Strona 360 z 1005
Pokaż wyniki od 3,591 do 3,600 z 10047

Kwietniówki 2017

Arwell gratulacje.
    AlaD fajnie że wszytsko ok, a ten torbiel napewno się wchłonie. Ja miałam małe i się wchłonęły.
    Okrąglinka jak coś to zmyślaj że ledwie chodzisz i bolą Cię plecy jak siedzisz i musisz leżeć :P po co się męczyć.
    Ja wzięłam się za porządki w kuchni, wszytskie szafki wymyte, posprzątane zostało mi tylko okno do umycia ale to może w przyszłym tydoniu jak wyzdrowieje. Czuję się już lepiej temp nie ma także powoli nabieram sił.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    WITAM WAS,
    Palina duzo zdrówka
    Awrell super wieści
    Okrąglinka ja to nie rozumiem czemu ta twoja lekarka tak cie meczy i nie daje tego zwolnienia, oby niedługo sie udało

eh co za dzień dzis mam nerwy dół i płacz w sumie troche sama sobie większosc problemów wyolbrzymiłam bo nic sie strasznego nie stało a ja jakoś dobrałam sobie wszystko do głowy i pewnie dobrą godzine przeryczałam eh
    a z innnych informacji to juz pojawia sie u mnie zarys ten ciemniejszej kreski na brzuszku, linea negra jakoś tak
    a ruchy sa tak mocne ze nieraz przez skórę widac wybijanie sie dzidzia, i spojenie daje mi sie coraz częsciej we znaki
    mamy mega problem z imieniem dla naszego synka chciałabym juz tak o nim i do niego mówić po imieniu
    moja Majka ciągle przeziębiona juz sama nie wiem jak ja wykurowac, antybiotyk zawsze sie konczy biegunka, dlatego ostatnio byłysmy w szpitalu na dozylnym eh jutro lekarka od mukowiscydozy i juz sie boje i martwie co nam powie
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 12-12-16 o 19:05

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    a dziewczyny miałam wam pisać bo któraś z was napisała ze chce kupic matreac lateksowo-gryczany, lateksowy ok ale z ta gryka to słyszałam ze po zawilgoceniu mogą sie w nim zagnieździć robaczki,
    ja kupie lateksowy, miałam z Maja ten gryczany ale w sumie go wyrzuciłam bo mi go przesikała kilka razy wiec i tak stwierdziłam ze nowy dla dzidzia bedzie najlepszy

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Ala D bardzo dziękuje ze pamiętałam napisać mam nadzieje ze ma każdej następnej wizycie będzie coraz mniejsza. U mnie są 2 ale żaden lekarz nie powiedział mi ile maja na opisie prenatalnych badań jest tylko napisane ze są. Wizytę mam za tydzień w piątek tj 23.12 to zapytam i napisze ci co się dowiedziałam. Trzymam mocno kciuki za Was.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dziś z rana na badania.
    Daruś ma antybiotyk - jak do piątku nie przędzie to na RTG.
    Gabcia ma jutro Jasełka bardzo się stresuje... będzie Aniołkiem.

P.S Mam Najcudowniejszego Faceta pod słońcem!
    Zrobili konspiracje z Moja Przyjaciółka i w tajemnicy przede mną kupili mi ten wózek w kropki ten piękny klasyczny
    Totalnie nie w stylu mojego D.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej. Czuję się strasznie przemęczona, chyba ta pogoda tak na mnie działa bo w niedzielę plus 10było, a wczoraj i dziś -6 :/
    Byliśmy wczoraj po choinki, Ula do przedszkola nie poszła, małe lenistwo nikomu nie zaszkodziło. Później moja mama do nas przyszła i umyła nam okna, dzisiaj powtórka bo jeszcze trochę zostało. J wyszedł wcześniej z firmy i pomył meble w kuchni, zaczyna się przygotowywanie do świąt pełną parą w weekend planuję udekorować mieszkanie, ale wcześniej musi być posprzątane.
    W tym tygodniu planuję zacząć pakować prezenty, w sumie trochę tego jest i nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.
    Zaczyna się przedświąteczna gorączka

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Awrell gratuluję synusia!!!

Dziewczyny dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia. Te torbiele mają jeszcze dużo czasu żeby się wchłonąć. Trzymam kciuki.

Fajnych macie mężów. Aż wam trochę zazdroszczę bo mojego ciągle nie ma. Ta firma w której pracuje chciałaby żeby pracował 24h. na dobę. A po powrocie do domu też tyle rzeczy do zrobienia. I nie ma na nic czasu. A tak troszkę musiałam się pożalić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Arwell - gratulacje!
    W wolnym czasie szczegóły prosimy.

MegW - twój m. też na pewno jest cudowny - każdy na swój sposób.

U mnie w tym roku porządki ograniczą się do zmiany pościeli, umycia łazienki i wytarcia kurzy
    Mój kochany m. twierdzi, że juz sie nie opłaca sprzątać przed wyprowadzką.

Wczoraj był pan od mebli.
    Wziął wymiary i musiał się do mnie pofatygować, żeby ustalić szczegóły.
    Kuchnia ma być na 25.01.
    Przeprowadzka w lutym nadal realna.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ja dziś leżę, strasznie boli mnie brzuch. Wizyta za tydzień, ale jak nie przejdzie do dziś podjedziemy do dr.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny nie spodziewałam się,że temu usg będą towarzyszyły takie emocje popłakałam się jak zobaczyłam maluszka. Badanie trwało prawie 40 minut, lekarz wszystko tłumaczył i bardzo mi się podobało. Maluszek zdrowy, 18 cm i 392 g co do płci, to moje pierwsze przeczucie się potwierdziło, tylko mamy problem z imieniem może jakieś propozycje na krótkie imię do długiego nazwiska? Zastanawiam się nad Emil, Eryk, Natan, Wiktor..

Słuchajcie ja tak z innej beczki, zobaczcie sobie ciuszki dla maluszka na aliexpress, z chin są dużo tańsze. A można kupić też dobre gatunkowo, bawełniane i inne niż u nas w sklepach. Jedyny minus to czas oczekiwania, ale zdążymy do kwietnia spokojnie cudne te ubranka, ja na pewno zrobię zamówienie, do tej pory jak coś kupowałam to było ok z resztą widziałam,że w sklepach internetowych i na allegro sprzedają to samo, ale drożej..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów