po 1h i po 2h mam w górnej granicy normy. Ale mam ograniczyć do minimum cukier i na następną wizytę zrobić jeszcze raz test z glukozy... brrr Zobaczymy co wtedy będzie.

A w poprzedniej ciąży też wyszło z testu obciążenia glukozą że podwyższone ale po zrobieniu krzywej cukrowej po posiłkach wyszło że według starych norm mam cukrzyce ciążową a według nowych nie...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Super wiesci.
    Pesetka nie taka straszna dieta dla cukrzykow poprostu musisz sie przyzwyczajićdo niej i tyle.
    Ja po urodzenia mam zamiar jechac do dietetyka zeby mi ustalił diete wzgledem mojej tarczycyc czas wziasc sie za siebie. Miałam to zrobic od wrzesnia ale stety wyszło co innego albo raczej nasz kochany synuś i musze odlożyć do kwietnia to wszystko.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    My tez mamy problem z chrzestnymi ale moze kogos sie wkoncu uda wybrac.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Macierzanka, z adapterów nie korzystam bo jednak spory to wydatek, a ja jeżdżę tak bardzo mało, że szkoda pieniążków. Jakbym normalnie funkcjonowała, to byśmy zakupili bo jednak fajnie przytrzymuje pasy w odpowiednim miejscu.

My też nie mamy już rzeczy u rodziców, tzn. może jakieś pojedyncze rzeczy by się znalazły. Mamy już swój dom, tworzymy rodzinę i nasze rzeczy są u nas

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Zarezerwowałam już wakacje... !!! ale fajnie...teraz oby Nowy Chłopak współpracował... ale 5 miesięcy to może się ogarniemy

Świetne wiadomości po wizytach! Ekstra...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Catti, pochwal się gdzie?

My też już po wstępnej rezerwacji do sierpnia ogarniemy się w nowej sytuacji i wyruszymy w powiększony składzie na podbój wybrzeża

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ale fajnie macie juz wakacje wiecie gdzie co i jak
    My to w w ogole teraz mamy dylemat bo przed nami wazne decyzje gdzie kupic mieszkanie za ile i w ogole mnie to juz przerasta ale maz powiedzial ze bierze to na siebie.. Ja nie mam do tego jakos glowy..

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez figa1 Zobacz posta

Drzewko Pomarańczowe - no u was z kuchnią to pojechaliście
    Rozumiem, że przez miesiąc jecie na mieście
    Na jedzenie na mieście już nas nie stać

A dziś zamówiliśmy narożnik, który dostarczą na koniec lutego. Generalnie wszystko w tempo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów