Strona 356 z 1002
Pokaż wyniki od 3,551 do 3,560 z 10016

Kwietniówki 2017

Witam serdecznie wszystkie mamusie czytam Was od początku mojej ciąży - ale z braku czasu i pędu jaki do tej pory miałam cały czas odkładałam rejestrację aż w końcu postanowiłam dołączyć do największego forum mam kwietniowych trochę o sobie w skrócie - jestem mamą małego chłopczyka - a w brzuszku mam dziewczynkę - termin porodu na 28.04. Mam nadzieję, że będzie nam milej razem dotrwać do cudownego wydarzenia jakie jest przed nami całusy dla Was wszystkich, waszych brzuszków i pociech które są już z Wami
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 10-12-16 o 20:30

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Witajcie co tam u was .ciągle was czytam i czytam...
    U mnie ok ciąża już trwa 8,5tygodnia czas leci sobie a terminem mam na 20.07 ale będzie coś na początku lipca bo cc mnie czeka noszę w sobie ten skarb :*pozdrawiam was

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny ale sie rozwinął watek. Jest co czytac. Musze Was nadrobić ale nie mam czasu bo porzadki świateczne pełna para choc wolniej niz przez ostatnie lata.
    Macierzanka mi lekarka zawsze powtarzala zadnych lekow przed badaniem nic ci sie nie stanie jak wezmiesz Eutyrox pozniej ja tak robie za kazdym razem jak mam badania. Eutyrox i żelazo biorę pózniej zanim zjem po badaniach..
    My dzis piekliśmy pierniczki.tzn wiekszosc robiły dzieci bo lubia piec

Wiecie, przed normalnymi badaniami też nie biorę. Ale chcąc wziąć "na czczo" Euthyrox dla mnie to oznacza że mój dzień wygląda tak:
    7:00 - otwierają lab 1 pobranie + wypicie nektaru bogów...
    9:00 - drugie pobranie zakończenie badania.
    ?? - czekam nie do końca wiem ile żeby znowu być na czczo po wypiciu nektaru bogów jakim jest 75g glukozy i biorę Euthyrox.
    ?? + 1h - mogę zjeść*śniadanie.... acz wcześniej pewnikiem padnę z głodu

Jak narazie gdybam sobie, na pewno zapytam o to jeszcze endokrynologa bo mam wizytę przed*świętami a glukozę w pierwszym tygodniu nowego roku.. Byłam ciekawa czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Dzięki dziewczyny mi gin powiedziała, że mam być na czczo więc rozumie że też bez żadnych leków. W moim przypadku tylko witamin. Glukoze kupię na wszelki wypadek

My w tym roku organizujemy wigilie, tatę zatrudniłam do robienia pierogów więc najcięższe zadanie sprzedane
    Pozostałe dni chcemy spędzić w swoim gronie,czyli w trójkę + dzidziulek w brzuszku
    Popieram wpis CatieBrie, osoba która przygotowuje wigilie czy święta powinna decydować co i jak będzie wygladać, wyznaczenie reguł należy do gospodarzy
    Ostatnio edytowane przez Ann85 ; 10-12-16 o 23:32

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny.
    Witam nową mamusię Fajnie, że wszystko dobrze przebiega i oby tak do końca, u każdej z nas

W zeszłym roku Wigilię robiliśmy u nas, było ponad 10osób, ale u mnie w rodzinie jest tak, że gdziekolwiek świętujemy i się spotykamy, dzielimy się obowiązkami, tak że wychodzi dla każdej gospodyni po 3-4dania. Czasami nawet i mniej. Fakt, że w tym roku nic nie przygotowuję, ale i tak moja siostra nie robi wszystkiego sama.
    Paulina, powinnaś porozmawiać z rodzicami na ten temat, w końcu święta mają być przyjemnością i radością

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

witam w deszczową niedzielę. Pół nocy nie spałam bo nie mogłam oddychać tak mam zawalony nos i zatoki, gardło nie boli ale zatoki -masakra. Roiłam sobie ciepłe okłady i inhalacje.
    Co do świąt tu nie chodzi tylko o szykowanie ale ogólnie nie lubię świąt ze względu na to że mam złe wspomnienia, jest to dla mnie cięzki czas. Zresztą dla moich rodziców również ze względu na śmierć brata. Fakt minęło już 11 lat ale to już nie są te święta co kiedyś, jest też radość bo jest Julka i kolejne dziecko w drodzę ale jest też dużo łez....
    Wiecie stopniowo jak zacznę szykować i mrozić to spokojnie się wyrobię. W któryś wieczór usiąde z mama i zrobimy pierogi i uszka. Ciasta to nie moja bajka mam do tego dwie lewe ręce także to zostawiam mamie a jak nie to są jeszcze cukiernie i tyle.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Yza dobrze robisz ze nie bierzesz nawet eutyroxu ja dzwoniłam ze pierwszym razem jak dopiero zaczęłam go brać do laboratorium to Pani mi powiedziała ze jak robię badania do endo to tez mam robić przed wzięciem tabletki.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Palina - wasze świeta już nigdy nie będą takie same
    Siły i nieustannie zdrowia.

Miło widzieć nowe osoby na forum

Pogoda pod psem.
    U mnie juz sie robi szaro
    Moi dziś poza domem - wczoraj juz sie dzieciakom na głowy rzucało.
    Dziś Gabi ma wolontariat od rana, a potem pojadą do szwagra poćwiczyc kolędy.
    U nas się dużo śpiewa na święta.
    A u teściów to normalnie całe koncerty : m. - gitara, jego brat - pianino i siostra - śpiew.
    A reszta rodziny stara się za nimi nadążyć

Miłej niedzieli!

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Witamy nową Mamę

Kakasia, dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku, oby tak do końca

A ja święta lubię za to, że mogę się tyle w kuchni krzątać, najchętniej bym nie wychodziła tylko gotowała u nas w tym roku skromnie, jesteśmy we 4 z K. siostrą i jej mężem, z nimi mieszkamy w jednym dużym domu. Posiedzimy i lecimy do mojej mamy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów