Strona 357 z 1002
Pokaż wyniki od 3,561 do 3,570 z 10019

Kwietniówki 2017

Dziewczyny jaka musi być wysoka gorączka u kobiet w ciąży żeby ją zbijać? I czy najlepiej? Wiem że internet nie jest dobrym lekarzem ale mam teraz 37,3 normalna zawsze 36,6 i czuję jakbym umierała. Wolę się przygotować w na wieczór w razie gdyby było już powyżej 38... choć oby nie był bo już nie mam siły

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, nie wiem. Ja bym zadzwoniła do swojego prowadzącego dr i ewentualnie z nim sier skonsultowała. Każdy przypadek wszak jest inny.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej widzę ze już tematy świąteczne pełną parą ja już mam pierniczki upieczone teraz czeka mnie lukrowanie oczywiście razem z synem ale jednak będzie tego trochę
    Co do tabletek to ja kiedyś nie wiedziałam co z eutyroxem i zrobiłam bez brania tabletki i tsh było wysokie i mnie gin opieprzył ze mam brać poranne leki normalnie bo badanie krwi ma pokazać jak one działają na organizm Ale pewnie co lekarz to inne zdanie.
    Ja juz chyba wkoncu czuje ruchy łobuza choć tez mam łożysko na przedniej ścianie i gorzej się to wyczuwa. Choć ja tak sceptycznie do tego podchodzę bo boje się że to tylko "tak mi się wydaje".
    Co do prezentów i świat to już zapowiedziałam ze wszyscy mają się mi określić do niedzieli bo chce to zamawiać przez neta - nie mam siły ani chęci latać po sklepach :P

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    U Nas tez słodkogorzkie te święta.
    Mimo że staram się o tym nie myśleć.
    To jednak się nie da...
    Na 25.12 mieliśmy termin porodu Naszego Aniołka
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Okrąglinka... przytulam :*

Ja nie odzywam się tak często, brak czasu niestety.
    Mielismy remont. Zakupilismy ogromną szafe do pokoju dziewczyn. W końcu się pomieszczę ze wszystkimi rzeczami
    W piątek byłam na ktg. Tętno piękne -140 Dostałam skierowanie na obciążenie glukozą i badania na krzepliwość krwi.
    Lek.kazał mi je zrobić na początku stycznia dopiero.
    Małego coraz częściej męczą czkawki.. a jak on się złości przy tym, jak się wierci... szok
    Wczoraj i przedwczoraj ni stąd ni z owąd dopadły mnie poranne mdłości... takie urozmaicenie, by mi nie było za dobrze

Okna wczoraj umyłam w domu. Mężu mi pomógł. I co z tego - dziś pada u nas deszcz. Szyby znowu brudne... wrrr!
    Pierniczki świąteczne upiekę i choinkę ubiorę w nast.niedzielę
    Sprzątanie gruntowne zaplanowane na ten tydzień.
    Mam nadzieję, że nikt mi nie wpadnie z niezapowiedzianą wizytą

Ściskam Was mooocno Mamuśki :*

My po urodzinach rodzinnych... mnóstwo atrakcji, zabawy i prezentów - ale fajnie w tym roku, bo nie było bzdur.. mamy 9 książek nowych ... dostała fajna zabawkę - pieska Lucy - słodki jest oczywiście lego... i dzisiaj od rana się w trójkę bawimy...aaa i zestawy Doh Vinci - taki pistolet do malowania ciastoliną... bardzo fajne

Hmm... moja specjalizacja raczej się nie przyda - jestem psychiatrią ... a i raczej występuję tu w charakterze mamy, a nie lekarza. Czasami nie da się czegoś nie skomentować, ale daleka jestem od porad internetowych - ja zawsze wysyłam do lekarza na żywo ...

Palina, paracetamol można w ciąży (chociaż coraz częściej są różne badania...)... jednak póki co to ten się podaje... jednak ja bym jeszcze chwile poczekała. I pokaż się komuś... może to wirusówka... a może już coś więcej... Zdrówka życzę!

Przykro mi,że dla niektórych święta zawsze będą kojarzyć się z czymś co sprawia ból... ehh życie... jednak i tak trzeba chyba starać się czerpać z nich jak najwięcej... Tego Wam życzę!

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Palina paracetamol można brać w ciąży i syropy przeznaczone dla dzieci na zbicie temp., jak w pierwszym trymestrze miałam kaszel i byłam na konsultacji to pytałam o to lekarza.
    Zdrówka życzę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Witam Was Nadrobilam..
    Ja tez wszystko sama robie i gotowanie i sprzatanie, zakupy i dziecko , ale powiem Wam ze juz sie przyzwyczailam.. Ja nie mam zamiaru myc okien na zewnatrz przy takiej pogodzie chociaz sa okropne.. Umyje tylko wewnatrz.
    Co gotowac na swieta juz patrzylam w tamtym tyg. Bede malo gotowac bo tylko dla nas. Nikt nas nie odwiedza bo dla kazdego za daleko ja nie bede sie meczyla podroza. Zawsze my jezdzimy juz pora z tym skonczyc. Taka sama droga.. Troche pomarudzilam
    Maz byl w sobote i tylko przywiozl wirusy eh.. Caly nos zapchany mam i gardlo z rana boli.. Z Nati bylam u lekarza i jest juz lepiej..

Ja nie kupywalam glukozy zawsze dostaje w przychodni. Pielegniarka przygotowywuje..
    Nie biore zadnych lekarstw przed badaniami. Endo mi kazala byc calkiem na czczo bo tsh jest sfalszowane jak sie wezmie leki i ciezko dobrac nowa dawke.. Teraz jestem na 100×7.. W styczniu mam teraz wizyte u endo..

Dzis juz zamowilismy przez internet lego dla Nati pod choinke Musze cos dla meza jeszcze kupic ..

Kasiaka Fajnie widzisz juz 9 tyg dzieciatko nosisz Dbaj o siebie Tez mialam termin na lipiec z Nati

Nie biore lekow zadnych chyba ze juz w ostatecznosci.. Na szczescie u mnie nic powaznego sie nie rozwinelo..
    Jak z Nati mialam goraczke lekarz pozwolil wziac Paracetamol. Jest bezpieczny

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Witajcie co tam u was .ciągle was czytam i czytam...
    U mnie ok ciąża już trwa 8,5tygodnia czas leci sobie a terminem mam na 20.07 ale będzie coś na początku lipca bo cc mnie czeka noszę w sobie ten skarb :*pozdrawiam was
    Kasiu bardzo się ciesze :*
    Dbaj o Was!
    Koniecznie zaglądaj do Nas jak najczęściej.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

CattieBrie pewnie że się przyda. Ale rozumiem że jesteś tu w roli przyszłej mamy ale pewnie nie raz się łapiesz za głowę co my tu wypisujemy.
    Dzięki dziewczyny za rady, moja temperatura aktualnie to 37,2 także nie ma co zbijać, oby już się nie podniosła,piję sok z malin z miodem i cytryną taki koktajl witaminowy. Dużo piję letniego bo wiem że kobiety w ciązy lepiej żeby się nie wygrzewały jak mają podwyższoną temperaturę.
    Mam apap w domu i paracetamol w syropie dla dzieci. Jutro zobaczę jak będe się czuła może wybiorę się wieczorem do pediatry żeby mnie przebadała chociaż już czuję się lepiej.
    Fajnie że jesteście zawsze można na was liczyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów