Strona 361 z 1002
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,610 z 10013

Kwietniówki 2017

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Awrell a możesz podać linka do tej strony bo jak wchodzę to ceny są podane nie w złotówkach.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marta 32 Zobacz posta
    Awrell a możesz podać linka do tej strony bo jak wchodzę to ceny są podane nie w złotówkach.
    Bo ceny są w dolarach, trzeba sobie przeliczać, a później przy płaceniu online system sam przelicza i pokazuje ile płacisz dziś dolar kosztuje ok. 4,20 zł

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Ja patrzylam tez na tej stronce ale w ogole sie nie znam i jakos boje jak jest nie po polsku cennik hehe.. Taka jestem staroswiecka troche
    I wtorek leci juz powoli.. Aby do piatku i tak codziennie sobie powtarzam
    Dziewczyny trzymajcie sie dzielnie juz duzo nie zostalo do kwietnia po swietach to juz w ogole z gorki bedzie lecialo mam nadzieje

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej czytam Was czytam Dziewczynki tylko chwilowo pisać nie mam czasu.
    Wczoraj zakupy przedświąteczne typu wszystko do ciast i ozdoby na pierniczki lukry, pisaki i drażetki. Piec dopiero będziemy w piątek jak córka wcześniej wróci ze szkoły. Przepis mam banalny i nie muszą leżeć aby zmiękły.
    Dobiło mnie wczoraj akwarium i porządki w nim, straszne mnie bolały plecy. Chyba się wkurzę i zainwestuję w końcu w filtr zewnętrzny, wtedy tylko podmianka wody.
    Dzisiaj też szaleństwo zakupowe mam już wszystkie prezenty dla najbliższych. Dokupiłam jeszcze siostrzeńcom męża edukacyjne książeczko-kolorowanki i tacie książkę.
    Zajrzałam po dresiki do kika i jakie tam mieli przecudne ciuszki dla dzieciaczków, oj strasznie się musiałam powstrzymać aby nic nie kupić. Body po 10,45 zł myślę że naprawdę tanio i śpiworki rozpinane do 70cm za 29,90 zł. I jak się dotyka fajne gatunkowo, mają też zawsze sporo promocji. Oj byle do stycznia wtedy zacznę szał na kupowanie dla naszego Konradka.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Wtoreczek się kończy - przynajmniej ten w pracy
    Szymuś się wierci.
    Brzucho twarde.
    Wózek juz czeka na Nas w domu Wariaty Moje
    Ja tam nie robie takich typowych porządków.
    Będziemy sami we 3 - także nie ma sensu się męczyć.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja jakoś boję się zamawiać ubrań z zagranicy nie wiem może to staroświeckie ale ja muszę dotkną materiał zobaczyć jak uszyte tym bardziej dla tak delikatnej skórki jakie mają maleństwa. Ja kilka rzeczy zamawiałam Julce na allegro i powiem wam że jakoś zawsze był problem z rozmiarem. Wolę iśc do sklepu, fakt jest drożej ale wiem jaką jakoś kupuję.
    Okrąglinka fajny ten Twój Darek że robi Ci takie prezenty mój M napewno by na to nie wpadł.

Dla dziewczyn które myślą o zakupach na aliexpress polecam notkę z bloga: http://matkatylkojedna.pl/czy-oplaca...ress-poradnik/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez figa1 Zobacz posta
    MegW - twój m. też na pewno jest cudowny - każdy na swój sposób.

U mnie w tym roku porządki ograniczą się do zmiany pościeli, umycia łazienki i wytarcia kurzy
    Mój kochany m. twierdzi, że juz sie nie opłaca sprzątać przed wyprowadzką.
    Zgadzam się z twoim mężem. Ja tak generalnie nie sprzątam w małym pokoju bo w przerwie świątecznej mój m ma go malować i mamy urządzać sypialnie dla naszych skarbów. Więc stwierdziliśmy że nie ma sensu.

Figa mój M jest bardzo kochany. Tylko może źle napisałam. Przez nadmiar obowiązków ma mało czasu dla nas. Ale mam nadzieje że jak wyremontujemy dom po wujku i go wynajmiemy to będzie więcej czasu. No i jeszcze czekamy żeby firma męża wygrała przetarg na drogę S17 to też mąż by był częściej w domu. Bo czasami jak jest to mnie strasznie denerwuje. Ale jak go nie ma przeważnie teraz jak są takie długie wieczory to aż mnie skręca... No i Pawełkowi go strasznie brakuje tak to razem coś majsterkują w garażu a ja mam chwilę wolnego.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Katarzynka, polecam filtr zewnętrzny. Tak jak piszesz, podmianka wody i gotowe, bo wkłady filtra to wymieniasz tak rzadko, że nawet nie trzeba o tym pamiętać
    Mama dziś skończyła myć okna, pomyła jeszcze drzwi, kurczę, jak już będę mogła, to wyszoruję u niej okna
    A ja lubię jak jest tak posprzątane gruntownie, tym bardziej, że robiąc coś codziennie, można spokojnie ogarnąć wtedy tak wyjątkowo jest

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie

Ja dziś robiłam glukoze... da się przeżyć o ile nieczęsto hihi

Ja wolę kupować ubrania w sklepie zarówno dla siebie jak i dla dzieciaczków, można przymierzyć i sprawdzić gatunek. Teraz są spore przeceny więc warto zajrzeć

Mi z porządków zostało wymycie jednego okna i wypucowanie lodówki. Na te święta zrobiłam bardziej gruntowe porządki aby na Wielkanoc zostało mniej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów