Strona 365 z 1002
Pokaż wyniki od 3,641 do 3,650 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Yza Mozna jesc grzyby, ale co osoba to opinia i moze dlatego czasem duzo osob ma watpliwosci.. Ostatnio ogladalam relacje MAMAGINEKOLOG i mowila ze mozna jesc grzyby i nie ma do tego zadnych przeciwskazan..
    Z kolei moja kolezanka ktora niebawem rodzi powiedziala mi ze grzybow nie mozna w ciazy bo sa toksyczne na co zrobilam wielkie oczy bo z Nati jadlam i teraz tez jem.. Jak bylam w 8 tyg jadlam u mamy zupe z kurkami

Figa i Meg dajcie znac po jak wizyty i powodzenia

Yza Ja lubie ryby i cale zycie jestem wychowywana na nich ale na tych jeziornych typu szczupak itp.. Ostatnio kupuje sobie dorsza caly czas

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Ja zaś o grzybach słyszałam, że można, ale w niezbyt dużych ilościach, bo są ciezkostrawne i potem my będziemy miały problem. Ale ja tu się powstrzymać przed uszkami, pierogami czy krokietami

Grzyby można jeść w ciąży... ważne, żeby z pewnego źródła co nowością nie jest... no i fakt, że one to praktycznie nie mają wartości i są dość ciężkie, ale na pewno uszka z grzybami zjeść można
    U mnie ryby często...chociaż ciągle jakieś sensacje czytam że ta czy tamta niedobra...no ale co jesc? kupuje ostatnio mirunę...

A ja dzisiaj chyba rezerwuję już nocleg na wakacje W Zakopanem... wyjeżdzalibyśmy w dzień naszej rocznicy ślubu ...

5 lat temu o tej porze od 20 min... byłam już Mamą
    Moja Córa ma dziś urodziny... jak to zleciało...
    Szkoda, że jest podziębiona trochę, ale nie ma tragedii...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    5 lat temu o tej porze od 20 min... byłam już Mamą
    Moja Córa ma dziś urodziny... jak to zleciało...
    Szkoda, że jest podziębiona trochę, ale nie ma tragedii...
    Spełnienia marzeń dla Córci
    Oj leci ten czas zdecydowanie za szybko...
    U Nas w lutym 6 lat Ja Ne wiem kiedy Ona tak urosła
    Co gorsza wiem ze Szymon urośnie równie szybko...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka, dzięki... oj tak ten czas tak gna, nie wiem kiedy to zleciało... Ona już taka duża, taka samodzielna... A tu za chwilę właśnie drugie takie małe które też ani się obejrzymy a będzie takie duże ...

Ania poszła się zdrzemnąć to ja lecę coś posprzątać... i jak zdążę to sobie drobnicę wyprawkową zamówię na allegro. Wyprałam już z piwnicy ubranka które mogą być na Michałka, niedużo tego zostało po odrzuceniu tych dziewczęcych...ale na 62 coś jest... na allegro mam upatrzone z Ewa Klucze u tej osoby co będę robić zakupy, a resztę to już chce na miejscu... muszę dotknąć, zobaczyć... ale w sumie sporo już mam.
    Teraz muszę o sobie pomyśleć... koszule z Italian Fashion ma upatrzone tylko nie miałam kiedy iść do sklepu... zmierzyć muszę ... Bieliznę cielistą musze kupić - na sesję ...

Junior Member
    masza88

O mnie
    06.04.2017
    Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa postanowiłam zapisać się do Was bo wielkimi krokami zbliża się magiczny 3 trymestr i doszłam do wniosku,że wsparcie może być potrzebne Mam termin na 06.04.2017 i już nie mogę doczekać się mojej dziewczynki-Laury, która jest bardzo silną i aktywną dziewczynką w brzuszku Jest to moja pierwsza ciąża więc bardzo jestem ciekawa jak Wasze maluchy w brzuniu? pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, buziaczki dla córki zdrówka i radości każdego dnia

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć masza
    Moja Lucynka wariuje o określonych porach najczęściej już znam jej rytm dnia i nocy do tego zaczyna fiołki fikać jak Ula przykłada uszko do brzucha, albo jak coś mówi siostrzana więź już jest
    Piękne imię wybraliście dla córki
    Jak się czujesz?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    CattiBrie, sto lat dla córy
    Co do ryb to ja zazwyczaj łososia i dorsza kupuję, fakt, są dość drogie, ale sama dla siebie gotuje, więc jakoś sobie mogę pozwolić
    A co do rocznicy, my w naszą pierwszą zamierzamy chrzest organizować, akurat fajnie się układa, bo 20 maja to sobota (w tym roku ślub był w piątek). Dzidzia będzie miała wtedy niecałe 2 miesiące. A Wy po jakim czasie zamierzacie i czy w ogóle chrzcić swoje Maleństwa?

Masza, witamy! Jak Ci do tej pory ciąża zleciała? Jakieś nieprzyjemne dolegliwości? Moja Mała też o określonych porach świruje, najbardziej wieczorem, jak leżę i film oglądam. Mam też tak, że po przebudzeniu jak nic nie muszę robić potrafię nawet 2 godziny leżeć w łóżku, coś poczytać, po internecie poszperać i wtedy, po dłuższym czasie upomina się o jedzonko kopniaczkami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów